Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik "zapretio" je lažnog ekologu i opozicionaru Aleksandru Jovanoviću Ćuti, da će da ga "izbaci" zbog toga što huška narod po RS, prenosi tajkunski list "Danas", a Ćuta kao i obično mašta da po Beogradu hapsi Srbe.
Naravno da su tajkunski mediji jedva dočekali da senzacionalno prenesu na svom portalu vest pod naslovom: "Dodik zapretio Ćuti da će ga izbaciti iz RS, ako bude opet došao, Jovanović mu odgovorio da će uskoro moći da se kreće samo u zatvorskom krugu u Zabeli".
Foto: printscreen
Komentarišući ovu izjavu Milorada Dodika, Ćuta kaže za tajkunski "Danas" da što se njega tiče, Dodiku je zagarantovana sloboda kretanja.
- Miloradu Dodiku poručujem da mu je što se mene tiče garantovana sloboda kretanja, za sad u dvorištu njegove vile na Dedinju od 3,5 miliona evra, a nakon promene vlasti u zatvorskom krugu u Zabeli - prokomentarisao je Aleksandar Jovanović Ćuta.
Tako da je i više nego jasno da je Ćuti jedini cilj maltretiranje i hapšenje ljudi i da pokušava sprovođenje nekakve diktature.
Svaka šuša se danas javila da se zapljune na ime Aleksandra Vučića, po dobro oprobanoj i razrađenoj šemi diktata i pritiska Đilasovih i Šolakovih medija, izjavila je danas Sandra Božić član Predsedništva Srpske napredne stranke
.
Vladimir Orlić reagovao je danas na objavu Dragana Đilasa u kojoj ovaj tajkun tvrdi da su njegove zasluče što Beograd ima Gazelu, most na Adi i Most Zemun-Borča.
Istina o tome kako je režim čije su glavne ličnosti bili Boris Tadić i Dragan Đilas izmestili pregovore iz UN u Evropskoj uniji, animovali nezavisnost Kosova i Metehonije u vezali ruke Aleksandru Vučiću, paradoksalno ali istinito, objavljen je na N1.
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke Vladimir Orlić podsetio je da je od 2008. do 2012. ukupno za retke bolesti izdvojeno 130 miliona dinara.
Potrčko Dragana Đilasa i poslanik u Skupštini Srbije iz redova Stranke slobode i pravde, čovek za koga su mediji tvrdili da je uživalac narkotika i čiji sin je pravio haos lupajući automobile u centru Beograda Branko Miljuš, našao se pozvanim da deli lekcije eminentnom i u svetu dokazanom naučniku Stojanu Radenoviću.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su, kako je rekao, najveće i "najpokvarnije" laži opozicije u Srbiji ta da se neke stvari događaju "samo u Srbiji" kada je reč o nečemu negativnom i ta da se novac troši na nevažne stvari dok se deca leče SMS porukama.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Svaka šuša se danas javila da se zapljune na ime Aleksandra Vučića, po dobro oprobanoj i razrađenoj šemi diktata i pritiska Đilasovih i Šolakovih medija, izjavila je danas Sandra Božić član Predsedništva Srpske napredne stranke
.
Ruska avijacija uništila je privremene punktove ukrajinskih snaga i centre za kontrolu bespilotnih letelica u Dnjepropetrovskoj i Hersonskoj oblasti, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Nakon gotovo svakog masovnog zločina istražitelji pokušavaju da pronađu odgovor na isto pitanje - da li je tragedija mogla da bude sprečena? U mnogim slučajevima odgovor su pronašli među papirima, beleškama i zapisima koje su počinioci ostavili iza sebe.
Areniljas, malo selo u provinciji Sorija u unutrašnjosti Španije sa svega četrdesetak stalnih žitelja, objavio je neobičan poziv porodicama koje su spremne da započnu novi život daleko od grada.
Šest osoba ranjeno je u nedelju uveče u napadu nožem na njujorškoj stanici "Pen stejšn", a vlasti su saopštile da je osumnjičeni priveden uoči sportskog spektakla kome će prisustvovati i predsednik SAD Donald Tramp.
TS Media, multimedijalni segment Telekoma Srbija, u saradnji sa Sava Centrom, od 12. do 14. juna, organizuje besplatne večernje projekcije remasterizovanih domaćih filmskih klasika na krovu Sava Centra.
Srpska srednjovekovna tradicija puna je običaja koji bi u savremenom svetu bili potpuno neprihvatljivi, a mnogi od tih običaja prikazani su u našim fimovima i serijama.
Radoš Bajić dobitnik je nagrade "Zlatni vitez" na Međunarodnom filmskom festivalu u Sevastopolju za najbolju glavnu mušku ulogu u filmu "Čuvar ikone Svetog Đorđa".
Ako želite da znate kako nešto funkcioniše u avionu, pitajte stjuardesu. One već dovoljno dugo lete da znaju sve trikove i savete koji olakšavaju ovo iskustvo.
OpenAI navodno predstavlja "Dreaming V3" kao novu verziju sistema memorije za ChatGPT, koja bi trebalo da omogući da razgovori budu mnogo prilagođeniji svakom korisniku.
Meri Filips, poznata šminkerka mnogih slavnih dama, otkrila je trik koji pomaže da lice izgleda sveže i prirodno, a šminka ostane postojana od jutra do večeri.
Grčka već godinama važi za omiljenu letnju destinaciju srpskih turista, a posebno se izdvaja Halkidiki. Pet je razloga zašto Srbi već godinama biraju ovu destinaciju.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.