Neviđeno nasilje na delu! Huligani u Novom Sadu cepaju i skidaju zastavu Srbije! (VIDEO)
Podeli vest
Dvojica huligana u toku noći, u Novom Sadu, divljački su cepali zastave Srbije, a na snimku se jasno vidi da su ostavili zastavu Vojvodine.
Na snimku, za koji se ne zna sa sigurnošću kada je snimljen, ali se zna da je u Novom Sadu, ispred zgrade Instituta BioSense, jasno se vidi da dva huligana u toku noći dolaze i skidaju i kidaju zastavu Srbije. Jedan od huligana se popeo i divljački je skinuo zastavu Srbije koju je bukvalno iščupao sa jarbola, dok je ostavio zastavu Vojvodine.
Branimir Nestorović, čovek koji je posle decembarskih izbora odbio da podrži opoziciju, to će sada uraditi u Novom Sadu! Nakon što je zbog manjkavosti oborena lista "Pravi mi" u srpskoj Atini, Nestorović je izašao iz ormara i najavio podršku jednoj opozicionoj listi.
29.05.2024
08:56
Ovo neviđeno huliganstvo možete videti u videu koji sledi:
O Petrovaradinskoj tvrđavi, biseru na Dunavu, postoji mnogo legendi, a najpoznatija je ona o aždaji ili ali, koja čuva podzemne tunele i davi svakog ko zaluta po lagumima. Čudovištu je čak posvećena pesma, koja se nekada davno pevala "Kad je ala vojnika zaklala“...
Desna ruka Dragana Đilasa, Marinika Tepić, otkrila je prognoze za predstojeće lokalne izbore u Novom Sadu, a gde idu svi zajedno na jednoj listi - i Dragan Đilas, i Miloš Jovanović, i Nenad Čanak, i Brajan Brković.
Predsednik vlade Miloš Vučević zajedno sa ministrom za građevinarstvo Goranom Vesićem obišao je danas završne radove na rehabilitaciji deonice (državnog puta IB reda 12) novosadskog puta kroz Veternik i tom prilikom rekao da je jedno od najvećih pitanja sa kojima se Novi Sad suočava funkcionisanje saobraćaja.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Glavne blokaderske siledžije iz Užica su opozicioni odbornici Radovan Novaković i Vlade Ristanović, čije je skandalozne i sramne nastupe za govornicom u gradskoj skupštini teško opisati rečima, a koji ne prezaju od toga da prete svima redom, pa i novinarima koji im nisu po volji.
Ekskluzivni intervju koji je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao britanskom novinaru Alisteru Kembelu u podkastu "Ostalo je politika" (The Rest is Politics) objavljen je na platformi Epla.
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija automobila gotovo potpuno prekrivenog ptičjim izmetom, što je podstaklo brojne šaljive komentare da bi njegov vlasnik mogao imati sreće i osvojiti dobitak na Lotou.
Državni inspektorat Republike Hrvatske obaveštava potrošače o povlačenju proizvoda "Samyang" Cup Inst. Noodle Hot Chicken Carbonara zbog povećanih količina 3-MCPD i glicidil estara masnih kiselina.
Potraga za Anđelom Mihajlović (37), koja je u četvrtak doputovala iz Beča još uvek je u toku, a sada je u njenom automobilu pronađena i sumnjiva poruka, kao i patike koje su bile van vozila.
Na četiri i po godine zatvora nepravosnažno je danas osuđen bivši šef kriminalističke policije PU primorsko-goranske Željko Kruneš jer je pokušao da organizuje ubistvo unuka Slavice Šote, riječke preduzetnice i aktivistkinje koja se godinama bori protiv korupcije.
Dvojica maloletnika i jedan tek punoletni Nišlija, već mesecima zadaju glavobolju policiji i dovode u opasnost svoje, ali i živote drugih građana divljajući ukradenim vozilima po gradu, ali i po auto-putu.
Brižit Makron, supruga francuskog predsednika Emanuela Makrona, priznala je da ju je vreme koje provodi kao prva dama Francuske učinilo tužnijom i ciničnijom.
Američki državni sekretar Marko Rubio danas je izjavio da ponuda Irana o ponovnom otvaranju Ormuskog moreuza pod striktnim uslovima nije prihvatljiva za Sjedinjene Američke Države niti druge zemlje.
Stručnjaci upozoravaju da nepravilna upotreba sredstava za buve i krpelje, kao i korišćenje neproverenih proizvoda, može dovesti do ozbiljnih posledica po zdravlje životinja, uključujući i trovanje.
Dolaskom proleća mnogi žele da njihova terasa izgleda raskošno i puno cveća, ali petunije često umeju da razočaraju jer brzo izgube snagu i prestanu da cvetaju.
Pevačica Nadica Ademov ističe da nikada nije patila od brendiranih stvari, ali je osudila one koji nemaju i žele da pokažu bogatstvo, te nose fejk garderobu.
Voditeljka i pevačica Suzana Mančić progovorila je o ćerki Teodori Kunić koja je udata za 23 godine starijeg generala Miroslava Talijana, i dotakla se prinove.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar