• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Informer.rs

25.04.2024

09:44

Definitivan krah opozicije! Svađe i raspad koalicije će im doći glave - "Izgubiće izbore u Novom Sadu!

Tanjug/N. Jovanović

Vesti

Definitivan krah opozicije! Svađe i raspad koalicije će im doći glave - "Izgubiće izbore u Novom Sadu!

Podeli vest

Opozicioni novinar Nedim Sejdinović rekao je da opozicija na predstojećim lokalnim izborima definitivno gubi u Novom Sadu zbog kraha koalicije Srbija protiv nasilja i međusobne svađe!

Nedim Sejdinović je istakao da će najnovija dešavanja u opoziciji će uticati na glasanje u Novom Sadu, a to, kako navodi, nije smelo da se dozvoli!

- Opozicija je proteklih meseci slala vrlo konfuzne poruke i sama se stavila pred jedan izbor u kome je svaka opcija loša, a svakako je najgore to što su se podelili! Videćemo kako će Srbija protiv nasilja izlazite na izbore u Novom Sadu, moguće na dve ili čak tri liste, što i ne bi bilo tako loše da nije bilo ovog opozicionog kraha koji je završio svađom! - rekao je. 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

TV

Tramp u Beloj kući, svet u novom ruhu: Na tacni mu je servirano mnogo toga (VIDEO)
Live TV

Tramp u Beloj kući, svet u novom ruhu: Na tacni mu je servirano mnogo toga (VIDEO)

Pobedili smo. Volimo da pobeđujemo, zar ne? Spušta se zavesa na četiri duge godine američkog propadanja i počinjemo potpuno novi dan američke snage i prosperiteta, dostojanstva i ponosa. Vratiti sve to jednom zauvek, rekao je sinoć novoizabrani predsednik Amerike Donald Tramp na pobedničkom mitingu, dan pre inauguracije i njegovog povratka u Belu kuću. Ovim povodom, gosti "Info dana" Informer TV bili su član Predsedništva Srpske napredne stranke Zoran Đorđević i potpredsednik Srpske radikalne stranke Miljan Damjanović.

20.01.2025

18:50

Društvo

Zvanično! Vlada proglasila Dan žalosti
Društvo

Zvanično! Vlada proglasila Dan žalosti

Vlada Republike Srbije počela je današnju sednicu minutom ćutanja za nastradale u požaru u Domu za smeštaj odraslih i starijih „Ivanović“, u beogradskoj opštini Barajevo i donela odluku da se na teritoriji cele zemlje, sreda, 22. januar 2025. godine proglasi za Dan žalosti.

21.01.2025

16:01

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set