Epski debakl opozicije - Brnabić: Priznali su zvanično da Vučića ne mogu da pobede!
Podeli vest
Кakav epski debakl opozicije! Njihovi saborci, veće "mudraca" iz Proglasa, nakon višenedeljnih analiza i promišljanja, izašli sa tim da je "minimalni uslov" za izbore da nijedna lista ne sme da nosi ime Aleksandra Vučića!
Ovo poručuje premijerka Srbije Ana Brnabić. Brnabić ističe da opozicija ne može da pobedi ni ime predsednika.
Poslanik SNS i advokat Vladimir Đukanović napisao je na društvenoj mreži X da je od svih želja "Proglasa" ključna samo jedna - da u nazivu liste ne sme da bude ime i prezime onog ko se ne kandiduje.
Predsednik NUNS Željko Bodrožić sada tvrdi da je ProGlas nestranački, a on lično je sa bine najavljivao njihov protest kada su govorili lideri opozicije Marinika Tepić, Miroslav Aleksić i Radomir Lazović.
29.01.2024
10:07
''Priznali, sami, zvanično, da ni na jednom nivou, ni protiv koga, nikada ne mogu da pobede, nigde u Srbiji, ukoliko je, sa druge strane, čak i samo ime Aleksandra Vučića!
Uz svu svoju medijsku mašineriju, uz godine dehumanizacije i kriminalizacije i njega i njegove porodice, uz 24-časovni program o tome koliko je zao, lud, tiranin, psihopata, šef mafije, lopov, nepomenik, izdajnik, ratni huškač, ruski čovek koga su Amerikanci doveli da prizna Кosovo*....i šta sve ne. Uz sve to, jednostavno - ne mogu da pobede njegovo ime.
Кakva nemoć. Кakvo priznanje potpunog i kompletnog poraza. Кakav festival slabosti.
Maske su konačno pale. NATO general Zdravko Ponoš priznao je ono što opozicija pokušava da sakrije mesecima.
21.01.2024
08:40
I, umesto da se trude da, nekad u budućnosti, budu bolji od Vučića, da pokažu da su vredniji, da znaju više, da rade više, imaju bolji program - ne, oni kažu: zabranite ne samo Vučića, već i njegovo ime!
Baš na Dan državnosti, isti oni koji su od stranaca sami tražili da uslove i sankcionišu njihovu zemlju i njihov narod, ukoliko ne pristanu na gaženje sopstvenog suvereniteta, i zvanično su potpisali potpunu kapitulaciju pred Aleksandrom Vučićem. Кosmička pravda'', piše Brnabić na svom nalogu na mreži Iks.
Какав епски дебакл опозиције! Њихови саборци, веће "мудраца" из Прогласа, након вишенедељних анализа и промишљања, изашли са тим да је "минимални услов" за изборе да ниједна листа не сме да носи име Александра Вучића!
Признали, сами, званично, да ни на једном нивоу, ни против…
— Ana Brnabic (@anabrnabic) February 15, 2024
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Poslanik SNS i advokat Vladimir Đukanović napisao je na društvenoj mreži X da je od svih želja "Proglasa" ključna samo jedna - da u nazivu liste ne sme da bude ime i prezime onog ko se ne kandiduje.
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, oglasio se na svom Instagram nalogu, gde je otkrio kako se trenutno oseća ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, koji je hospitalizovan u sredu.
Rat u Ukrajini neće automatski biti završen čak i ako ruska vojska zauzme celu teritoriju Donjecke oblasti, jer sukob ne može biti okončan jednostranom odlukom, izjavio je vojni analitičar Valerij Širjajev.
Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.
Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.
Zbog najnovijih šokantnih vesti o ministru Ivici Dačiću, lideru SPS, koji je u bolnici i u životnoj je opasnosti najnoviju epizodu ‘Eksatlona’ emitovaćemo u nešto kasnijem terminu, iza 21.30.
Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju i Miroslav Čučković, član predsedništva SNS gostujući u Info jutru komentarisali su predstojeće lokalne izbore, ali i pripremu atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Guvernerka Narodne banke Srbije Jorgovanka Tabaković objasnila je da se tri tone zlata Srbije trenutno čuvaju u Bernu, u Švajcarskoj, iz logističkih i strateških razloga, dok se ostatak zlatnih rezervi nalazi u zemlji.
Duhovnici napominju da Vaskršnji post nije samo vreme uzdržavanja od hrane, već i prilika za duhovno čišćenje kroz molitvu, dobra dela i obuzdavanje jezika.
Policija je sprovela nastavak akcije "Armagedon" i uhapsila sedam osoba u Beogradu, Novom Sadu, Nišu i Somboru, zbog sumnje da su se bavili prikazivanjem, pribavljanjem i posedovanjem pornografskog materijala, kao i iskorišćavanjem maloletnih lica za pornografiju.
Miljana Kecmanović, majka Koste K., dečaka koji je 3. maja 2023. godine u Osnovoj školi “Vladislav Ribnikar” ubio 10 ljudi, stigla je u Viši sud u Beogradu.
U akciјi sprovedenoј po nalogu Osnovnog јavnog tužilaštva u Sјenici, uhapšen јe S. Dž. (38) iz Tutina zbog sumnje da јe trgovao cigaretama bez dokumentaciјe.
Dragan Čavić (58) iz Zemuna koji je nestao 2. decembra prošle godine pod nizom nerazjašnjenih okolnosti, pronađen je mrtav, oglasila se njegova supruga.
Tursko ministarstvo odbrane saopštilo je danas da ne postoji plan za invaziju turskih snaga na teritoriju Irana u slučaju eventualne intervencije Sjedinjenih Američkih Država, demantujući navode koji su se pojavili u medijima i na društvenim mrežama.
Premijer Mađarske Viktor Orban objavio je otvoreno pismo predsedniku Ukrajine Volodimiru Zelenskom, u kojem kritikuje njegovu politiku prema Mađarskoj.
U 56. godini života preminula je spikerka Hrvatskog radija i nekadašnja voditeljka Hrvatske radiotelevizije Gordana Kovačić, dugogodišnji medijski profesionalac.
U specijalu TV Informer o seriji "Katarina Velika" književnik Ranko Gojković govorio je o Aleksandru Vasiljeviču Suvorovu, čuvenom ruskom vojskovođi i jednom od najznačajnijih generala u istoriji Rusije, posebno poznatom jer nikada nije izgubio bitku tokom svoje vojne karijere.
Prema tržištu predviđanja Polimarketa, glavni favorit da ove godine pobedi u kategoriji za najboljeg glavnog glumca je Timoti Šalame. On je oduševio svetsku publiku ulogom u filmu "Marty Supreme".
Samsung je zvanično predstavio novu Galaxy S26 seriju 25. februara 2026. godine na Galaxy Unpacked događaju, uključujući modele Galaxy S26, Galaxy S26+ i Galaxy S26 Ultra.
Rijaliti učesnik Filip Đukić šokirao je gledaoce "Elite" kada je Jovani Cvijanović i Urošu Staniću bez pardona pokazao polni organ, što su kamere zabeležile.
Rijaliti učesnik Miki Dudić otkrio je nove detalje o bratu Jovanu Pejiću Peji i njegovom problemu s kockom, te je spomenuo i porodični stan koji mu je prepisan.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar