Opozicija okupljena oko Dragana Đilasa i Marinike Tepić nastavlja da bljuje mržnju prema Srbima iz Republike Srpske!
Sada je poslanik njihove Stranke slobode i pravde Đorđo Đorđić uputio, kako on i tajkunska Nova S navode, „otvoreno pismo građanima Republike Srpske".
Naravno, zapravo se radi o gnusnim uvredama na račun našeg naroda iz RS. Osim što Srbima zapadno od Drine hoće da ukine pravo glasa, Đorđo se rugao i načinu na koji govore, pa je tako napisao „dadni mu 20 maraka"!
Foto: Printscreen You Tube
Očigledno je da je na delu fašizam đilasovaca i nastavak kampanje protiv Srba iz Republike Srpske, koje na brutalan način vređaju i omalovažavaju.
Podsetimo, Đilasova desna ruka Marinika Tepić pre svega nekoliko dana napala je naš narod iz RS rekavši da su oni „izvršili invaziju" na Srbiju
Ono što se dešava u taboru propalih blokadera i tajkunske opozicije prevazilazi čak i najluđe granice zdravog razuma! Nakon što su se juče međusobno poklali i izvređali na društvenim mrežama, u opšti cirkus i blato se sada uključila i dežurna srbomrziteljka Nataša Kandić.
Narodni poslanik Dejan Bulatović oštro je reagovao na najnovije sramne istupe lidera lažne opozicije Dragana Đilasa, poručivši da su njegovi očajnički pokušaji da unese razdor u Srpsku naprednu stranku smešni, jadni i osuđeni na propast.
Dok blokaderi lidera SSP Dragana Đilasa i njegova omiljena novinarka Žaklina Tatalović danima kuju planove i pokušavaju da proguraju profesora Mila Lompara kao zajedničkog aduta, gazda im je jednim potezom javno lupio šamarčinu od koje im se još vrti u glavi.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da mu ne pada na pamet da beži iz Srbije kako to godinama unazad tvrde blokaderi i njihove medijske trovačnice.
Predsednik Narodne stranke i poznati advokat Vladimir Gajić smatra da tužilaštvo mora hitno da reaguje i istragom obuhvati i rektora Vladana Đokića, kao i profesore Građevinskog fakulteta Vladana Kuzmanovića i Sanje Fric, vezano za pad nadstrešnice u Novom Sadu.
Jasmina Paunović, tužiteljka u penziji i druga na blokaderskoj listi, zapretila je tužbama protiv predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić ali i Informera.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ono što se dešava u taboru propalih blokadera i tajkunske opozicije prevazilazi čak i najluđe granice zdravog razuma! Nakon što su se juče međusobno poklali i izvređali na društvenim mrežama, u opšti cirkus i blato se sada uključila i dežurna srbomrziteljka Nataša Kandić.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp odložio je plan za veliko proširenje vojnih operacija protiv Irana zbog upozorenja da bi nastavak rata mogao opasno da iscrpi američke zalihe protivraketnih presretača Patriot i druge municije za sisteme protivvazdušne odbrane na Bliskom istoku.
Rekordno nizak vodostaj Dunava poslednjih nedelja otkriva gomilu otpada u priobalju, a tako je i na Tikvari, popularnoj plaži kod Bačke Palanke. Zato je Udruženje sportskih ribolovaca "Šaran" organizovalo akciju čišćenja.
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede saopštilo je danas da je na jednom gazdinstvu na području opštine Raška, na kojem se nalazilo 67 ovaca i 60 jagnjadi, potvrđeno žarište boginja ovaca i koza.
Republički hidrometeorološki zavod Srbije najavio je preteženo i sunčano vreme sve do večernjih sati, kada će uslediti pljuskovi sa grmljavinom kao i lokalni razvoj oblačnosti.
Velika drama odigrala se sinoć u naselju Ripanj u Beogradu, gde je u požaru do temelja izgorela porodična kuća, a u trenutku incidenta u prostorijama su se nalazile 76-godišnja žena G. N. i njena unuka. Obe su, na sreću, uspele na vreme da izađu iz kuće i izbegnuta je tragedija.
Nepoznata osoba jutros oko 2.50 časova ispalila je pet hitaca iz pištolja u pravcu porodične kuće policijskog službenika Mervana Eća u Podgorici, saopštila je Uprava policije.
Zagrebačka policija završila je kriminalističku protiv državljankom Španije (32) zbog sumnje da je pokušala prokrijumčariti gotovo 15 kilograma marihuane preko Međunarodnog aerodroma Zagreb.
Tarik Prusac, monstrum koji je na Dobrinji ubio suprugu Elmu Godinjak, počinio je samoubistvo u KPZ-u Igman. Jutros je pronađeno obešeno telo i objavljen je uviđaj.
Muškarac (67) uhapšen je u Šavniku zbog sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljene polne radnje na štetu devojke (17), saopšteno je iz Uprave policije.
Ruski predsednik Vladimir Putin potpisao je zakon kojim se uspostavlja pravni okvir za razvoj, implementaciju i upotrebu velikih fundamentalnih modela veštačke inteligencije u Rusiji.
Vlasti ruskog grada Rostova na Donu proglasile su današnje vanredno stanje zbog vremenskih nepogoda, u kojima je povređeno 28 ljudi, saopštio je gradonačelnik Aleksandar Škrjabin.
Pristalice bivšeg britanskog premijera Kira Starmera pripremaju "jesenju odmazdu“ protiv sadašnjeg premijera Endija Bernama kao odgovor na njegove velike kadrovske promene, javlja Dejli mejl , pozivajući se na izvore.
Stiven Hoking upozoravao je da bi Zemlja do 2600. godine mogla postati užarena i gotovo nepogodna za život ukoliko čovečanstvo nastavi da nekontrolisano troši energiju, uništava prirodne resurse i povećava emisije gasova sa efektom staklene bašte.
Eksplicitne scene iz domaćih hit-serija poslednjih godina redovno podižu prašinu, dele publiku i otvaraju pitanje da li je reč o umetničkoj slobodi ili lovu na gledanost.
Pre nego što posegnete za prošlogodišnjim losionom za sunčanje, dobro proverite njegov izgled, miris i rok trajanja, jer preparat koji je izgubio zaštitna svojstva više ne čuva kožu od opasnih UV zraka i može izazvati iritacije.
Pancanela je dokaz da za savršen letnji obrok nisu potrebni skupi sastojci, dovoljno je spojiti sočan paradajz, hrskavi hleb, maslinovo ulje i nekoliko mediteranskih dodataka.
Od Gugla se traži da izmeni način poslovanja i pravila koja primenjuje na svoje dve velike platforme - Search i Play Store. Cilj tih promena je da se obezbedi pravednije funkcionisanje i veća konkurencija na tržištu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.