Ovako su nacisti pisali o Jevrejima! Milenko Jovanov oštro reagovao na kolumnu Draže Petrovića - sanjaju koncentracione logore!
Podeli vest
Šolakovi mediji početkom 21. veka baštine vrednosti kakve su promovisali nacisti tridesetih godina prošlog veka, rekao je danas član GO SNS Milenko Jovanov u reakciji na kolumnu Draže Petrovića koja je objavljena na saju N1.
Naime, Draža Petrović članove SNS na brutalan i jezi način vređa, što za uredništvo tajkunskih medija koji se kunu u toleranciju i demokratske vrednosti, uopšte nije sporan.
Šef poslaničke grupe uputio snažnu poruku građanima na sednicu Skupštine Srbije na kojoj se raspravlja o Izmenama zakona o Jedinstvenom biračkom spisku.
Šef poslaničke grupe Srpske napredne stranke Milenko Jovanov komentarisao je izjavu predsednika Novog DSS-a Miloša Jovanovića o izlasku na izbore.
25.04.2024
22:16
- Naprednjaci imaju mozak koji je u većini slučajeva znatno manji od onoga što njihovo telo zahteva za osnovne telesne funkcije, pa manjak moždane materije u osnovi pokreće njihovu sposobnost da budu neinteligentni, a neinteligentne vrste su često vrlo bahate, zle, alave i pakosne - navodi se u spornom delu kolumne Draže Perovića.
Milenko Jovanov je na ovu kolumnu oštro reagovao, i kako je naveo, na isti način su nacisti pisali o Jevrejima.
- Slične je tekstove tridesetih godina prošlog veka objavljivao Felkišer beobahter, list Nacionalsocijalističke nemačke radničke partije. O Jevrejima. Šolakovi mediji početkom 21. veka baštine suštinski iste vrednosti i na isti način vrše dehumanizaciju protivnika. Jedan je već budan sanjao i koncentracione logore. Krasno, zar ne? - napisao je Jovanov u reakciji na kolumnu Draže Petrovića.
Poslanik Srpske napredne stranke u Skupštini Srbije - Milenko Jovanov kaže da je "zadnje vreme došlo kada Dragan Đilas nekome kaže da je organizovana kriminalna grupa".
Poslanik SNS Milenko Jovanov odgovorio je Miroslavu Alekiću.
20.03.2024
17:37
Сличне је текстове тридесетих година прошлог века објављивао Фелкишер беобахтер, лист Националсоцијалистичке немачке радничке партије.
О Јеврејима.
Шолакови медији почетком 21. века баштине суштински исте вредности и на исти начин врше дехуманизацију противника. Један је већ… pic.twitter.com/BH1F8n7J8r— Миленко Јованов (@MilenkoJovanov) July 6, 2024
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Šef poslaničke grupe uputio snažnu poruku građanima na sednicu Skupštine Srbije na kojoj se raspravlja o Izmenama zakona o Jedinstvenom biračkom spisku.
Bura zbog smene Igora Božića, sada već bivšeg direktora tajkunske televizije N1, nikako se ne stišava, a osim što su ostali zaposleni zapali u stanje histerije nakon te odluke novih vlasnika Junajted medije, mreže ne prestaju da bruje gde bi udarne pesnice i ovog medija i Nove S mogle da završe ako ih zadesi Božićeva sudbina.
Posada misije Artemis II tokom leta oko Meseca uočila je neobične boje na njegovoj površini, uključujući smeđe tonove i izolovana zelenkasta područja, prenosi Foks njuz.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Najbolja babica u Srbiji za 2026. godinu, Biljana Vasiljević iz Opšte bolnice u Novom Pazaru, više od četiri decenije posvećeno brine o porodiljama, potvrđujući da je ovaj posao pre svega poziv koji se radi srcem.
Zabrana fizičkog kažnjavanja dece, ukidanje maloletničkih brakova i veća kontrola države nad roditeljima, samo su neke od izmena koje će doneti novi Porodični zakon. Za one koji pravila ne poštuju slede sankcije.
Akcija "Kaciga glavu čuva", koju Auto-moto savez Srbije tradicionalno organizuje i sprovodi uz podršku Uprave saobraćajne policije MUP-a Republike Srbije, održana je danas u Parku prijateljstva na Ušću.
Srpska kompanija "Aman" postala je vlasnik 100% udela u kompaniji PTP DIS d.o.o. iz Krnjeva. Ovom akvizicijom nastao je najveći domaći trgovinski lanac, sa više od 5.000 zaposlenih i godišnjim prometom većim od 600 miliona evra.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić upozorio je da ratni sukobi imaju dalekosežne posledice ne samo na tržište nafte, već i na globalne lance snabdevanja. On je naveo da će osnovne životne namirnice biti obezbeđene.
Maloletni B. P. koji je danas u Obrenovcu izbo dedu i njegovu partnerku, koja je podlegla kasnije povredama u bolnici, policiji je ispričao detalje napada.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu uhapsili su P. S. (24), iz okoline Leskovca, zbog sumnje da je pretukao 44-godišnjeg muškarca, a sada je on saslušan u Višem javnom tužilaštvu u Leskovcu koje traži pritvor.
Zagrebački policajci su u noći između petka i subote, oko 1 sat, u Ulici grada Vukovara, tokom kontrole saobraćaja zaustavili vozača (19) koji je upravljao "bmw"-om zagrebačkih tabli.
Muškarac i žena, koje je islamski sud osudio za vanbračni odnos u konzervativnoj indonežanskoj provinciji Aćeh, kažnjeni su sa po 100 udaraca štapom, prenosi AFP.
Srpska filmska kompozitorka Aleksandra Kovač ostvarila je izuzetan međunarodni uspeh. Pozvana je da učestvuje u prvom Composers Club-u festivala Cannes series 2026, elitnoj profesionalnoj platformi koja okuplja 20 najznačajnijih kompozitora savremene muzike za TV serije iz celog sveta.
Epl (Apple) je započeo probnu proizvodnju svog prvog preklopnog telefona, iPhone Fold, koji bi mogao biti predstavljen u septembru, a prodaja startovati u decembru.
Jedan od najpopularnijih grčkih pevača Konstantinos Kufos uskoro stiže u Beograd, a pred koncert otvoreno govori o tremi, srpskoj publici, koleginicama i odnosu između dve muzičke scene.
Pevač Zdravko Čolić održao je sinoć peti koncert u Sarajevu, a trenutak kada je prišao svojoj ljubavi iz mladosti glumici Jasni Orneli Beri bio je upečatljiv.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar