• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

25.03.2024

08:40

Bedno! Ćuta vređa profesora pred kojim bi morao glavu da spusti: On je nula, dno ljudske bede, on je Vučićev pokvareni rob!

Masha Bandjur

Vesti

Bedno! Ćuta vređa profesora pred kojim bi morao glavu da spusti: On je nula, dno ljudske bede, on je Vučićev pokvareni rob!

Podeli vest

Aleksandar Jovanović Ćuta, nakon Borislava Novakovića poznatijeg kao Bora Solunac i Mrinike Tepić, nastavio je sa najgadnijim uvredama Stojana Radenovića, najcitiranijeg srpskog matematičara i jednog od najboljih na svetu

- Profesor Radenović se uklopio i stavio na spisak Vučićevih robova, onih koji su apsolutna nula, dno ljudske bede! On nije ni gluv, ni lud, nego je pokvaren - rekao je Ćuta. 

Podsetimo, pre mekoliko dana se u Skupštini Srbije dogodilo pravo nasilje u režiji tajkunske opozicije. Secikese, prevaranti, srbomrsci i ponavljači vređali su, a potom i nasrtali na najvećeg živog srpskog naučnika Stojana Radenovića!

Više o tome, pogledajte u posebnoj vesti



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Flojd, Flojd, Flojd: Bez vozačke, mrtav pijan, za dva minuta šest preticanja preko pune linije (VIDEO)
Hronika

Flojd, Flojd, Flojd: Bez vozačke, mrtav pijan, za dva minuta šest preticanja preko pune linije (VIDEO)

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, danas oko 15 časova, na državnom putu Beograd - Čačak, presretačem su zaustavili pedesetčetvorogodišnjeg R.M. koji je vozilom "pežo 206" za samo dva minuta u više navrata izvršio preticanje ukupno šest vozila preko uzdužne neisprekidane linije čineći prekršaj nasilničke vožnje, a zatim se kretao brzinom od 107 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 60 kilometara na čas.

26.12.2025

22:57

Kako je okončana jedna legenda asfalta: "Vidi, ubi me ova pi*ka"
Hronika

Kako je okončana jedna legenda asfalta: "Vidi, ubi me ova pi*ka"

Njegovo ime izazivalo je poštovanje i strah. Ljubomir Magaš, poznat kao Ljuba Zemunac, odrastao je na ulicama Zemuna, iz bokserskog ringa stigao u kriminalni svet i postao jedan od najopasnijih i najuticajnijih gangsterâ Jugoslavije. Njegov život završio je brutalno, u hladnom obračunu u Frankfurtu, ali legenda o njemu i dalje se prepričava.

27.12.2025

06:30

Planeta

Odbrojavanje do sudara: Scenario totalnog rata 2026. godine
Planeta

Odbrojavanje do sudara: Scenario totalnog rata 2026. godine

Iran već danima sprovodi intenzivne raketne vežbe na više lokacija širom zemlje od Teherana i Isfahana do Mešheda. Obim, geografska rasprostranjenost i tajming ovih aktivnosti ukazuju da nije reč o rutinskoj obuci, već o strateškoj poruci upućenoj Izraelu i Sjedinjenim Državama.

27.12.2025

06:00

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set