Ludilo u opozicionim medijima! Prekršili predizbornu tišinu, pa krive Vučićevića i privezak Marije Savić Stamenić!
Podeli vest
Radio voditelj Dragan Ilić, blizak opoziciji, napisao je sramni autorski tekst za nedeljnik 'Vreme' i izneo niz laži, među kojima je i ta da je TV Informer na čelu sa Draganom J. Vučićevićem prekršila predizbornu tišinu. Ovaj voditelj je očigledno zaboravio da opozicioni mediji nisu imali predizbornu tišinu, jer su svaki trenutak koristili da napadnu SNS i Aleksandra Vučića.
Naime, Ilić je napisao tekst pod naslovom 'Naprednjačka buka u izbornoj tišini' gde je najsramnije udario i po Vučićeviću, TV Infomer, ali i voditeljki TV Prva Mariji Savić Stamenić.
Više javno tužilaštvo u Beogradu u saradnji sa osnovnim tužilaštvima sa teritorije grada Beograda i Ministarstvom unutrašniih poslova RS prati današnji izborni proces i obaveštava javnost da za sada nema dokaza da je u Sportskom centru Banjica izvršeno bilo koje krivično delo, kako to tvrde pojedini učesnici izbornog procesa.
Opozicija i njeni lideri potpuno su poludeli usled današnjih izbora, te se koriste nasiljem, a pred policijom se poziva na poslanički imunitet.
02.06.2024
13:38
Ilić je optužio Vučićevića da je prekršio predizbornu tišinu, iako to nije tačno. Opozicioni mediji su svaki čas koristili prostor kako bi opleli po naprednjacima, pa smo tako mogli videti tekstove i naslovne strane opozicionog Danas, portale Nova S, Direktno, N1 sa sramnim naslovima o izborima.
Ni to im nije bilo dovoljno, pa su raširili i lažne priče o kol centrima SNS za koje su tvrdili da su nelegalni i da su tu skupljali glasove za izbore, kao i da nije zakpljen prostor, iako su imali ugovore koji pokazuju da je sve legalno.
Ekipa Informera zajedno sa Vučićevićem otišla je u Banjicu, gde je bio smešten kol centar SNS i raskrinkala laži tajkunskih medija i opozicionih lidera.
Dragan J. Vučićević reagovao je na Kolegijumu na brutalne laži tajkunskih medija N1 i Nove S.
02.06.2024
10:57
Foto: Fotoilustracija Informer
Sad vidimo da ovim žele da operu svoje kršenje predizborne tišine.
Međutim, ni ovde nije kraj. Ilić je u ovom tekstu napao i voditeljku Savić Stamenić da krši predizbornu tišinu, jer nosi lančić u obliku srca?!
'Moj favorit u tom predizbornom 'namigivanju' izvela je voditeljka jutarnjeg na TV Prva, koja je nosila upadljivo veliki privezak u obliku srca na grudima. Slatko devojački, baš kaosrce na znaku za kampanju 'Srbija sutra'.
Foto: Fotoilustracija Informer
Debakl opozicije na ovim izborima doveo je do ovakvog ludila u redovima opozicionih medija, koji bez ijednog argumenta i razloga udara po svakom ko misli drugačije od njih.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Više javno tužilaštvo u Beogradu u saradnji sa osnovnim tužilaštvima sa teritorije grada Beograda i Ministarstvom unutrašniih poslova RS prati današnji izborni proces i obaveštava javnost da za sada nema dokaza da je u Sportskom centru Banjica izvršeno bilo koje krivično delo, kako to tvrde pojedini učesnici izbornog procesa.
Posada misije Artemis II tokom leta oko Meseca uočila je neobične boje na njegovoj površini, uključujući smeđe tonove i izolovana zelenkasta područja, prenosi Foks njuz.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Zabrana fizičkog kažnjavanja dece, ukidanje maloletničkih brakova i veća kontrola države nad roditeljima, samo su neke od izmena koje će doneti novi Porodični zakon. Za one koji pravila ne poštuju slede sankcije.
Tokom izvođenja radova na redovnom održavanju u ulicama Dr Žorža Matea, Tošin bunar i Bulevaru Zorana Đinđića, od danas, 6. aprila, od 22 časa, do 8. aprila doći će do promena u radu linija javnog prevoza, saopšteno je iz Sekretarijata za saobraćaj.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas obeležavaju praznik Blagovesti, a po narodnom verovanju na ovaj dan treba da pogledamo u nebo, jer nije svejedno da li će biti vedro ili oblačno.
Svetski dan zdravlja obeležava se svake godine 7. aprila širom sveta, sa ciljem da se podigne svest o najvažnijim zdravstvenim izazovima, ukaže na značaj prevencije i zdravih stilova života, podstaknu pojedinci, zajednice i institucije da zajednički rade na unapređenju zdravlja.
Suđenje bivšoj policajki Kristini K. (45) iz Sombora, osumnjičenoj za teško ubistvo državljanina Slovenije Tomaža Kostelnika, čiji su posmrtni ostaci nađeni u leto 2024. godine u blizini Monoštorskog puta, privodi se kraju u Višem sudu u Somboru.
Srbija je juče izručila Marjana Vujačića Crnoj Gori. On će, nakon što je Viši sud u Vranju odobrio zahtev njegovih advokata, kaznu zatvora od 14 godina za ubistvo Jugoslava Cvetanovića nastaviti da služi u crnogorskom zatvoru.
Četvoro maloletne dece ostalo je bez oba roditelja nakon porodične tragedije koja je potresla Austriju, kada je muškarac, kako se sumnja, ubio bivšu suprugu, a zatim i sam završio iza rešetaka.
U Višem sudu u Nišu danas se nastavlja suđenje M.M. i M.M.M. roditeljima dečaka M.M., koji je 2023. godine svirepo ubio Andreja Simića (13) u Niškoj Banji.
Francuski brzi voz sudario se jutros oko sedam časova po lokalnom vremenu sa kamionom na pružnom prelazu između Betina i Lansa, u regionu Pa de Kale na severu Francuske, objavio je Mond.
Iran se sve brže približava krugu država koje imaju najveći uticaj na svetska zbivanja, a rat na Bliskom istoku dodatno ubrzava taj proces, ocenjuje Vol strit džurnal.
Glumac Džonatan Mejdžors i njegov kolega Džej-Si Kilkojn doživeli su ozbiljnu nezgodu na snimanju novog akcionog filma kada su pali kroz prozor direktno na beton.
Epl (Apple) je započeo probnu proizvodnju svog prvog preklopnog telefona, iPhone Fold, koji bi mogao biti predstavljen u septembru, a prodaja startovati u decembru.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar