Dragan Đilas ipak učestvuje na beogradskim izborima preko Grupe građana "1 od 5 miliona – Beogradski front"
Podeli vest
Dragan Đilas još jednom pokazuje svoje pravo lice, kako je u javnosti zagovornik bojkota, ovaj put ipak učestvuje na izborima iako opoziciju nagovara da bojkotuje.
Isto tako, Grupa građana "Grupa građana "1 od 5 miliona - Beogradski front" formirana je na izgled od strane deset politički neutralnih lica, ali istina je mnogo drugačija. Prema saznanjima našeg izvora deseti potpisnik Sporazuma o osnivanju Grupe građana je Stefan Pavlović.
Posebno odeljenje za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu odbacilo je krivičnu prijavu podnetu od strane "Narodnog pokreta Srbije” - Miroslava Aleksića, stranke ,,Slobode i pravde” Dragana Đilasa, ,,Pokreta slobodnih građana” - Pavla Grbovića i više drugih političkih stranaka zbog navodnih zloupotreba i davanja u vezi sa prijavom prebivališta građana na opštini Voždovac na dan 5. mart 2024. godine, koji su prethodno imali prijavljeno prebivalište na teritoriji Grada Smedereva, odnosno u naselju Mala Krsna.
Mešanje Nemačke u izbore u Srbiji i borbu đilasove opozicije protiv vitalnih državnih interesa Srbije, komentarisali su gosti Info jutra, Radoslav Milojičić Kena iz SNS-a i potpredsednik SRS Miljan Damjanović.
26.05.2024
10:49
Činjenica je da je gore pomenuti nekada učestvovao u organizaciji protesta 1 od 5 miliona, kao i da je već dugi niz godina u emotivnoj zajednici sa Tijanom Ilić.
Dragan Đilas poziva predsednika Srbije Aleksandra Vučića da podnese ostavku jer se borio protiv rezolucije o Srebrenici, dok sam govori da je u Srebrenici počinjen genocid.
Narodni poslanik Milenko Jovanov reagovao je na izjavu Dragana Đilasa da za predsednika Aleksandra Vučića treba organizovati doček na balkonu.
24.05.2024
12:17
Naime, Tijana Ilić je već dugi niz godina zaposlena kod Dragana Đilasa. Radila je kod njega u stranci i u ostalim organizacijama koje je plaćao Dragan Đilas. Kao dokaz napred navedenih radnji slike njih dvoje sa različitih destinacija. Kako naš izvor iz ove Grupe građana kaže dotična se pojavljuje u organizaciji samo da bi prenela direktive lično Dragana Đilasa, i da poruči pojedincima obično pretećim tonom šta im je Đilas poručio.
Foto: Informer
Isto tako ne manje važno, naš izvor nam potvrđuje da pre par dana kada je stiglo istraživanje javnog mnjenja dotična je došla u prostorije ove Grupe građana i žustro uz urlikanje govorila svima da su nesposobni. Kako je Đilas ljut i kako će da ukine finansiranje jer naime ova Grupa građana se prema ispitivanju javnog mnjenja nalazi na oko 4,8%,
Ovo istraživanje samozvanog bojkotaša Dragan Đilasa, predstavlja problem jer se dotični nadao da će ova Grupa građana osvojiti oko 10% glasova na Beogradskim izborima i da može da se desi da odlučuju o formiranju gradske vlasti u Beogradu.
Foto: Informer
Na ovaj način žuti tajkun Đilas je pokušao da se dočepa vlasti u Beogradu na jedan vrlo bezobziran način. Iz iste Grupe građana naš izvor potvrđuje da je atmosfera vrlo napeta i da se ne zna ništa, da svi rade u strahu, kakvu će poruku da prenese dotična zaposlena Dragana Đilasa.
Potpredsednik Vlade Republike Srbije Aleksandar Vulin, komentarišući sramnu izjavu Dragana Đilasa nakon usvajanja rezolucije, kaže da se Vučić upisao u istoriju slobodnih vođa, dok će tajkun pasti u zaborav.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić oglasila se nakon što je Dragan Đilas pozvao predsednika Aleksandra Vučića da podnese ostavku, nakon "poraza" u Njujorku!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Posebno odeljenje za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu odbacilo je krivičnu prijavu podnetu od strane "Narodnog pokreta Srbije” - Miroslava Aleksića, stranke ,,Slobode i pravde” Dragana Đilasa, ,,Pokreta slobodnih građana” - Pavla Grbovića i više drugih političkih stranaka zbog navodnih zloupotreba i davanja u vezi sa prijavom prebivališta građana na opštini Voždovac na dan 5. mart 2024. godine, koji su prethodno imali prijavljeno prebivalište na teritoriji Grada Smedereva, odnosno u naselju Mala Krsna.
Proruski vojni blogeri izvestili su o ozbiljnom preokretu na ratištu, navodeći da su ukrajinske snage u velikoj meri ponovo preuzele kontrolu nad Kupjanskom, ključnim železničkim čvorištem u Harkovskoj oblasti, o čemu ruski generali nisu obavestili ruskog predsednika Vladimira Putina.
Sezona prazničnog darivanja je počela, a roditelji, bake i deke tradicionalno pripremaju paketiće za svoje najmlađe. Informerova računica prikazuje raspon cena, kao i najpovoljniji način da mališane obradujete poklonima.
Premijer Đuro Macut danas je u Vladi Srbije razgovarao sa predstavnicima mlekara i trgovinskih lanaca o prevazilaženju eventualnih posledica krize proizvodnje mleka na evropskom tržištu po srpsko tržište.
Viši sud u Beogradu osudio je danas Nemanju Šućurovića (42) na 14 godina zatvora jer je kontinuirano zlostavljao 50-godišnju vanbračnu suprugu u njenom stanu, što je za posledicu imalo njenu smrt 21. juna 2024. godine.
Izraelska policija uhapsila je Palestinca koji je bio obučen kao Deda Mraz na božićnoj zabavi u gradu Haifa, saopštila je grupa za ljudska prava, prenose danas mediji.
U jednoj istorijskoj hrišćanskoj crkvi u Lubečku, Nemačka, tokom božićne službe zabeležen je incident koji je izazvao buru komentara na društvenim mrežama.
Sibir se suočava sa ekstremnim vremenskim uslovima, dok temperature u pojedinim delovima Jakutije dostižu i –56 stepeni Celzijusa, što ovaj region trenutno čini najhladnijim mestom na svetu.
Dok se sve češće govori o nepotizmu i privilegijama u filmskoj industriji, zaboravlja se da su mnoge najveće svetske zvezde do uspeha stigle potpuno same.
U Jakutsku, glavnom gradu Republike Saha u istočnom Sibiru, pre nekoliko dana zabeležena je ekstremno niska temperatura od -45°C, dok su u okolnim područjima, poput Tatinskog Ulusa, zabeležene još niže vrednosti, čak -52°C.
Film bivšeg rijaliti učesnika Lazara Čolića Zole inspirisan porodicom Kulić ponovo je onlajn, a on poručije da neće odustati od prikazivanja uprkos pretnjama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar