Kurti nastavlja da sprovodi teror! Oglasio se Petković: Brutalan politički progon lidera Srba sa severa KiM će imati dalekosežne posledice
Podeli vest
Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković oglasio se povodom najnovijeg terora koji premijer lažne države Aljbin Kurti sprovodi na Srbima na KiM.
Petković je istakao da Kurti nastavlja da sprovodi teror i da sada hoće da hapsi političke predstavnike srpskog naroda, a sve u cilju da ostvari svoj naum - da pola Srbije protera, a drugu polovinu uhapsi.
Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković istakao je na svom Iks profilu da se Rada Trajković okrenula protiv sopstvenog naroda i da kao savetnica Aljbina Kurtija podržava teror i saučestvuje u etničkom čišćenju koje Priština sprovodi nad Srbima.
Direktor kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti svojom antisrpskom politikom sprovodi etničko čišćenje, kao i da je jasno da gašenjem srpskih institucija želi da završi sa srpskim narodom.
31.08.2024
08:38
- Nalozi da se čelnici Srpske liste saslušaju u svojstvu "osumnjičenih", zbog navodnog "falsifikovanja dokumenata" je pokazatelj brutalnog političkog progona lidera Srba sa severa KiM koji je naredio Aljbin Kurti i koji će imati dalekosežne posledice.
Rukovodstvo srpskih institucija ništa nije "falsifikovalo" i sve su radili isključivo u skladu sa zakonom, pružajući usluge i Srbima i Albancima! Da je Kurti formirao ZSO, danas ne bismo bili u ovakvoj situaciji!
O ovom najnovijem Kurtijevom nasilju Beograd je odmah obavestio međunarodnu zajednicu i Kfor. Ako su njihov najviši domet - saopštenja i verbalna osuda i to bez ikakve konkretne reakcije, postaje jasno šta je pozadina Kurtijevog progona Srba - napisao je Petković na mreži "X".
Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković ističe da ovo nisu nikakve paralelne institucije nego institucije koje treba da budu baza za formiranje ZSO!
Direktor kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti i glavni prištinski pregovarač Besnik Bisljimi očigledno samo hoće sukobe, jer ih ne interesuju sporazumi, zbog čega ni reč nisu rekli o obavezama Prištine koje i dalje nisu ispunjene kao uslov za otvaranje mosta i da o tome ćute "kao zaliveni".
14.08.2024
13:37
Курти наставља да спроводи терор на северу КиМ! Сада хоће да хапси и политичке представнике српског народа како би остварио свој наум - да пола Срба протера, а другу половину похапси! 1/4 👇https://t.co/ZiG1DNxJoG
— Петар Петковић (@PetkovicPetar) September 3, 2024
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Aljbin Kurti, premijer lažne države, aktivni promoter antisrpstva na okupiranoj srpskoj teritoriji, pokušava da se dodvori srpskom narodu čestitkom za Vaskrs, dok sve vreme radi na tome da Srbe sa Kosmeta istera.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković poručio je da je Aljbin Kurti, naredivši da se iz Gračanice uklone sve srpske trobojke, i uoči Vasrksa nastavio sa brutalnim provokacijama i kršenjem osnovnih prava srpskog naroda na Kosmetu.
Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković istakao je na svom Iks profilu da se Rada Trajković okrenula protiv sopstvenog naroda i da kao savetnica Aljbina Kurtija podržava teror i saučestvuje u etničkom čišćenju koje Priština sprovodi nad Srbima.
Supruga španskog premijera Pedra Sančeza, Begonja Gomez, podnela je krivičnu prijavu protiv krajnje desničarskog aktiviste i influensera Vita Kvilesa zbog navodnog napada u jednom kafiću u Madridu.
Premijera treće sezone serije "Kuća zmaja" ("House of the Dragon") zakazana je za 22. jun na HBO Max striming platformi, dok će se istog dana u 21.00 sat emitovati i na HBO kanalu.
Ako živite sa mačkom, verovatno ste već videli kako stvari misteriozno završavaju na podu. Iako deluje kao nestašluk, to ponašanje ima sasvim logično objašnjenje.
Pojavljivanje Melanije Tramp u Beloj kući izazvalo je buru komentara, ali ne zbog samog događaja već zbog njenog izgleda, posebno jagodica koje su mnogima zapale za oko.
Ako punjač ostane uključen u utičnicu i kada se ne koristi, on ipak nastavlja da troši malu količinu struje. Pored njih i drugi uređaji mogu vam povećati račun.
Voditeljka Nina Radulović podelila je na svom Instagram profilu emotivan trenutak sa sinom Lavom, kojeg je dobila u braku sa glumcem Branislavom Lečićem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar