Bivši portparol Novog DSS Uroš Piper razmontirao je lažnog patriotu i lidera Novog DSS Miloša Jovanovića u devet tačaka.
On je na društvenoj mreži Iks poručio da "Miloš Jovanović sebe predstavlja kao vuka koji će braniti Srbiju", a potom naveo devet tačaka u kojima objašnjava kako je i kako danas Jovanović kao vuk brani Srbiju:
1. Jovanović je 1999. godine sebe zamišljao kako kao vuk brani Srbiju u rovu na Košarama. Ali se nije setio da se prijavi u redovne jedinice VJ ili dobrovoljce.
2. Jovanović je kao vuk branio Srbiju sa svojom disertacijom koja NATO agresiju naziva "INTERVENCIJOM".
3. Jovanović je kao vuk branio Srbiju kada je 2001. nova vlast DOS-ovaca PUSTILA IZ ZATVORA Kurtija i 2,000 albanskih terorista.
4. Jovanović je kao vuk branio Srbe tokom pogroma na KiM 2004 godine. Ali iz pariskih kafića i restorana.
5. Jovanović je kao vuk branio Srbiju 2008. godine tako što vlast dss i ds NIJE NIŠTA URADILA da spreči secesiju Prištine.
6. Jovanović je kao vuk branio Srbiju kada 2011. NIJE OTIŠAO, i tamo u protestu ostao nedeljama i mesecima, na administrativnu liniju sa KiM da spreči Borkove sporazume.
7. Jovanović kao vuk brani Srbiju tako što je DSS postao privezak Marinike, Brajana Brkovića i Srđana Milivojevića.
8. Jovanović kao vuk brani Srbiju tako što su ga prezreli i više nemaju nikakav politički kontakt sa njim srpske vođe iz Crne Gore Mandić i Knežević.
9. Jovanović kao vuk brani Srbiju tako što više ne sme da se pojavi ni na Palama, ni u Banjaluci, gde je takođe politički prezren.
Miloš Jovanović sebe predstavlja kao vuka koji će braniti Srbiju.
DEVET TAČAKA KAKO JE I KAKO DANAS JOVANOVIĆ KAO VUK BRANI SRBIJU:
1. Jovanović je 1999. godine sebe zamišljao kako kao vuk brani Srbiju u rovu na Košarama. Ali se nije setio da se prijavi u redovne jedinice VJ…
— Uroš Piper (@UkiPiper74) September 18, 2024
Bivši portparol Novog DSS Uroš Piper putem svog profila na socijalnoj platformi "Iks" razmontirao je lažnog patriotu i lidera Novog DSS Miloša Jovanovića.
Bivši portparol Novog DSS Uroš Piper putem svog profila na socijalnoj platformi "Iks" istakao je šta bi uskoro moglo da se dogodi na relaciji Jovanović - Đilas, s obzirom na to da menjaju narativ tokom medijskog istupanja.
Novinar i bivši šef info službe Novog DSS, Uroš Piper, oglasio se na svojoj "X" mreži, gde je uputio poruku Milošu Jovanoviću, aludirajući na perfidne poteze.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bivši portparol Novog DSS Uroš Piper putem svog profila na socijalnoj platformi "Iks" razmontirao je lažnog patriotu i lidera Novog DSS Miloša Jovanovića.
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
Ruske oružane snage uništile su dva lovca MiG-29 Oružanih snaga Ukrajine na aerodromu Voznesensk u Nikolajevskoj oblasti, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Na društvenim mrežama osvanula je ispovest muškarca koji tvrdi da godinama finansijski pomaže rodbini u Srbiji, ali da umesto zahvalnosti neprestano nailazi na nove zahteve, zamerke, ali i nezahvalnost, zbog čega želi da prekine svaki kontakt sa njima!
Visoke temperature i nagli toplotni talasi ne predstavljaju rizik samo za ljude - dovoljan je samo jedan pogrešan izbor mesta za parkiranje da izbije požar.
Osmaci i maturanti koji nisu zadovoljni rezultatima završnog ili prijemnog ispita ove godine imaju više konkretnih opcija, a vreme za akciju je upravo sada.
Darko Vesković Prika, koji je brutalno likvidiran u ponedeljak 22. juna 2026. godine u kafiću u beogradskom naselju Kumodraž, danas je sahranjen na Centralnom groblju u Beogradu.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Andrije S. (20) zbog sumnje da je 10. decembra 2025. godine u jednom ugostiteljskom objektu na Vračaru, pokušao da ubije Vuka Bajruševića, i jer je neovlašćeno nosio vatreno oružje i municiju.
Više javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istragu protiv četvorice muškaraca zbog postojanja osnova sumnje da su 5. juna 2026. godine izvršenjem različitih krivičnih dela učestvovali u bacanju bombe na porodičnu kuću S.Č. na teritoriji opštine Novi Beograd.
Posle objavljivanja uznemirujućeg snimka prebijanja dečaka (13) na parkingu tržnog centra u Kruševcu, oglasio se osumnjičeni Predrag Marković (50), koji je priznao svoju krivicu i otkrio šta ga je isprovociralo da digne ruku na dete.
Toplotni talas u Nemačkoj, za koji se prognozira da će dostići vrhunac tokom vikenda, izazvao je otkazivanja železničkih polazaka, aerodromske piste hlade vodom, a autoput A2 je zatvoren na jednoj deonici nakon što je pukao zbog visokih temperatura.
Lider Hezbolaha Naim Kasem izjavio je danas da je okvirni sporazum između Izraela i Libana, potpisan u Vašingtonu, "ništavan", "ponižavajuć" i da predstavlja odricanje od suvereniteta.
Slavni glumac i reditelj Radoš Bajić odlučio je da svoj godišnji odmor provede u Srbiji, tačnije u svom voljenom zavičaju, selu Medveđa kraj Trstenika.
Beli hleb često je na lošem glasu kada je reč o zdravoj ishrani, ali stručnjaci tvrde da jednostavna promena u načinu pripreme može da utiče na to kako ga organizam vari.
Mnogi tokom leta sređuju baštu i orezuju biljke kako bi dvorište izgledalo urednije. Ipak, stručnjaci upozoravaju da pojedine vrste u ovom periodu ne bi trebalo skraćivati, jer pogrešna rezidba može da utiče na cvetanje naredne sezone.
Ostavljanje psa samog kod kuće mnogim vlasnicima predstavlja veliki izazov. Međutim, stručnjaci ističu da nekoliko jednostavnih navika može pomoći da ljubimac ostane miran i opušten dok nikoga nema u domu.
Promene u učestalosti mokrenja kod pasa mogu ukazivati na probleme sa bubrezima, dijabetes ili bolesti mokraćnih puteva, zbog čega ih ne treba ignorisati.
Osmo izdanje Belgrade Music Week festivala na Ušću ulazi u poslednji dan, a rumunska pop senzacija INNA sutra zatvara četvorodnevni spektakl koji je redefinisao najveći muzički festival u regionu.
Orkestar Perice Jaćimovića nastupio je na velikom narodnom veselju u Kraljevu, organizovanom povodom otvaranja auto-puta, a svečanosti je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Miloš Bojanić je svojevremeno priznao da se oženio na brzinu, nakon samo pet dana poznanstva sa nevinom osamnaestogodišnjakinjom, kao i da ga je razvod skupo koštao!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.