Premijer Srbije Miloš Vučević napisao je na svom Iks profilu da će se Srbija izboriti sa svim napadima i pritiscima uprkos tamnim oblacima koji su se nadvili nad našom zemljom.
- Tamni oblaci se nadvijaju nad Srbijom, ali mi smo spremni da se izborimo sa svim napadima i pritiscima. Pobediće Srbija - napisao je premijer.
Kandidat za gradonačelnika Beograda pokreta "Kreni-promeni" Savo Manojlović priznao je da je napravio koaliciju sa listom "Biram borbu" koju čini šest stranaka iz nekadašnje "Srbije protiv nasilja" - Zeleno-levi front, Ne davimo Beograd, Narodni pokret Srbije, Demokratska stranka, Ekološki ustanak - Ćuta, Pokret slobodnih građana i Novo lice Srbije - a čiji lideri tvrde da je Srebrenica genocid.
Predsedik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na Instagramu pred današnje glasanje Generalne skupštine Ujedinjenih nacija o sramnoj i antisrpskoj rezoluciji o Srebrenici i svom narodu moćnu poruku.
Skandal, bruka i sramota na tajkunskoj N1 televiziji! U programu izneto da se u Srebrenici dogodio genocid i da im nije jasno protiv čega se u Njujorku bori predsednik Srbije Aleksajdar Vučić.
Dok pokušavaju da Srbe proglase genocidnim, Nemci polako, ali sigurno, normalizuju pedofiliju u sopstvenoj državi. Stranka "Zeleni" ministarke spoljnih poslova Nemačke Analene Berbok, koja je ično je pretila zemljama da glasaju za sramnu rezoluciju o Srebrenici, izglasala je u nemačkom parlamentu predlog za izmenu Krivičnog zakona kojom posedovanje dečje pornografije postaje prekršaj, a ne krivično delo. Nakon toga, nemački "Špigl" podsetio je na problematične veze "Zelenih" i pedofila.
Novo lice Informer tv večeras vodi svoju prvu emisiju na našoj televiziji sa gostima, Milicom Arežinom predsednicom fondacije "Sreten Stojanović" i dr Višeslavom Simićem sa Univerziteta "Meksiko Siti" o zabranjenoj istini o srpskom narodu i borbi srpskih intelektualaca u dijaspori.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je danas na panel diskusiji "Mi govorimo, jer oni ne mogu - glasovi koje treba čuti" - svedočanstva svedoka i žrtava rata u BiH, koja je održana u Njujorku u organizaciji Stalne misije Republike Srbije pri Ujedinjenim nacijama.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kandidat za gradonačelnika Beograda pokreta "Kreni-promeni" Savo Manojlović priznao je da je napravio koaliciju sa listom "Biram borbu" koju čini šest stranaka iz nekadašnje "Srbije protiv nasilja" - Zeleno-levi front, Ne davimo Beograd, Narodni pokret Srbije, Demokratska stranka, Ekološki ustanak - Ćuta, Pokret slobodnih građana i Novo lice Srbije - a čiji lideri tvrde da je Srebrenica genocid.
Razlog zašto su blokaderi napravili brutalnu čistku na svojoj izbornoj listi i vetirali blokaderskog glumca Dragana Gagija Jovanovića konačno je izašao na videlo. Redakcija Informera došla je do ekskluzivnih fotografija koje razotkrivaju sve licemerje i dvojne aršine ove opozicione grupe.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević, ekskluzivno je otkrio šta se dešava kada neko sa blokaderske liste bude "vetiran", odnosno izbačen sa liste.
Požar u Deliblatskoj peščari ne jenjava, a meštanka Dubovca poslala je dramatičan snimak i opisala stravične scene s reke gde pepeo padne po Dunavu i travi.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je iz Belegiša da će naša zemlja proizvoditi dronove sa Izraelcima i postati vojnička sila, uprkos kritikama opozicije.
Region su potresli stravični porodični zločini koji su komšije i javnost ostavili u potpunom šoku. U svim slučajevima, sukobi unutar četiri zida eskalirali su u brutalna ubistva, a brze reakcije policije i izvođenje osumnjičenih sa mesta zločina zabeleženi su kamerama.
Rezervisti u Oružanim snagama Nemačke prinuđeni su da kradu oružje i tehniku od redovne vojske kako bi sproveli sopstvene vežbe, rekao je predsednik Saveza rezervista i poslanik u Bundestagu Bastijan Ernst.
Indijsko ratno vazduhoplovstvo prvi put je rasporedilo svoje lovce "Rafal“ na vežbi "Pič Blek", tokom koje su letelice delovale iznad severne teritorije Australije zajedno sa avionima više zapadnih i prozapadnih država.
Veliki šumski požar izbio je na zapadnoj obali jezera Garda u Italiji, a lokalne vlasti su iz predostrožnosti evakuisale više od 200 ljudi, uključujući mnogo turista.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Šta zapravo muškarci najviše cene kod žene tokom intimnih odnosa? Devet muškaraca je za magazin Cosmopolitan otkrilo šta za njih znači kada kažu da je žena dobra u krevetu, a neki odgovori mogli bi da iznenade.
U svetu ljubavi dela često govore više od reči. Ta tvrdnja važi i za poljupce - različite vrste poljubaca imaju mala skrivena značenja, koja vam mogu mnogo toga reći.
Ovaj čudesni starinski namaz od pečenih paprika, sira i penušavog maslaca pravi je pogodak. Spoj mirisa dimljene paprike, kremastog maslaca i sira daje savršen domaći delikates koji se topi na svežem hlebu.
Rijaliti učesnici Maja Marinković i Asmin Durdžić otvoreno su progovorili o renoviranju stana, planovima za naredni period, ali i mogućem putovanju u Dubrovnik, o kom se poslednjih dana spekuliše.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.