Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke Nevena Đurić odgovorila je Mariniki Tepić, potpredsednici SSP.
Naime, Marinika Tepić je na mreži "X" citirala predsednika Vučića i napisala kako je navodno on na RTS-u "objasnio ljudima da su idioti"?!
Nismo sigurni kako je Marinika došla do ovog zaključka, ali nije se dugo čekalo na odgovor, a on je stigao od Nevene Đurić.
- Kako se, stručno, naziva neko ko priviđa drogirane koke u Moroviću? Je l' idiot? Građani Srbije nisu ni ludi, ni glupi, a ponajmanje idioti! Sram te bilo, bednice, što si to i pomislila, a kamoli što si napisala! Nego, rekao ti gazda, a ti - brže, bolje! Glupa, van konkurencije! - napisala je Đurić na mreži "X".
Како се, стручно, назива неко ко привиђа дрогиране коке у Моровићу? 🤔 Је л' идиот?
Грађани 🇷🇸 нису ни луди, ни глупи, а понајмање идиоти! Срам те било, беднице, што си то и помислила, а камоли што си написала! Него, рекао ти газда, а ти - брже, боље! Глупа, ван конкуренције! pic.twitter.com/nRxh8n72lq
— Невена Ђурић (@Nevena_Djuric93) August 31, 2024
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke Nevena Đurić rekla je da "ako je iko, ikada ponižavao građane Srbije - onda su to predstavnici bivšeg režima. I to, na svaki mogući način", te da im se "rad" svodio isključivo na traženje načina kako da građanima Srbije što više ogule kožu sa leđa.
Nevena Đurić, potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke, oglasila se saopštenjem povodom ponašanja poslanika Demokratske stranke i konferencije za medije koju su održali.
Potpredsednica GO Srpske napredne stranke i Narodna poslanica u Narodnoj skupštini Nevena Đurić prokomentarisala je post koji je na platformi Iks objavio lažni ekolog Savo Manojlović.
Potpredsednica GO Srpske napredne stranke i Narodna poslanica u Narodnoj skupštini, Nevena Đurić, žestoko je odgovorila na nove napade Marinike Tepić na predsednika Srbije.
Zoran Panović, programski direktor Demostata, nekadašnji glavni urednik Danasa, srušio je blokaderski mit o izolovanosti predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
U programu blokaderske N1 došlo je do neočekivanog obrta. Tajkun i okoreli opozicionar Dragan Đilas javno je priznao da je nebitan i da se jedino ceni predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Kada je novoizabrani predsednik Mađarske Peter Mađar ostvario veliki politički uspeh, među blokaderima i opozicionim aktivistima u Srbiji zavladala je prava euforija. Međutim, jedan snimak je zapušio usta blokaderima.
Diplomatski uspeh i sastanci predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa najvažnijim evropskim liderima u Tivtu bio je povod za najnoviji rat na relaciji blokaderi-opozicija.
Srđan Milivojević, predsednik Demokratske stranke, polako ali sigurno preuzima titulu glavnog promotera brutalne kriminalizacije i dehumanizacije predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Politički cirkuzant Srđan Milivojević, koji se izgleda nedavno vratio sa neke egzotične destinacije, sudeći po njegovom preplanulom tenu, pojurio je na tajkunske medije, da u svom stilu vređa političke protivnike.
Predsednik SNS Miloš Vučević gostovao je na K1 televiziji, gde je govorio o odnosima Srbije i Kine, kao i o nedavnoj poseti predsednika Aleksandra Vučića Pekingu.
Blokaderska čepulja Srđan Milivojević ponovo je pokazao pravo lice opozicije, ovoga puta gostujući u hrvatskim medijima, gde je brutalno udarao na sopstvenu državu i predsednika Srbije Aleksandar Vučić.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oštro je prokomentarisao procene pojedinih organizacija o broju okupljenih građana na protestu na Slaviji, ocenivši da je reč o „neverovatnim glupostima“ i svesnom plasiranju neistina u javni prostor.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke Nevena Đurić rekla je da "ako je iko, ikada ponižavao građane Srbije - onda su to predstavnici bivšeg režima. I to, na svaki mogući način", te da im se "rad" svodio isključivo na traženje načina kako da građanima Srbije što više ogule kožu sa leđa.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević objavio je tokom Kolegijuma naše televizije apel kojim je pozvao gledaoce da nam pomognu u identifikaciji drugog siledžije iz Frankfurta, koji je zajedno sa Aleksandrom Bogdanovićem, vlasnikom nemačke građevinske kompanije, učestvovao u jezivom napadu na novinara Zorana Vicelarevića.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja pokrenulo je program „Među svojima“, sa ciljem da institucije budu neposrednije prisutne među građanima i da se o njihovim potrebama razgovara direktno, u sredinama u kojima ljudi žive i rade.
Drevni stomatološki zahvat otkriven u Rusiji pokazuje da su složene operacije zuba izvođene još pre gotovo dve hiljade godina. Naučnici su na lobanji muškarca iz perioda između 2. i 4. veka nove ere pronašli tragove uspešno izvedenog vađenja zuba.
Danas oko 10 časova ujutru, U Barseloni u ulici Balmes došlo je do brutalnog ubistva kada je nepoznati napadač ispalio više hitaca u muškarca, koji je na licu mesta ostao mrtav!
Četvorica pripadnika Interventne jedinice 92 Dežurne službe Policijske uprave za grad Beograd uhapšeni su zbog zataškavanja slučaja u restoranu na Autokomandi, odnosno pucnjave od strane Saše Vukovića Bosketa, a sada se tim povodom oglasilo i Više javno tužilaštvo u Beogradu.
Četvorica pripadnika Interventne jedinice 92 Dežurne službe Policijske uprave za grad Beograd uhapšeni su zbog zataškavanja slučaja u restoranu na Autokomandi, odnosno pucnjave od strane Saše Vukovića Bosketa na Miloša Nilovića Runju, navodnog pripadnika "škaljarskog klana".
Miljana Kecmanović, majka dečaka ubice, stigla je u Viši sud u Beogradu gde joj se danas nastavlja suđenje, a u Palatu pravde je, kao i svaki put do sada, ušetala hladnog stava, doterana od glave do pete, pokazujući apsolutnu ravnodušnost prema nezapamćenoj tragediji koju je njen sin izazvao.
Nemačka, Francuska, Holandija, Belgija i Luksemburg predložili su da buduće nove članice Evropske unije u pojedinim slučajevima privremeno nemaju puno pravo glasa, posebno tamo gde se odluke donose jednoglasno.
Sukob na Bliskom istoku ušao je u novu fazu: SAD su gađale ciljeve na jugu Irana, a Teheran odgovorio napadima na američke baze u regionu. Sve najnovije vesti pratite uživo na informer.rs!
Ruski dronovi „Geran” tokom noći i jutra pogodili su ciljeve u Harkovu, gde su posle serije eksplozija izbili požari, a iz više delova grada dizali su se gusti stubovi dima.
Iran je saopštio da su njegove oružane snage, u osvetničkim udarima posle američkog napada, nanele veliku štetu američkim bazama i položajima u regionu koji su korišćeni za napade na iranske ciljeve.
Slavni reper Šon "Didi" Kombs suočava se sa novim teškim optužbama. Ovog puta, neimenovani muškarac tvrdi da ga je Didi seksualno zlostavljao 2007. godine na Holivud Hilsu, u vreme kada je još bio dete i bavio se glumom.
Doktor Salvador Plasensija, jedan od lekara koji su osuđeni zbog smrti čuvenog glumca Metjua Perija, podneo je zvaničnu žalbu na kaznu od 30 meseci zatvora.
Projekcijom naučnofantastične drame "Avijatičar" reditelja Jegora Mihalkov-Končalovskog juče je u Ruskom domu otvoren Festival ruskog filma, koji će do 30. juna publici u deset gradova Srbije predstaviti savremena ostvarenja ruske kinematografije, kao i izbor najpoznatijih animiranih filmova.
Pametni televizori danas nude brojne napredne funkcije, poput pristupa striming servisima, glasovnog upravljanja i raznim aplikacijama, a evo kako da sprečite da vas uređaj špijunira.
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase i njegova devojka Milena privlače veliku pažnju na mrežama, a sada se povela polemika na mreži "X" o njihovom odnosu.
Pevačica Zorana Mićanović otkrila je kako je bila žrtva prevare, kada su joj pretili njenim golim fotografijama napravljenim pomoću veštačke inteligencije.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.