Prete Vučiću, njegovoj deci i bacaju kletve na nerođenu unučad! Hrkalović: Vučić ne da na Srbiju, zato sve ovo i rade!
Podeli vest
Bivša državna sekretarka MUP-a Dijana Hrkalović reagovala je povodom skandaloznog intervjua tajkunskog portala "Danas" sa Munirom Subašić, predsednicom pokreta "Majke Srebrenice" koja je rekla da "Vučić treba da očekuje kaznu od Alaha", a potom pomenula i decu predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
- Pokušali da ga ubiju tamo, pozvali na rat u regionu, sad prete njemu i deci i bacaju kletve na nerođenu unučad, sve samo zato što ne da na Srbiju, šta on sve mora da istrpi zbog toga. Međunarodna zajednica neće ovo osuditi, naravno, sad je svima sve jasno. Ali pobediće Srbija - napisala je Hrkalović.
Predsendica Skupštine Srbije Ana Bnrabić reagovala je povodom skandaloznog intervjua tajkunskog portala "Danas" sa Munirom Subašić, predsednicom pokreta "Majke Srebrenice" koja je rekla da "Vučić treba da očekuje kaznu od Alaha", a potom pomenula i decu predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Strašna mržnja usmerena na Srbiju i predsednika Srbije Aleksandra Vučića ne jenjava, kao ni laži da su Srbi genocidni narod.
12.07.2024
11:08
Pokušali da ga ubiju tamo, pozvali na rat u regionu, sad prete njemu i deci i bacaju kletve na nerodjenu unučad, sve samo zato što ne da na Srbiju, šta on sve mora da istrpi zbog toga. Medjunarodna zajednica neće ovo osuditi, naravno, sad je svima sve jasno. Ali pobediće Srbija. pic.twitter.com/rcVyBZrWyY
— Dijana Hrkalović (@DijanaHrkalovic) July 12, 2024
Glavni imam Srebrenice Damir Peštalić bez trunke blama izgovorio je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić nije napadnut u Potočarima 2015. godine, iako je ceo svet mogao da svedoči brutalnom linču srpskog šefa države.
Sarajevsko "Oslobođenje", u još jednoj prljavoj kampanji protiv Srbije, srpskog naroda i Aleksandra VUčića, poručilo je da im na mestu lidera Srbije treba neko ko će pred njima klečati i moliti.
12.07.2024
08:22
Podsetimo, tajkunski "Danas" je iintervjuisao Muniru Subašić iz "Majki Srebrenice", a glavna teza je da "Vučić treba da očekuje kaznu od Alaha"!
Ona izražava žaljenje što Vučić nije bio sponzor sramne Rezolucije o Srebrenici i što se, kako kaže, nije izvinio!
- Mrtvi se ne mogu vratiti, ali ipak i on ima svoju decu. Mora da misli na to. Nije samo njegov život važan, važan je život njegove dece i njegovih unučadi - upozoravajuće govori Munira za opozicioni Danas.
Pomenuti mediji postavlja pitanje da li očekuje da će Vučić ikada doći u Srebrenicu i izviniti se bošnjačkom narodu, ona odgovara:
- Ne mora. Ako on može živeti i da njega proganja laž i neistina onda on neka živi u lažima. Ja znam pravu istinu i ja živim u istini - zaključuje Subašić a da pritom nijednog trenutka ni ona, a ni tajkunski Danas ne pominju da je Vučić u Potočarima položio cvet 2015. godine kada je umalo ubijen!
Kletve upućene u ovom tekstu i pominjanje Vučićeve dece rezultat su njegove borbe za srpski narod i to što nije dozvolio da se naš narod proglasi genocidnim!
Više puta je predsednik Srbije ponovio svoje saučešće i osudio sve zločine nad Bošnjacima i drugim narodima, ali je jasna namera kampanje koja se vodi u Bosni i Hercegovini, čiji su promoteri, nažlost, i opozicini mediji, ali i opozicioni lideri u Srbiji!
Nakon što je Srđan Škoro izneo strašne pretnje upućene sinu predsednika Srbije Aleksandra Vučića, Danilu, da ga treba zatvoriti u rudnik i tuširati uranijumom, oglasila se i jedna od udarnih pesnica tajkuna Dragana Šolaka, Nenad Kulačin, koji je izjavio da je Škoro pogrešio i da Danilo treba da se tušira sumpornom kiselinom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsendica Skupštine Srbije Ana Bnrabić reagovala je povodom skandaloznog intervjua tajkunskog portala "Danas" sa Munirom Subašić, predsednicom pokreta "Majke Srebrenice" koja je rekla da "Vučić treba da očekuje kaznu od Alaha", a potom pomenula i decu predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Narod Srbije pobesneo je zbog najnovijih saznanja o slučaju smrti studentkinje Milice Živković (25), koja je izgubila život 26. marta padom s prozora Filozofskof fakulteta u Beogradu, postavljajući pitanje zašto je blokader iz Bora Marko Andrejević zvani Muta kobne noći pobegao s mesta tragedije.
Iran je obustavio pregovore sa Sjedinjenim Američkim Državama zbog nastavka izraelskih napada i neće poslati diplomatsku delegaciju u Pakistan dok ne dođe do prekida vatre u Libanu.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…
Predsednik Srpske radikalne stranke profesor doktor Vojislav Šešelj gostujući u Info jutru objasnio je novi ugao gledanja na smrt studentkinje na Filozofskom fakultetu.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas obeležavaju Veliki petak, najtužniji hrišćanski praznik, kada se sećamo Hristovog stradanja, suđenja pred Pontijem Pilatom, osude na smrt i razapinjanja na Golgoti.
Ekipa Informera jutros je posetila Andriju Kneževića, koji je iskreno i kroz suze radosnice reagovao na nedavnu posetu predsednika Aleksandra Vučića, i otkrili smo šta dečak radi na Veliki petak.
Mnogi vernici koji nisu postili ceo Vaskršnji post, sutra, na Veliki petak, suzdržavaće se od mrsne hrane, pa se postavlja pitanje da li to ima smisla. Prečasni protonamesnik inž. Hadži Željko Jovanović kaže da to nije greh, već prvi korak ka sledećem postu.
Kako raste iščekivanje za Ekspo 2027 u Beogradu, Srbija se pozicionira kao globalno žarište inovacija, kulture i međunarodne saradnje, piše nedeljnik iz Juznoafricke republike "Mail & Guardian".
U pucnjavi koja se dogodila, 10. aprila prošle godine, u mestu Štendra kod Milića, Nedžib Budić ubio je svog komšiju Bektu Mujičića, koji je u tom trenutku bio na svojoj njivi.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da Kijev želi raspoređivanje američkih vojnih baza ili zajedničkih baza SAD i Evrope na teritoriji Ukrajine, ocenjujući da bi to predstavljalo važan deo budućih bezbednosnih garancija za tu zemlju.
Rat na Bliskom istoku, 42. dan. U toku je krhko primirje između Irana i SAD, Izrael je nastavio udare na Liban, Hezbolah uzvraća po izraelskoj teritoriji. Najnovija dešavanja pratite uživo na Informer.rs.
Kineski predsednik Si Đinping izjavio je da Kina „apsolutno neće tolerisati“ nezavisnost Tajvana, ocenjujući da je upravo to glavni izvor tenzija u Tajvanskom moreuzu.
Ukrajinski stručnjaci u više zemalja Bliskog istoka demonstrirali su kako ukrajinski protivvazdušni presretači obaraju iranske napadne dronove „šahed", kao i letelice sa mlaznim motorima, izjavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski.
Glumica Radoslava Marinković je pažnju domaće javnosti privukla seksi scenom u filmu "Žikina dinastija" iz 1985. godine u kojoj je pokazala golu zadnjicu.
Pet je najčešćih načina na koje hakeri dolaze do vaših lozinki i preuzimaju kontrolu nad nalozima. Uz ove konkretne savete bolje zaštitite svoje podatke i povećajte bezbednost na internetu.
Simptomi raka jajnika su toliko nejasni da se otprilike 80 odsto slučajeva dijagnostikuje tek nakon što bolest dostigne treći ili četvrti stadijum. Ipak, bol u stomaku je jedan od njegovih pet najvažnijih simptoma.
Pevač Radiša Trajković Đani isprozivao je poznate koji su nedavno bili zaglavljeni na Maldivima, a sada je Dado Polumenta, koji je bio među njima, odgovorio kolegi.
Pevačica Milica Todorović oglasila se na Veliki petak i objavila duhovnu poruku iako se ne oglašava već dva meseca o skandalu u kojem se našla nakon porođaja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar