Novinarka Ljiljana Smajlović komentarisala je to što opozicionarka Marinika Tepić uporno tvrdi da su Srbi genocidan narod.
- Vi imate gro te opozicije u Beogradu u čije ime svaki dan govori Marinika Tepić - žena koja je pre nekoliko godina rekla da je 'genocidna namera kada Mladić razdvaja žene i decu od boraca'. Prvo, to nije tačno, to je potpuna glupost! Ja znam da je ona ponavljala nečiju tezu ali to su bile te nesuvisle teze naših neprijatelja koji su u Hagu koristili razne racionalizacije. Znači, imamo opoziciju koja je flertovala sa priznanjem genocida, dobar deo njih i sad postavlja pitanje 'šta smeta ova Rezolucija ili šta smeta da uđe (tzv.) Kosovo u Savet Evrope'. Tako da ja ne vidim kako "Srbija protiv nasilja", koja se izgleda sada raspada, kako oni koji govore da Kosovo treba da uđe u Savet Evrope mogu da kažu 'pazi ovog Vučića, nije ih sprečio da uđu'! - rekla je Ljiljana Smajlović.
SMAJLOVIĆ: MARINIKA TEPIĆ PONAVLJALA TEZU NAŠIH NEPRIJATELJA O LAŽNOM GENOCIDU U SREBRENICI!
Ljiljana Smajlović:
"Vi imate gro te opozicije u Beogradu u čije ime svaki dan govori Marinika Tepić - žena koja je pre nekoliko godina rekla da je 'genocidna namera kada Mladić… pic.twitter.com/mOHdUYGF5k
— Detektor laži (@LaziDetektor) April 14, 2024
Veća količina vatrenog oružja i municije zaplenjena je u selu Bobovik nadomak Novog Pazara, a oružje je pronađeno u akciji pripadnika Odeljenja kriminalističke policije Novi Pazar.
S.T. (34) izboden je noćas u stanu u zgradi Stevana Lukovića u Rakovici i sa teškom povredom stomaka primljen je u Urgentni centar, dok je policija uhapsila njegovu poznanicu A.B. (36) pod sumnjom da ga je ranila.
Profesor genetike na medicinskom fakultetu u Beogradu Oliver Stojković izjavio je da biološki tragovi, koji se zateknu na nekim predmetima izvršenja krivičnog dela ili na nekom mestu zločina, mogu da se nakon DNK analize povežu sa nekom konkretnom osobom, ali je napomenuo da to nije uvek apsolutno pouzdano.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Veća količina vatrenog oružja i municije zaplenjena je u selu Bobovik nadomak Novog Pazara, a oružje je pronađeno u akciji pripadnika Odeljenja kriminalističke policije Novi Pazar.
Ekipa Informera uslikala je oduzetu velelepnu jahtu "Sailing Yacht A", koja je u vlasništvu bivše manekenke Sandre Meljničenko, a koju su italijanske vlasti zaplenile, te sada stoji u luci u Trstu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas završne radove na modernizaciji opštinskog puta na deonici između Gornjih i Donjih Sinkovaca, gde mu je priređen veličanstven doček.
Austrijski mediji već mesecima pišu o visokim cenama na hrvatskim letovalištima, a posebno pažnju privukla je cena sladoleda jer kuglu naplaćuju čak 5 evra!
Odbegli Beranac Vuk Vulević, koga crnogorska policija potražuje kao ključnog člana kriminalne grupe Vasa Ulića i Radoja Zvicera, uhapšen je u Beogradu.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Saše Vukovića zbog sumnje da je 12. maja 2026. na podmukao način ubio Aleksandra Nešovića u restoranu "27". U optužnici se otkriva i da je Dejan S. po naređenju telo žrtve stavio u bure, nasuo mlater i zakopao ga.
Devojka (19) i njen brat (17) su povređeni dok je njihova majka R.N.B.(43) poginula u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć u trsteničkom selu Gornji Ribnik.
Miodrag Nikšić ubijen je na današnji dan pre tačno 31 godinu ispred kafića "Mig" u Hadži Milentijevoj ulici na Vračaru. Bio je samo jedan od ljudi poznatih u podzemlju Beograda koji je u svoju "poslovnu karijeru" upisao i funkciju u srpskom fudbalu, a koji je likvidiran.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski i evropske vlasti pokušavaju da nateraju Rusiju da proglasi sveopštu mobilizaciju, jer bi takva odluka istovremeno pogodila rusku privredu, izazvala bekstvo stanovništva i srušila prećutni dogovor Kremlja sa društvom, ocenila je ruska novinarka Julija Latinjina.
Američka svemirska agencija NASA traži volontere za učešće u misiji Moon and Mars Exploration Analog, koja bi trebalo da počne najranije u avgustu 2027. godine u Svemirskom centru Džonson u Hjustonu.
Glumica Zendaja razbesnela je svoje fanove nakon što se saznalo da joj je haljina za premijeru filma "Odiseja" u Londonu dostavljena privatnim avionom.
Osvežavajuće limun kocke koje se tope u ustima prave se neverovatno lako, a nestaju sa stola za tili čas. Ovo je definitivno najlakši način da se rashladite i ujedno zasladite tokom vrelih dana.
Đina Džinović je u sjajnim odnosima sa novim suprugom svoje majke Meline, a kako je Informer saznao, on je gleda kao svoju ćerku i trudi se da joj nikada ništa ne fali.
Reperka Dia Kostić nedavno je podelila šokantnu priču iz salona lepote, gde je nezadovoljna uslugom presekla sve kablove na aparatima i odbila da plati račun.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.