Ozbiljna pretnja Vučiću i Srbima! Gujon: Paljenje lutke predsednika velika sramota!
Podeli vest
Arno Gujon, direktor Uprave za saradnju sa dijasporom i Srbima u regionu, osudio je skandaloznu manifestaciju u Hrvatskoj na kojoj su ustaše spalile lutke predsednika Srbije Aleksandra Vučića i ruskog lidera Vladimira Putina.
- Кao dete u Francuskoj obožavao sam karnevale koje smo slavili u školi, pogotovo trenutak spaljivanja "monsieur Carnaval" , tj. gospodina karnevala. To su trenuci kada su sva deca srećna i na okupu. To su trenuci zajedništva i sreće kada se proslavljala stara tradicija vezana za povratak proleća posle duge i hladne zime. Neshvatljivo je da se u 21. veku ovakvi događaji zloupotrebljavaju za širenje mržnje prema susedima. Spaljivanjem lutke predsednika Srbije juče u Кaštelima kod Splita šalje se ozbiljna pretnja Aleksandru Vučiću, a ujedno i poruka svim Srbima da nisu dobrodošli u Hrvatsku. Sramotno i za svaku osudu - napisao je Gujon na društvenoj mreži Iks.
Branislav Malović, član Predsedništva Srpske napredne stranke, reagovao je povodom skandaloznog spaljivanja lutki predsednika Srbije i Rusije Aleksandra Vučića i Vladimira Putina.
Na skandaloznoj manifestaciji koja je juče održana u Kaštelima u Splitsko-dalmatinskoj županiji u Hrvatskoj, učesnici maskembala su spalili lutke sa likovima predsednika Srbije i predsednika Rusije Aleksandra Vučića i Vladimira Putina, a da skandal bude još veći, ustaše su putem svojih medija veličale ovaj postupak
14.02.2024
13:34
Као дете у Француској обожавао сам карневале које смо славили у школи, поготово тренутак спаљивања "monsieur Carnaval" , тј. господина карневала. То су тренуци када су сва деца срећна и на окупу. То су тренуци заједништва и среће када се прослављала стара традиција везана за… pic.twitter.com/AdakDIjJO8
— Arno Gujon (@ArnoGujon) February 14, 2024
Na skandaloznoj manifestaciji koja je juče održana u Kaštelima u Splitsko-dalmatinskoj županiji u Hrvatskoj učesnici maskenbala su spalili lutke sa likovima predsednika Srbije i predsednika Rusije Aleksandra Vučića i Vladimira Putina
Novi izliv mržnje, sadizma i psihopatologije u našem susedstvu.
14.02.2024
14:05
Podsetimo, na skandaloznoj manifestaciji koja je juče održana u Kaštelima u Splitsko-dalmatinskoj županiji u Hrvatskoj učesnici maskembala su spalili lutke sa likovima predsednika Srbije i predsednika Rusije Aleksandra Vučića i Vladimira Putina.
Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević otvorio je danas Centar za obuku i testiranje/inovaciono-edukativni park iz oblasti protivminskog delovanja u Centru za razminiranje Republike Srbije u Velikoj Moštanici.
Potpredsednik Vlade i ministar odbrane Miloš Vučević i načelnik Generalštaba Vojske Srbije general Milan Mojsilović održali su danas sastanak sa članovima Radne grupe za stvaranje uslova za aktiviranje obaveze služenja vojnog roka u Vojsci Srbije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Branislav Malović, član Predsedništva Srpske napredne stranke, reagovao je povodom skandaloznog spaljivanja lutki predsednika Srbije i Rusije Aleksandra Vučića i Vladimira Putina.
Pomoćnik direktora Klinike za pulmologiju UKCS Spasoje Popević otkrio je najnovije informacije o zdravstvenom stanju ministra unutrašnjih poslova i lidera SPS Ivice Dačića.
Bivši učesnik Exatlona Jovan Radulović Jodžir uradio je tetovažu u čast svog saigrača i prijatelja Radojice Lazića, a sad je podelio scenu koja ga je inspirisala da nacrta maslačak na nozi.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.
Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.
Istraživanje pokazuje da u Srbiji ima više od 400 automobila na 1.000 stanovnika, dok je tržište polovnjaka prošle godine zabeležilo rast. Najčešće se prodaju oni čija cena doseže do 5.000 evra.
U toku je Vaskršnji post, priprema za jedan od najvećih hrišćanskih praznika, tokom kojeg treba praštati, uzdržavati se od jela i pića, ali od zlih misli i telesnih užitaka. Upravo u toku Vaskršnjeg posta, ispovest ima poseban značaj, a mnogo vernika nailazi na nedoumice, stid i strahove pred ovaj sveti čin.
Pulmolog dr Spasoje Popević, koji danonoćno brine o zdravstvenom stanju ministra Ivice Dačića, otac je dečaka V.P. kojeg je u "Ribnikaru" upucao Kosta K. i naneo mu povrede opasne po život.
Karte za putnički saobraćaj novom prugom Beograd-Budimpešta uskoro će moći da se kupe po ceni od 25, 26 evra, rekao je mađarski ministar Peter Sijarto.
Đorđe Ždrale (50), višestruko osuđivani Sarajlija, kao i njegov prijatelj Zoran Šljivić, optuženi su za nanošenje povreda dvojici mladića, koje su brutalno pretukli 2024. u Istočnom Sarajevu.
Toni R. (56), vatrogasac u penziji, jutros je u krvavom piru presudio svojoj supruzi a zatim i sebi, a sve je počelo time što je prvo napao svoju majku Grozdanu R. (79).
Cetinjanin Željko Martinović (61), zvani Kiko, njegova supruga Tamara Martinović i rođak Đorđe Martinović uhapšeni su u ponedeljak u velikoj međunarodnoj akciji policije na Azurnoj obali u Francuskoj.
Novoobjavljeni tajni video-snimak, prikazan pred sudom u Bruklinu, navodno prikazuje operativca povezanog sa Iranom kako opisuje plan atentata na Donalda Trampa tokom izborne kampanje 2024. godine.
Društvenim mrežama ponovo se širi video-snimak na kojem student javno kritikuje nekadašnju američku državnu sekretarku Medlin Olbrajt zbog, kako je naveo, nedosledne i licemerne spoljne politike Sjedinjenih Američkih Država.
Zvanični carski arhivi priznaju samo dvoje dece Katarine Velike i Petra III, Pavla i Anu. Međutim, život slavne ruske carice obeležili su i skandali oko njene vanbračne dece.
Holivudska diva Elizabet Tejlor ostala je upamćena, ne samo po filmovima i burnim ljubavima, već i po čuvenom dijamantu od 69 karata koji je nosila kao simbol glamura i strasti.
Niv Kembel otkriva koje su poznate uloge odbila tokom karijere, uključujući Laru Kroft i "Perl Harbor" i priznaje da su te odluke bile teške, ali nužne.
Grad svetlosti navikao je na umetničke ispade, ali čak je i Pariz ovog puta ostao bez teksta. Influenserka Koko Kendal objavila video koji je brzinom munje obišao internet i izazvao pravu buru reakcija.
Bore oko usana, poznate kao perioralne bore, često su među prvim znacima starenja kože i lako uočljive. One nastaju prirodno kao posledica mimike i protoka vremena, ali s vremenom postaju izraženije, menjajući celokupan izgled lica.
Šest nedelja star zlatni retriver Bernardo postao je internet senzacija zbog svog neobičnog krzna. U videu objavljenom na Instagramu ponosno pokazuje svoje retke zlatno-crne šare.
Pevačica Suzana Jovanović otvoreno je govorila o tome koliko joj nedostaje pokojni suprug Saša Popović i kako se nosi sa ogromnim bolom nakon njegove smrti.
Voditeljka Suzana Mančić otkrila je istinu o luksuznom automobilu marke "porše" koji je svojevremeno kupio od nje Aleksandar Knežević Knele, žestoki momak devedesetih godina.
Bivši rijaliti učesnik Kristijan Golubović otkrio je da je tokom boravka na "Farmi" istovremeno bio sa starletom Stanijom Dobrojević i još nekoliko devojaka.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar