Lider NADA Miloš Jovanović, poznatiji kao Miloš Francuz dao je intervju tajkunskom listu danas u kom drugima drži lekcije, dok je zaboravio sa kim igra kolo.
Naime, Jovanović se predstavlja kao veliki patriota, dok se ne odriče stranih pasoša, a nakon debakla na izborima u decembru, uhvatio se u kolo sa tajkunom Draganom Đilasom i njegovom desnom rukom Marinikom Tepić koja optužuje Srbe da su genocidan narod.
Uprkos ovim činjenicama, umesto da se sakrije u mišju rupu, Miloš Francuz je drugima krenuo da deli lekcije o patriotizmu i Srpstvu.
- Nikakav pokret ne može da sakrije izdaju naših vitalnih nacionalnih interesa, odricanja dela teritorije, srpskog naroda na Kosovu i Metohiji, u Crnoj Gori i Republici Srpskoj. To je sve, samo nije patriotski. Neko bi uostalom taj pokret mogao da okarakteriše i kao pokret poturica našeg doba – i mislim da bi bio u pravu. Aleksandar Vučić ima naime taj nesporni talenat da izvlači najgore iz ljudi - izjavio je Jovanović u intervjuu za tajkunski Danas.
Tajkun Dragan Đilas već je počeo da kroji ko će i sa kim će ići u koaliciju, pa je objavio predlog da na nove beogradske izbore izađe "Srbija protiv nasilja i koalicija NADA.
Večeras je odjeknula vest da je za novog predsednika Izvršnog odbora Pokreta slobodnih građana izabran Petar Miletić, nekadašnji savetnik premijera lažne države Kosovo Aljbina Kurtija.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Odmetnuti socijalista Branko Ružić, drugi čovek Socijalističke partije Srbije koja je deo vladajuće koalicije, nastavlja da vodi i sprovodi blokadersku politiku.
U nemačkom političkom vrhu došlo je do ozbiljne promene odnosa prema Rusiji, pa Berlin posle godina prekida kontakata sada iza zatvorenih vrata traži način da ponovo uspostavi direktan dijalog sa Moskvom.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Kazne za turiste u Italiji idu i do 500 evra ukoliko se van plaže kreću u bikiniju ili bez majice, a nova pravila uveo je i gradić Varena na jezeru Komo.
Utapanje u Srbiji odnelo je živote dečaka u Smederevu i mladića u Tutinu, zbog čega spasioci upozoravaju da se tragedija dešava nečujno i u par sekundi.
Opštinsko krivično državno tužilaštvo u Zagrebu podiglo je optužnicu protiv MMA borca N. P. (23), koji se tereti da je sa još jednom, za sada nepoznatom osobom, brutalno napao muškarca i ženu ispred poznatog zagrebačkog kluba "Medika".
U Liberiji je zaplenjena najveća količina kokaina u istoriji ove afričke zemlje, čija se vrednost procenjuje na više od 370 miliona dolara, a za šverc se sumnjiče dvojica stranaca, od kojih jedan poseduje pasoš Republike Srbije.
Ursula fon der Lajen najavila je plan od 800 milijardi evra za odbranu, dok Putin, prema italijanskoj analizi, smatra da Moskva nema razloga za odgovor.
Francuska bi mogla prva da plati cenu novih vojnih poteza takozvane „koalicije voljnih“ protiv Rusije, upozorio je vojno-politički analitičar i bivši šef izraelske službe Nativ, Jakov Kedmi.
Ukrajinska država trebalo bi da oduzme biračko pravo i mogućnost karijere u državnoj službi svim muškarcima koji nisu otišli u Oružane snage Ukrajine (OSU), poručio je ukrajinski publicista i političar Anatolij Jakimenko.
Netfliks je zvanično objavio izveštaj o gledanosti za prvu polovinu 2026. godine (od januara do juna), a najgledanija serija je "His and Hers" sa ukupno 104 miliona pregleda.
Dobra boja kose može potpuno da promeni celokupan izgled. Prava nijansa može da osveži lice, ublaži umoran izgled i učini da kosa deluje punije, zdravije i negovanije
Ljubitelji BDSM-a nisu samo otvoreniji i opušteniji u krevetu, već kroz uvezanost, poverenje i igru kontrole ostvaruju dublju emotivnu bliskost i efikasno oslobađanje od stresa.
mnogi korisnici biraju veoma jednostavne četvorocifrene ili šestocifrene kombinacije Pin koda koje se lako mogu pogoditi. Stručnjaci upozoravaju da izbor PIN-a treba shvatiti ozbiljno i koristiti kombinacije koje je teško predvideti.
Hejli Mej je godinama verovala da živi sasvim običnim porodičnim životom. Međutim, događaji koji su usledili 2021. godine potpuno su promenili njenu svakodnevicu i primorali je da se suoči sa istinom koju nije mogla ni da zamisli.
Voditelj Granda, Siniša Medić je podelio svoje sećanje na Oliveru Katarinu koja je nedavno preminula u 87. godini života i za sobom ostavila neizbrisiv trag.
Nevena Stamenković, nekadašnja članica grupe Models i poslanica u Skupštini Srbije, ponovo je uspela da podigne prašinu u javnosti - ovog puta fotografijom na kojoj pozira potpuno naga.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.