Novinarka Ljiljana Smajlović raskrinkala je predsednika NUNS-a Željka Bodrožića na TV Prva rekavši da je učestvovao u predizbornoj kampanji opozicije, a sa druge strane sve vreme glumi profesionalnog novinara.
Ljiljana Smajlović, novinarka i nekadašnja urednica "Politike" objasnila je kako funkcionišu đilasovci.
28.01.2024
09:11
- Meni se odgovor RTS-a dopao i ne mislim da ga je pisao Ivan Radovanović, meni više liči na dobar stil Nenada Stefanovića kome zavidim na onoj formulaciji za opozicione medije prilikom izveštavanja sa protesta koje podržavaju - "izveštavanje sa učestvovanjem", a ja bih dodala i "huškanjem"! A kod Đilasa mi se nije dopao ovaj prilično bedan i nizak napad na (urednicu Dnevnika 2 na RTS-u) Milicu Nedić i onaj preteći ton prema medijima i novinarima, koji je karakterističan za Đilasa - rekla je Smajlović.
SMAJLOVIĆ: PRILIČNO BEDAN NAPAD ĐILASA NA NOVINARE I MEDIJE!
Predsednik NUNS-a i bivši LDP-ovac Željko Bodrožić tokom gosotvanja na Prva TV gde je govorio o tome kako opozicija "nema prostora" na televizijama sa nacionalnom frekvencijom, ali je onda dobio šamar realnosti.
28.01.2024
07:30
Ljiljana Smajlović o pismu Dragana Đilasa RTS-u:
"Meni se odgovor RTS-a dopao i ne mislim da ga je pisao Ivan Radovanović, meni više liči na dobar stil Nenada Stefanovića kome zavidim na onoj formulaciji za opozicione… pic.twitter.com/6ITj5domxp
— Detektor laži (@LaziDetektor) January 27, 2024
Novinarka Ljiljana Smajlović ogolila je namere prozapadne opozicije koja već nedeljama nakon održanih izbora, bez ikakvih dokaza optužuje vlast za navodnu "izbornu krađu".
Novinarka i i bivša glavna urednica "Politika" Ljiljana Smajlović kaže da opozicija pravi protest na dan ubistva Olivera Ivanovića kako bi ljudi zaboravili njihov ogavni napad na Stari dvor!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tajkun Dragan Đilas i njegova kombi Stranka slobode i pravde (SSP) ponovo bi da uređuje Radio-televiziju Srbije (RTS), baš onako kako su je uređevila za vreme žute strahovlade pre promene sistema 2012. godine.
Novinarka Ljiljana Smajlović raskrinkala je predsednika NUNS-a Željka Bodrožića na TV Prva rekavši da je učestvovao u predizbornoj kampanji opozicije, a sa druge strane sve vreme glumi profesionalnog novinara.
Informer je došao u posed dokumenta s tajnog sastanka na Filozofskom fakultetu u Beogradu, kom je prisustvovala i grupa profesora, a na kom su se oni, verovali ili ne, otvoreno bavili politikom, dogovarali izbornu kampanju i naredne blokaderske poteze.
Arapske zemlje Persijskog zaliva uputile su Iranu poslednje upozorenje zbog napada na njihovu teritoriju i zapretile odgovorom ukoliko se udari nastave, izjavio je ministar spoljnih poslova Turske Hakan Fidan.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Najprodavaniji hečbek kompanije "Reno" u Evropi jeste "klio", a nova verzija donosi sofisticirani dizajn i napredne hibridne tehnologije, tako da je već omiljeni automobil potpuno osvežen za novo doba. Njegova cena iznosi oko 19.000 evra.
Medicinski radnici Filip i Amer su u selu Đapanov Grob, kod Bijelog Polja, uspešno pomogli trudnici da se porodi kod kuće. Ona je na svet donela zdravog dečaka.
Dečak ubica, Kosta K. (15) koji je 3. maja pre dve godine ubio devet učenika i radnika obezbeđenja OŠ " Vladislav Ribnikar" , po drugi put će svedočiti na suđenju svojim roditeljima u sredu 25. marta.
Ogroman spisak zločina vezuje se za Vojislava Raičevića, poznatijeg kao Voju Amerikanca, zbog čega ga smatraju i najvećim ubicom beogradskog asfalta. Kažu da tako bogat dosije nemaju ni Sretko Kalinić, ni Željko Maksimović - Maka.
Osumnjičeni S. M. se tereti zbog pokušaja ubistva a B. S. zbog pomaganja u zločinu, tokom sukoba u Šafarikovoj ulici u Novom Sadu, zbog čega im je određen pritvor.
Nakon tri nedelje sukoba, administracija Donalda Trampa započela je razgovore o sledećoj fazi rata i mogućim mirovnim pregovorima sa Iranom, navode američki izvori.
Zamenik kubanskog ministra spoljnih poslova Karlos Fernandes izjavio je da se kubanska vojska sprema za mogućnost vojne agresije SAD i da bi bilo naivno od strane kubanskih lidera da ignorišu mogućnost sukoba.
Iran je zapretio potpunim zatvaranjem Ormuskog moreuza ukoliko američki predsednik Donald Tramp sprovede pretnje o napadima na iranska energetska postrojenja.
Pripadnik Rosgvardije oborio je bespilotnu letelicu tokom sastanka gubernatora Belgorodske oblasti Vjačeslava Gladkova sa građanima, prenose ruski mediji i zvanični izvori.
Tema crnih odnosno velikih boginja (variola vera) tokom vladavine Katarine Velike predstavlja jedan od najfascinantnijih spojeva medicine, hrabrosti i političke propagande u 18. veku.
Pevač Savo Perović osvrnuo se na situaciju kada su se Luna Đogani i Marko Miljković našli zaglavljeni na Maldivima usled eskalacije sukoba na Bliskom istoku.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar