Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić objavio je novi video na TikToku.
Ministar Vesić koji je prvi od političara "probio led" na društvenoj mreži TikTok, sada je objavio novi viralan snimak u kom je objasnio šta sve on radi.
- Ja sam Goran Vesić, naravno da pratim trendove na TikToku, ja sam Goran Vesić, naravno da imam mape puteva u svojoj kancelariji, ja sam Goran Vesić, naravno da ću vam ispričati deset anegdota tokom razgovora, zato sam i napisao svoju knjigu, ja sam Goran Vesić, naravno da sastanke zakazujem rano, već od 6 ujutru, ja sam Goran Vesić, naravno da vodim računa o velikim građevinskim projektima u Srbiji, ja sam Goran Vesić, naravno da govorim "i to je tako" - govori Vesić na snimku dok obilazi svoju kancelariju.
U narednom periodu biće potpisani ugovori za izgradnju nove četiri saobraćajnice – deonice autoputa od Požege prema Boljaru ka Crnoj Gori, od Požege prema Kotromanu i BiH, i novog autoputa Karađorđe, kroz Šumadiju kao i brze saobraćajnice Kraljevo-Novi Pazar, izjavio je ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić.
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić napisao je autorski tekst pod naslovom "Kalemegdanski diplomatski incident iz 1858. godine".
U Srbiji ima 17 drumskih tunela dužine 22,5 kilometara, a gradi se još 18,5 km ovih tunela, izjavio je danas ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić na promociji vodiča za bezbednu vožnju u tunelima i istakao da je vodič rađen da bi se vozači edukovali kako da se ponašaju u tunelima da bi izbegli nezgodu i kako da reaguju ako bi se nesreća dogodila.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U narednom periodu biće potpisani ugovori za izgradnju nove četiri saobraćajnice – deonice autoputa od Požege prema Boljaru ka Crnoj Gori, od Požege prema Kotromanu i BiH, i novog autoputa Karađorđe, kroz Šumadiju kao i brze saobraćajnice Kraljevo-Novi Pazar, izjavio je ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić.
Ogroman stub gustog crnog dima nadvio se nad Elektrostaljem nakon udara bespilotnih letelica na logistički centar Vajldberiza, dok snimci sa lica mesta pokazuju skladište potpuno zahvaćeno vatrom i delove konstrukcije koji se ruše pred naletom plamena.
Korpus čuvara Islamske revolucije (IRGC) saopštio je da je izveo iznenadni napad na američki centar za specijalne operacije u oblasti Al Tanf u Siriji, uništio radar i nekoliko vojnih helikoptera i ubio „veliki broj“ američkih vojnika.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će zaposleni u centrima za socijalni rad do kraja godine dobiti veće povećanje plata nego ostale kategorije zaposlenih u javnom sektoru.
Školjke, pesak ili kamenčići koje mnogi ponesu sa plaže kao uspomenu mogu napraviti ozbiljan problem na granici, jer su u pojedinim državama njihovo iznošenje i posedovanje zabranjeni, zbog čega turisti mogu biti kažnjeni i sa 3.000 evra.
Prema merenjima Republičkog hidrometeorološkog zavoda, u Srbiji je jutros izmerena najviša temperatura od 27 stepeni, dok se večeras i tokom noći očekuju i pljuskovi sa grmaljivnom koji će trajati sve do 21. jula.
Udarna vest 18. jula 1960, praćena velikom fotografijom nasmejanih mladih ljudi, odnosila se, posle dugo vremena, na jednu domaću temu. I to na – radne akcije.
L. Đ., muškarac star 84 godine, poginuo je kada je automobilom "skala 55" udario u kombi pun ljudi koji je bio zaustavljen jer je žena vozač promašila skretanje.
UKC Niš koji je zbrinuo pacijente povređene u teškoj saobraćajno nesreći u Crnoj Gori, oglasio se sa najnovijim vestima o njihovom zdravstvenom stanju.
Jedan muškarac je poginuo, a dva su povređena u eksploziji koja se sinoć dogodila u dvorištu porodične kuće u Starčevu. Stradao je Dragan P, dok su povređeni prevezeni u zdravstvenu ustanovu.
Muškarac iz Čoke, star 84 godine, poginuo je u teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se jutros oko 4.50 časova dogodila na putu između Ostojićeva i Padeja. kod Sente.
Vilkerson tvrdi da Rusija više ne vodi rat u kojem samo postepeno troši ukrajinske snage, već da ostvaruje odlučujuću prednost koja će, prema njegovoj proceni, na kraju izazvati i obračun unutar same Ukrajine.
Ruska vojska izvela je novi veliki napad na pomorsku logistiku Oružanih snaga Ukrajine (OSU) u Odeskoj oblasti, pogodivši luke, skladišta goriva, kontejnerski brod sa municijom, teretnjak kod Zmijskog ostrva i obalski raketni sistem „Neptun-2“, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Ogroman oblak gustog crnog dima, nastao sagorevanjem naftnih derivata, širi se prema Moskvi, dok se na društvenim mrežama pojavljuju upozorenja da bi padavine mogle da spuste čađ i druge produkte sagorevanja na prestonicu i okolna naselja.
Ruska armija će preuzeti Odesu, Harkov i čitav prostor koji Moskva naziva „Novorusijom“, dok će ostatak Ukrajine morati da bude potpuno neutralan, ocenio je penzionisani pukovnik američke vojske i bivši savetnik Pentagona Daglas Mekgregor.
Katarina Vićentijević koja je stekla slavu ulogom Zagorke Zaze Patrnožić u seriji "Srećni ljudi" prisetila se saradnje sa kolegom Danilom Lazovićem koji je u pomenutoj komediji igrao Šćepana Šćekića.
Slavni holivudski vizionar Kristofer Nolan skoro ceo život sanja da snimi film uz pomoć revolucionarne IMAX tehnologije i da na velikom platnu oživi mitsku priču o kralju Itake, jedinom smrtniku koji je uspeo da nadmudri i porazi moćne bogove sa Olimpa.
U popularnoj srpskoj seriji "Selo gori, a baba se češlja", koja je osvojila srca gledalaca širom Balkana, mnogi nisu ni primetili da su originalne uloge bile napisane za potpuno drugačije glumce.
Kontroverzni američki pevač R. Keli formalno je zatražio od predsednika Donalda Trampa da preinači njegovu kaznu od 30 godina zatvora, pokazuju najnoviji sudski spisi koje je ove nedelje objavila Kancelarija advokata za pomilovanje.
Dženifer Lopez još jednom je privukla sve poglede. Atraktivnim stajlingom i energičnim nastupom na modnom događaju izazvala je lavinu reakcija na društvenim mrežama.
Ako ste primetili da se pas okreće u krug pre nego što obavi nuždu, niste jedini. Stručnjaci objašnjavaju da ovo ponašanje ima sasvim prirodno objašnjenje.
Crnogorska policija sprovela je akciju u klubu u Sutomoru, tokom koje je priveden Dragomir Despić Desingerica, zajedno sa još dvojicom državljana Srbije, a onda su i kažnjeni.
Starleta i pevačica Atina Ferari iznela je niz dokaza protiv pevača Hasana Dudića, koji je rekao da je na sahranu Andrije Bajića došla samo kako bi bila viđena.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.