• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

15.04.2024

09:20

Kurtijev čopor i vazduh grize jer je srpski! Vujičić nakon prebijanja Srbina: Da bi dobili članstvo u SE, depozit za članarinu plaćaju prstom na oroz svemu što se zove i diše srpski!

Informer

Vesti

Kurtijev čopor i vazduh grize jer je srpski! Vujičić nakon prebijanja Srbina: Da bi dobili članstvo u SE, depozit za članarinu plaćaju prstom na oroz svemu što se zove i diše srpski!

Podeli vest

Nakon što su juče pripadnici tzv. kosovske specijalne policije pretukli Srbina Vladana Babudovca iz sela Bube kod Zubinog Potoka i naneli mu povrede na glavi i telu, zbog čega ima 15 šavova, oglasila se predsednica Odbora za Kosovo i Metohiju Danijela Vujičić, koja je oštro osudila ovaj napad Kurtijevih bandita!

"I danas Kurtijev čopor na aport napada. Počeo je i vazduh da grize, jer je srpski. Tamnica za Srećka jer je ostao živ, a onda brutalno prebijanje Vladana uz jasnu poruku repetiranog pištolja naslonjenog na slepoočnicu da isti može i da opali dok mu na majici piše: "Svaka bi fukara da ubije vuka", napisala je Vujičić na mreži "X".

Vujičić se obratila i Međunarodnoj zajednici uz jasnu poruku: 

"Da bi dobili članstvo u Savet Evrope, depozit za članarinu  plaćaju prstom na oroz svemu što se zove i diše srpski, dok im je za potpis i ulazak potrebna srpska krv. A vi iz EU im dajte nagradu koju merite brojem razbijenih srpskih glava", poručila je Vujičićeva.

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set