Treba da se pokrije ušima i ćuti! Ponoš se našao pozvan da priča o KiM, a sve su dali šiptarima što se moglo dati
Podeli vest
Zdravko Ponoš, lider stranke Srbija centar, gostujući na tajkunskoj televiziji našao se pozvan da priča o Kosovu i Metohiji, a za vreme režima, čiji je on bio deo, dali su sve šiptarima što se moglo dati!
- Danas sam baš pročitao na temu sina Nikole Pašića koji je pokušao sa groblja da ukrade bistu svoga oca, Meštrovićev rad, i da to proda. Ono što Vučić radi sa Kosovom, on nije tu bistu (Kosovo) prodavao u komadu nego je lomio pomalo i prodavao i dosta toga je već prodao! - rekao je Ponoš.
Zdravko Ponoš, lider stranke Srbija centar, gostujući na tajkunskoj televiziji licemerno je poručio da se neće kopati u rudniku, a dok je on bio na vlasti trebalo je da preoru celu zemlju!
09.09.2024
19:40
Ovo kaže čovek koji je bio deo režima koji je:
- 2001. oslobodio Kurtija i 1800 šiptarskih terorista, silovatelja...
Bivši predsednik Boris Tadić, gostujući na tajkunskoj televiziji, napao je predsednika Srbije Aleksandra Vučića zbog rudnika litijuma zaboravljajući da bi isti taj rudnik slavio 10 godina rada da je on ostao na vlasti.
09.09.2024
18:08
- 2008. ćutao na proglašenje nezavisnosti tzv. Kosova
- 2009. pismom Međunarodnom sudu pravde je ukanalio Srbiju i dao argument šiptarima za svoju nezavisnost
- 2011. izmestio pregovore iz UN u EU
- 2011. postavio granicu između Srbije i KiM
- potpisao Sporazum o registarskim tablicama i ličnim dokumentima
PONOŠ UMESTO DA SE POKRIJE UŠIMA I ĆUTI, ON SE NAŠAO POZVAN DA PRIČA O KiM A SVE SU DALI ŠIPTARIMA ŠTO SE MOGLO DATI!
Zdravko Ponoš: "Danas sam baš pročitao na temu sina Nikole Pašića koji je pokušao sa groblja da ukrade bistu svoga oca, Meštrovićev rad, i da to proda. Ono što… pic.twitter.com/nT8v8lUCpV
— Detektor laži (@LaziDetektor) September 9, 2024
Tokom svog najnovijeg gostovanja na tajkunskim medijima Boris Tadić je ispričao neku novu verziju priče o Briselskom sporazumu u odnosu na onu koji je govorio 2013. godine.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Za Draganu Stanojević koja je 17. marta 2004. godine sa tri ćerke od dve, osam i 12 godina bila u Kosovu Polju, sećanja na taj datum nikada neće izbledeti, a dim od paljevina i strah, kako tvrdi, oseća i dan danas.
Kina je u finansijskoj godini 2025/26 postala najveći trgovinski partner Indije, prestigavši Sjedinjene Američke Države, saopštila je kineska ambasada u Nju Delhiju.
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić učestvovaće danas na sednici Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija u Njujorku, na kojoj će biti razmatran redovan šestomesečni Izveštaj generalnog sekretara Ujedinjenih nacija o radu Misije UN na Kosmetu(UNMIK), saopštilo je Ministarstvo spoljnih poslova Srbije.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
U Srbiji će jutro biti hladno sa slabim mrazem, a u toku dana biće promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i malo svežije, posle podne sa lokalnom pojavom kratkotrajne kiše ili pljuska, u planinskim predelima ponegde i sa kratkotrajnim snegom. Temperature će se kretati od minus jedan do 15 stepeni.
Brigu o četvoro dece koja su ostala iza državljanke Srbije poreklom sa Kosova i Metohije, Zoje Oroši (38) koju je ubio bivši suprug Luka O. (47) u bašti porodične kuće u mestu Sos, okrugu Baden u Austriji, preuzele su nadležne službe.
Viši sud u Novom Sadu odredio je pritvor do 30 dana M. B. (47) iz okoline tog grada, osumnjičenom da se oglušio o naređenje policije da zaustavi vozilo i potom pucao na pripadnike policije.
Bore Videvski, jedan od četvoro osuđenih na doživotnu robiju za ubistvo male Vanje Gorčevske i Panča Žežovskog, hitno je hospitalizovan. Kako prenose makedonski mediji, on se nalazi u teškom stanju.
Dr Boško Milev, glavni dežurni hirurg VMA, otkriva da je u prethodnom danu povećan broj povređenih, a u ovu instituciju je dovezena i devojka (24) sa Mirijeva koja je pala sa 20 metara visine.
U toku protekle noći Hitna pomoć imala je ukupno 114 intervencija, od kojih je 18 bilo na javnom mestu, među kojima nije bilo nijedne saobraćajne nezgode, saopšteno je iz službe Hitne pomoći.
Generalni sekretar NATO-a Mark Rute ne može da zaštiti propali Severnoatlantski savez, smatra specijalni predstavnik ruskog predsednika za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom i direktor Ruskog fonda za direktne investicije Kiril Dmitrijev.
Sporazum o prekidu vatre koji je prihvatio američki predsednik Donald Tramp i dalje stavlja Sjedinjene Američke Države u veoma nezgodan položaj, objavio je Blumberg.
Izjave šefa Pentagona Pita Hegseta o mogućnosti da Sjedinjene Američke Države silom oduzmu uranijum Iranu ne vode ka trajnom miru, već predstavljaju pripremu terena za nove vojne akcije, ocenio je član ustavnog odbora Saveta Federacije Aleksej Puškov.
Sjedinjene Američke Države razmatraju planove za povlačenje ili premeštanje svojih trupa iz evropskih zemalja koje nisu podržale vojnu kampanju protiv Irana, prenosi Vol strit džurnal.
Gledaoci serije "Katarina Velika" na Informer TV imaju priliku da prate intrigantne poteze Stepana Ivanoviča Šeškovskog, čoveka koji iz senke čuva tron moćne carice.
Vlada Velike Britanije zabranila je Kanjeu Vestu dolazak u zemlju gde je trebalo da bude glavni izvođač na Vajrles festivalu u julu, u Londonu, javljaju britanski mediji.
Redovno zalivate biljku, dodajete joj prihranu, stavili ste je u najidealniji prostor, ali ona i dalje ne izgleda srećno? Problem često nije u vama, nego u saksiji.
Većina korisnika nesvesno oštećuje bateriju telefona pogrešnim punjenjem i lošim navikama. Izbegnite ključne greške i produžite vek trajanja uređaja uz jednostavne savete.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar