Ponoš priznao da se raspadaju - Totalno rasulo u Đilasovoj koaliciji! (VIDEO)
Podeli vest
Propali kandidat za predsednika Srbije i NATO general Zdravko Ponoš, priznao je da se koalicija koju predvodi Dragan Đilas raspada i da iz toga proizilazi da se dešava totalno rasulo u opoziciji.
Zdravko Ponoš priznao je, nakon pitanja jedne novinarke, da se raspada koalicija predvođena tajkunom Draganom Đilasom i da vlada totalno rasulo u opoziciji.
Potpredsednik Parlamentarne skupštine Saveta Evrope Snježana Novaković Bursać, članica delegacije BiH iz Republike Srpske, oglasila se sinoć iz Strazbura i ocenila da je, po njenom mišljenju, "stav Saše Magazinovića po pitanju glasanja o prijemu tzv. Kosova neprikladan, imajući na umu da vrlo verovatno zna koliko je to pitanje važno i uznemirujuće za srpski narod u celini"!
Slobodna Bosna, glavni promoter teorije da su Srbi genocidni narod, prepoznala je u NATO generalu Zdravku Ponošu pouzdanog partnera kojeg treba promovisati!
13.04.2024
07:56
- Rekli ste da ćete sačekati do petka kako biste doneli odluku da li izlazite na izbore ili bojkotujete, a malopre ste rekli da na ovakve izbore ne možete da izađete?!
Zdravko Ponoš je odgovorio da se čekaju neke članice koalicije koje nisu završile neke interne procedure?!
- Pa...postoje organizacije koje već imaju jasan stav na tu temu, ali postoje i članice naše koalicije koje još nisu završile neke svoje interne procedure. Pre svega na to čekamo - rekao je Ponoš.
Miroslav Aleksić, lider Narodnog pokreta Srbije, pobunio se protiv svog koalicionog partnera i lidera takozvanog saveza 'Srbija protiv nasilja' Dragana Đilasa!
TOTALNO RASULO U ĐILASOVOJ KOALICIJI: NAJAVLJUJU BOJKOT ALI NEKI IZ KOALICIJE TO NE ŽELE!
Novinarka: Rekli ste da ćete sačekati do petka kako biste doneli odluku da li izlazite na izbore ili bojkotujete, a malopre ste rekli da na ovakve izbore ne možete da izađete?!
Predstavnici tajkunske opozicije Dragana Đilasa tvrde da neće na predstojeće izbore jer nije ispunjen njihhov zahtev o spajanju beogradskih i lokalnih izbora, pozivajući se na ODHIR, a taj zahtev je zapravo u suprotnosti sa preporukama te misije!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Opozicija i blokaderi svakodnevno imaju sukobe o brojnim temama, a ovoga puta, opozicija je priznala da predsedniku Aleksandru Vučiću ne može ništa, očajni su, a za sve krive blokadere.
Potpredsednik Parlamentarne skupštine Saveta Evrope Snježana Novaković Bursać, članica delegacije BiH iz Republike Srpske, oglasila se sinoć iz Strazbura i ocenila da je, po njenom mišljenju, "stav Saše Magazinovića po pitanju glasanja o prijemu tzv. Kosova neprikladan, imajući na umu da vrlo verovatno zna koliko je to pitanje važno i uznemirujuće za srpski narod u celini"!
Masovni kombinovani udar izveden je tokom noći i jutra na objekte energetske i vojne infrastrukture širom Ukrajine, a vazdušna opasnost proglašena je u svim regionima zemlje od 5.30 časova.
Ruska raketa pogodila je fabriku američke kompanije Mondelez u Trostjancu, u Sumskoj oblasti, tokom masovnog napada na teritoriju Ukrajine, a prema prvim informacijama nema poginulih niti povređenih.
U emisiji Exatlon Specijal bivša učesnica Exatlona Tijana Jović, otkrila je kako su je takmičari ogovarali iza leđa i da joj je smetalo što joj se niko nije direktno obratio.
Bračni par Erski otkrio je da je prelomni momenat u Exatlonu bio odlazak Jovana Radulovića Jodžira, kao i da je za njih veliku prepreku predstavljala činjenica da se nalaze zajedno u istom timu.
Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…
Narodni poslanik Nebojša Bakarec i državni sekretar Adam Šukalo gostujući u Info jutru komentarisali su sinoćni napad na sveštenstvo Srpske pravoslavne crkve u Novom Sadu.
Sutra će u Srbiji iznad većeg dela biti pretežno oblačno i toplije. Jutarnja temperatura biće od -1 do dva, a najviša dnevna od pet do 13 stepeni, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod Srbije.
U planinskom spasavanju 2010. godine planinar Nenad Podovac iz ambisa je spasio Tatjanu Rašević, a samo dve godine kasnije, njih dvoje zakleli su se na večnu ljubav.
Novosađanka Tijana R. (19) poginula je 28. maja 2025. godine tokom parasejlinga u Budvi, a gotovo godinu dana kasnije, i pored snimka na kojem se čuje kako moli za pomoć i niza teških propusta utvrđenih veštačenjem, za njenu smrt i dalje niko ne odgovara.
U Babušnici je 2021.godine došlo do stravične tragedije koja je potresla ceo kraj - dečak D. A. (14) uhapšen je nakon što je smrskao glavu dedi po majci Sretenu A. (69) posle banalne svađe u dvorištu.
Vanredno stanje proglašeno je u Vašingtonu i čitavom Distriktu Kolumbija nakon što je u reku Potomak dospelo oko 900.000 tona fekalnih voda iz gradske kanalizacije, saopštilo je američko Federalno vanredno upravljanje (FEMA), a odluku je doneo predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp.
Jedna policajka je poginula, a najmanje 24 osobe su povređene u eksplozijama koje su se dogodile nakon lažne dojave o provali u prodavnicu u Lavovu, saopštile su lokalne vlasti.
U Iranu je izbio novi talas studentskih protesta, a demonstracije su počele prvog dana novog semestra na univerzitetima u Teheranu, dok su istovremeno okupljanja zabeležena i u Mešhedu.
Na 76. Berlinaleu dodeljene su prestižne nagrade - Zlatni medved osvojio je Ilker Čatak za film "Žuta pisma", Sandra Hiler ponela priznanje za najbolju glumicu, a završnicu festivala obeležio je apel na značaj umetnosti u podeljenom svetu.
Izraz koji se retko čuje u svakodnevnom govoru izazvao je lavinu komentara u studiju i među gledaocima, kada je takmičar sebe opisao kao "dobrodržećeg čilagera", a Jovan Memedović kroz smeh poručio da je "daleko od toga" – pa se mnogi zapitali šta ta starinska reč zapravo znači.
Američka glumica Lisa Monkjur, koju domaća publika pamti po ulozi strane novinarke u filmu "Lepa sela lepo gore" a poljupca sa likom Velje, kog je igrao Nikola Kojo upamtila je zbog njegovog zadaha.
Kada je shvatila da od ljubavi sa Petrom Trećim nema ništa, Katarina Velika mu se osvetila tako što je osvojila srca ruskog naroda i podarila im zakonsku reformu.
Harmonikaš Miroljub Aranđelović Kemiš menjao je u "Pinkovim zvezdama" suprugu, pevačicu Zoricu Brunclik. Međutim, nakon što ga je uvredio komentar Dragomira Despića Desingerice, Kemiš je odlučio da napusti emisiju.
Pevačica Milica Todorović našla se u centru skandala nakon što je nepoznata kompanija zloupotrebila njen lik za promociju sumnjivih preparata za mršavljenje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar