Šolakovci i đilasovci najavili haos i nasilje na ulicama: Žele da otmu državu i zloupotrebe građane
Podeli vest
Oko 19h počeli su politički protesti organizovani u režiji opozicije koju predvode tajkuni Dragan Đilas i Deragan Šolak, a među prvima su stigli dokazani nasilnik Srđan Nogo i lažni ekolog Aleksandar Jovanović Ćuta, poznat po ljubavi prema vinjaku!
20.55 - Na protestu vođa organizacije koja je zabranjena zbog nasilja!
Politički protest koji organizuju Dragan Đilas i Dragan Šolak, a za koji su kao lajfmotiv iskoristili litijum počeo je na Terazijama. Na ovom skupu pojavio se i dr Branimir Nestorović, koji je sada svoju ideologiju počeo da sprovodi na ulici.
Na političke proteste koji se večeras organizuju u režiji opozicije koju predvode tajkuni Dragan Đilas i Deragan Šolak stigli su prpadnici Pokreta ujedinjenih fantoma, (PUF) lažni ekolog Aleksandar Jovanović Ćuta i opoziciona uzdanca, folk pevač, Milan Topalović Topalko.
10.08.2024
18:43
Na političkom protestu došao je i predvodnik zabranjenog pokreta "Obraz" Mladen Obradović
Podsetimo, "Otačastveni pokret Obraz" zabranjen je 2012. godine zbog nasilja, odlukom Ustavnog suda.
Pevač Milan Topalović Topalko, novopečeni "stručnjak" za litijum i po svemu sudeći velika uzdanica opozicije došao je na večerašnji protest protiv litijuma.
Predsednica Skupštine Srbija Ana Brnabić skrenula je pažnju na to da danas nijedno medijsko udruženje nije reagovalo na tekstove u pojedinim medijima koji šire paniku i pozivaju ljude na nasilne proteste i rušenje vlasti,, a na to je reagovala desna ruka tajkuna Dragana Đilasa, Marinika Tepić, koja je usput potvrdila da lično uređuje tajkunske medije.
10.08.2024
17:48
20.41 - Lažni ekolog na čelu kolone
Zlatko Kokanović pozvao je građane da krenu ka Gazeli odakle će krenuti u dve kolone.
Kolona se kreće Ulicom kralja Milana ka Ulici kneza Miloša, odakle će se najverovatnije uputiti ka Gazeli.
20.30 - Građani odlaze
Uprkos pompezno najavljenoj masovnosti, skup je bio slabo posećen i počeo je vrlo brzo da se osipa, a sa Terazija su građani masovno odlazili kroz bočne ulice, što dokazuje fotografija iz Nušićeve ulice.
Foto: Informer
20.25 - Ljude teraju batinama na protest
Na večerašnjim političkim pprotestima u režiji tajkuna Dragana Đilasa i Dragana Šolaka u Beogradu stigli su i nasilnici koji su nedvosmisleno spremni da izazovu masovne nerede i incidente.
Naime, sa svojom ,,ekipom batinaša“, učešće na protestu uzeo je i bivši bokser Srbislav Rašković iz Bele Crkve, koji je još pre početka protesta u Beogradu počeo sa fizičkim zlostavljanjem i maltretiranjem svojih neistomišljenika.
Dok na sva zvona opozicija pokušava da protestet predstavi narodnim, sada je jasno da je politički!
Naime, protest su preplavili lideri opozicije koji su taj način priznali da lično stoje iza organizacije istog.
Ko je došao na ovaj politički skup vidite u POSEBNOJ VESTI.
20.08 - Pukao protest
Glavni urednik Informer Dragan J. Vučićević uključio se večeras u Specijalni program i izneo precizne podatke o broju učesnika na protestu protiv litijuma u Beogradu.
- N1 je upravo objavio vest da je "Arhiv javnih skupova" procenio da se na protestima nalazi oko 30.000 ljudi. Ono što mi imamo kao preciznu informaciju, pre 20 minuta je policijskim softverom prebrojano 19.983 ljudi. Procena policije je da će ukupno biti između 26 i 27 hiljada.
Na društvenim mrežama pojavili su se postovi podrške Albanaca protestima u Beogradu koji su organizovani u režiji tajkuna Dragana Đilasa i Dragana Šolaka.
Foto: Foto: Printscreen
19.30 - Fašista na protestu
Vuk Stanišić, aktivista Srbske akcije, stigao je na politički protest koji organizuju tajkuni Dragan Đilas i Dragan Šolak.
19.20 - Nestorović nepoželjan
Političar dr Branimir Nestorović izviždan je od strane prisutnih. Okupljena masa vikala je na Nestrovića: "Pi*ko prodana!"
18.45 - Ćuta, Topalko i Nogo stigli na političke proteste
Na Terazije stigli su prpadnici Pokreta ujedinjenih fantoma, (PUF) lažni ekolog Aleksandar Jovanović Ćuta i opoziciona uzdanca, folk pevač, Milan Topalović Topalko.
Naime, tema litijuma je politizovana od strane opozicionih lidera i njihovih kompanjona, a oni svi uglas pozivaju na blokade, nerede i haos kako bi putem ulice došli na vlast. Više o tome u POSEBNOJ VESTI.
Podsećamo, iz Rusije je stoglo alarmantno upozorenje. Zapad, preko marionetskih medija i nevladinih organizacija, pokušava da prirodnu zabrinutost građana za životnu sredinu iskoristi za totalnu destabilizaciju Srbije, izjavila je portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova.
Ruske službe bezbednosti su pisanim putem upozorile predsednika Aleksandra Vučića da se u Srbiji pripremaju masovni neredi čiji je krajnji cilj državni udar i svrgavanje legitimno izabranog rukovodstva zemlje.
Protest protiv litijuma i kompanije "Rio Tinto", u organizaciji ekoloških udruženja i opozicije, najavljen je za večeras u 19h na Terazijama u Beogradu, a pojedini lideri pre početka ispostavljaju alibi za izvesni debakl.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Politički protest koji organizuju Dragan Đilas i Dragan Šolak, a za koji su kao lajfmotiv iskoristili litijum počeo je na Terazijama. Na ovom skupu pojavio se i dr Branimir Nestorović, koji je sada svoju ideologiju počeo da sprovodi na ulici.
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Na severu Crne Gore otvoren je rekonstruisani put Mijakovići - Vrulja, zajedno sa dva nova mosta koja, po želji građana, nose imena srpskih kraljeva, simbolizujući istorijsko ujedinjenje Srbije i Crne Gore.
Stenfordski istraživači su otkrili da plinski šporeti izlažu Amerikance iznenađujuće visokim nivoima azot-dioksida, koji često premašuju nivoe zagađenosti na otvorenom.
Dvostruko ubistvo i samoubistvo u Čačku, koje je juče potreslo javnost, prema nezvaničnim informacijama dogodilo se pre nekoliko dana, ali još nema informacija o tačnom datumu!
U jedinom ženskom zatvoru u Srbiji, KPZ Požarevac kaznu trenutno služi 338 osuđenica, od kojih samo jedna kaznu zatvora od 40 godina zbog teškog ubistva.
Londonska policija jutros je na aerodromu Hitrou uhapsila muškarca osumnjičenog za napad, nakon što je biber sprejem prskao putnike, zbog čega je na aerodromu odmah proglašena uzbuna.
Predstavnici administracije predsednika SAD Donalda Trampa "kunu se" da će svaki dogovor koji američki lider postigne sa Rusijom biti "betonski čvrst", izjavio je pomoćnik predsednika Rusije Jurij Ušakov.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Starleta Aleksandra Subotić objavila je putem Instagrama fotografiju iz izlaska sa svojim suprugom Predragom Pecom Raspopovićem, ali i fudbalerom Nejmarom.
Voditeljka Marija Kilibarda otkrila je kako je vatreni navijač Partizana i da nikada ne bi navijala za Crvenu Zvezdu, čak ni kada igra sa drugom zemljom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar