• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Informer.rs

07.05.2024

10:23

Politikolog poručio: Da se ne foliramo, cela opozicija izlazi na izbore! (VIDEO)

Shutterstock/Beta

Vesti

Politikolog poručio: Da se ne foliramo, cela opozicija izlazi na izbore! (VIDEO)

Podeli vest

Politikolog Dušan Milenković istakao je da cela opozicija izlazi na izbore 2. juna, samo što Dragan Đilas, Zdravko Ponoš, DSS i SSP ne izlaze u Beogradu.

Dušan Milenković, politički konsultant je gostujući u "Utisku nedelje" kod Olje Bećković istakao da svi izlaze na izbore osim što Dragan Đilas, Zdravko Ponoš, SSP i DSS ne izlaze u Beogradu.

 - Jedna stvar treba da bude jasna - svi izlaze na izbore, osim što SSP, Ponoš i DSS ne izlaze u Beogradu - rekao je Milenković na šta ga je Olja Bečković upitala da li će i stranka "Zajedno" izaći na izbore.

 - "Zajedno" je raspustila sve svoje odbore jer izlaze na izbore tako da ta stranka više ni nema odbore pa ne znam kako više da i vodimo tu stranku! SSP još ne izlazi u Nišu, a po ostalim mestima izlaze. Važno je to razjasniti, jer se priča o bojkotu a suštinski svi oni izlaze na izbore - istakao je Milenković.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Društvo

„Dunav osiguranje“ sponzor sajma „Za bezbednu starost“: Nova, jedinstvena polisa za osiguranje penzionera
Društvo

„Dunav osiguranje“ sponzor sajma „Za bezbednu starost“: Nova, jedinstvena polisa za osiguranje penzionera

Kompanija „Dunav osiguranje“ bila je sponzor manifestacije „Za bezbednu starost“, koja je 15. i 16. marta održana u Oficirskom domu u Nišu. Sajam posvećen starijoj populaciji otvorio je Dragoslav Pavlović, gradonačelnik Niša. U zdanju Oficirskog doma Kompanija „Dunav“ imala je svoj prepoznatljiv štand na kome su ljubazne kolege iz Odeljenja za prodaju životnih osiguranja Niš posetiocima objašnjavale značaj i prednosti polisa životnog osiguranja namenjenog penzionerima.

18.03.2025

15:32

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Legendarni trener oduševljen Partizanom, ali ne otpisuje ni Zvezdu: Ovo su aduti "večitih"
Košarka

Legendarni trener oduševljen Partizanom, ali ne otpisuje ni Zvezdu: Ovo su aduti "večitih"

Čuveni košarkaški trener i stručnjak Bogdan Tanjević (78) u razgovoru za Informer analizirao je trenutnu formu Crvene zvezde i Partizana u Evroligi, istakao otežavajuće okolnosti, ali i podatke zbog kojih veruje u oba srpska predstavnika u nastavku takmičenja u eliti. Crno-beli igraju sve bolje, dok su crveno-beli karakterna ekipa i ne predaju se tek tako, dodaje čuveni Boša.

18.03.2025

14:57

Planeta

Gore mreže! Putin je ostavio Trampa da čeka?! Igra moći ili slučajnost?
Planeta

Gore mreže! Putin je ostavio Trampa da čeka?! Igra moći ili slučajnost?

Prema saopštenju Bele kuće, razgovor između američkog predsednika Donalda Trampa i ruskog predsednika Vladimira Putina započeo je u 15 časova, dok je portparol Kremlja Dmitrij Peskov izjavio da se razgovor očekivao između 14 i 16 sati. Svetski mediji spekulišu da bi ovo mogao biti još jedan pokušaj Putinove igre moći.

18.03.2025

17:23

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set