Lutovac umanjuje značaj N1 kako bi izbegao kontrolu srpskih regulatornih tela, a direktor tajkunske televizije se hvali da su najgledaniji medij!
Podeli vest
Predsednik ostataka nekadašnje Demokratske stranke i jedan od poslušnika Dragana Đilasa, Zoran Lutovac pokušao je da umanji značaj tajkunske televizije N1 samo kako bi izbegao kontrolu srpskih regulatornih tela, dok se sa druge strane oni sami hvale kako su najgledaniji!
- Sama činjenica da predstavnici vlasti u isti koš stavljaju RTS i medije sa nacionalnom frekvencijom, sa N1 i Novom S koje su u kablu, govori da oni ne razumeju o čemu se tu radi! - rekao je Lutovac na N1, dok je pre samo nekoliko nedelja na istoj toj televiziji rečeno, u razgovoru sa Milošem Bešićem, da su "Beograđani su u najboljoj medijskoj poziciji".
Opozicioni mediji su na krajnje sraman način obeležili godišnjicu NATO bombardovanja SRJ. Pitamo se, ima li zločina nad Srbima koje đilasovci neće opravdati i relativizovati?
Sramna izjava direktora N1 poresla je svakog Srbina, naročito u ovom periodu godine kada se oseća posebna bol i tuga zbog žrtava koji su izgubile svoje živote u NATO agresiji na našu zemlju pre tačno 25 godina!
25.03.2024
06:51
- Jesu, to je tačno, tu su mediji najmanji argument! Onaj ko gleda N1 i Novu S redovno, teško da će glasati za SNS - rekao je Bešić, dok je pre nekoliko godina direktor vesti N1, Igor Božić istakao da je N1 "gledanija i uticajnija od svih televizija sa nacionalnom frekvencijom".
- N1 je gledanija i uticajnija od svih televizija sa nacionalnom frekvencijom! 3 miliona ljudi ima mogućnost da nas vidi!"
Potrčko tajkuna i vođe prozapadne opozicije Dragana Đilasa Borko Stefanović govorio je na N1 o izbornim uslovima za izbore u Beograd gde je za debakl opozicije okrivio prostor u medijima, ali je odmah demantovan.
Jedan od ključnih zahteva Đilasove leve koalicije takozvane Srbije protiv nasilja i Đilasove desne koalicije (DSS/POKS) za fer i poštene izbore u Beogradu jesu mediji. Međutim, da mediji nisu problem u Beogradu, potvrđuje i voditeljka N1, ali i analitičar naklonjen opoziciji Miloš Bešić!
15.03.2024
09:27
LUTOVAC UMANJUJE ZNAČAJ N1 KAKO BI IZBEGAO KONTROLU SRPSKIH REGULATORNIH TELA A DIREKTOR N1 SE HVALI DA SU NAJGLEDANIJI MEDIJ!
Zoran Lutovac: "Sama činjenica da predstavnici vlasti u isti koš stavljaju RTS i medije sa nacionalnom frekvencijom, sa N1 i Novom S koje su u kablu,… pic.twitter.com/2NZSjzVeut
— Detektor laži (@LaziDetektor) April 2, 2024
Predsednik ostataka nekadašnje Demokratske stranke i jedan od poslušnika Dragana Đilasa, Zoran Lutovac pokazao je još jednom svoju dvoličnost i bezobrazluk.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Opozicioni mediji su na krajnje sraman način obeležili godišnjicu NATO bombardovanja SRJ. Pitamo se, ima li zločina nad Srbima koje đilasovci neće opravdati i relativizovati?
Situacija u području Kupjanska naglo se pogoršala do kraja dana 24. decembra, kada su jedinice Oružanih snaga Ukrajine (OSU) izvele snažan napad na istočni deo grada i zauzele teritoriju nekadašnjeg mlečno-konzervnog kombinata, objavio je vojni analitičar Jurij Podoljaka.
Deda Mraz u Srbiji ume da svira, peva, igra, ume da zasmeje i rasplače. Ume i da se penje po krovovima i fasadama kao Spajdermen, a u Nišu je njih četrdesetak danas napravilo pravi performans!
Blokader Srđan Popović uhapšen je kao osumnjičeni za pljačku zlatare u Novom Pazaru, a nekadašnji načelnik BIA sada objašnjava šta je specifično za ovu filmsku akciju.
Pripadnici Uprave saobraćajne policije sinoć su u Zemunu, oko 2 časa posle ponoći, zaustavili vozača koji je vozio 240 kilometara na sat, bez dozvole i sa sakrivenim tablicama.
Narednih 10–15 godina postaće period najvećeg tehnološkog proboja u svetskoj istoriji, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin na sednici Državnog saveta.
Ruska rublja zabeležila je rast od čak 45 odsto od početka 2025. godine i time postala najjača valuta u odnosu na američki dolar, navodi agencija Blumberg. Uprkos zapadnim sankcijama i ranijim tvrdnjama Vašingtona da će ruska ekonomija biti slomljena, rublja je pokazala izuzetnu otpornost i stabilnost.
Poslanici, stojeći u sali sa šalovima u bojama nacionalne zastave, uzvikivali su "Živeo Alžir", aplaudirajući na usvajanje zakona, koji navodi da Francuska snosi "pravnu odgovornost za kolonijalnu prošlost u Alžiru i tragedije koje je izazvala", prenosi Gardijan.
Ukrajinski državljanin poreklom iz Zaporožja, rođen 1976. godine, pripremao je teroristički napad na federalno gasno skladište i parking pogona odbrambene industrije u Kaluginskoj oblasti, saopštile su ruske bezbednosne službe.
Istorijsko jačanje vojnih kapaciteta Kine čini Sjedinjene Američke Države sve ranjivijim, iako Vašington ne vodi agresivnu politiku prema Pekingu, navodi se u godišnjem izveštaju Pentagona Kongresu o vojnim i bezbednosnim razvojima u vezi sa Kinom.
Superstar televizija će tokom predstojećih novogodišnjih praznika publiku iznenaditi novim kinematografskim hitovima, namenjenim zajedničkom okupljanju i zabavi za sve generacije.
Za mnoge ljude, unošenje jelke i njeno ukrašavanje je radosna rutina. Međutim, vlasnici mačaka često gledaju na ovaj proces sa dozom straha, a uz par trikova možete da rešite ovaj problem.
Kada se približava poslednja noć u godini, svaka žena želi da zablista i ostavi neizbrisiv utisak. U tom trenutku, ništa ne govori više od hrabrosti, elegancije i samopouzdanja od crvene haljine.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar