• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

10.03.2024

10:17

Božić o pretnjama predsedniku Srbije: Počeli su da prave i festivale mržnje prema Vučiću? Ovo je vrhunac ludila!

Aleksandar Jovanović Cile

Vesti

Božić o pretnjama predsedniku Srbije: Počeli su da prave i festivale mržnje prema Vučiću? Ovo je vrhunac ludila!

Član Predsedništva Srpske napredne stranke, Sandra Božić, reagovala je povodom ogromne mržnje i pretnji predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.

- Počeli su da prave i festivale mržnje prema Vučiću? Ovo je vrhunac ludila! Njihova politika se zasniva na mržnji i satanizaciji Aleksandra Vučića i više nego jasno je da je njihova jedina politika, ali i poruka-Vučić mora biti ubijen! Kada govorimo o kriminalizaciji, tu uvek logično polaze od sebe! Oni i njihovi kriminalci likvidaciju Vučića vide kao jedini način da se dokopaju vlasti! Otuda festivali mržnje, targetiranja i dehumanizacije kako bi se logično i lako “povukao obarač”! Sve u korist svoje igre-bez izbora do vlasti - istakla je Božić

Foto: printscreen

 

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

Predsednik Vučić otkrio kada počinje vojni rok! Ovo su najnoviji detalji
Društvo

Predsednik Vučić otkrio kada počinje vojni rok! Ovo su najnoviji detalji

Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić odgovarajući na pitanja novinara, istakao je da će država biti spremna za uvođenje vojnog roka, a plan je i da se vojska rasporedi po različitim delovima naše zemlje kako bi se razvijali i manji i pogranični gradovi, a ne samo veliki centri poput Beograda i Novog Sada.

29.06.2026

22:00

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set