• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

18.09.2024

21:53

Bruka: Ponoš drži predavanje Vučiću o Vojsci Srbije, a učinio je sve da je uništi do temelja (VIDEO)

Printskrin

Vesti

Bruka: Ponoš drži predavanje Vučiću o Vojsci Srbije, a učinio je sve da je uništi do temelja (VIDEO)

Podeli vest

Političar i vlasnik hrvatskog pasoša Zdravko Ponoš tvrdi za N1 da bi "uspeh Vojske Srbije u ovom momentu bio da preživi vlast SNS-a".

Inače, o Ponošu su "Vikiliks" i njegove partijske kolege govorile na vrlo interesantan način.

"Vikiliks" je tako pisao da je Ponoš radio na tome da se Vojska Srbije samoukine.

Njegov doskorašnji saborac Dragan Šutanovac tvrdio je da je "Ponoš hteo da ilegalno prisluškuje vojni vrh Srbije".

Nikola Jovanović je isto izjavio da je "Ponoš topio tenkove, on je za NATO".

Bivši predsednik Srbije Boris Tadić kazao je da je Ponoš "poljuljao poverenje građana u bezbednost zemlje, a Ponoš je potvrdio da je to tačno:

- Tačno je, prilagođavao sam Vojsku Srbije NATO standardima!

- Tadić je u pravu, unapređen sam za načelnika Generalštaba preko reda - izjavio je svojveremeno Ponoš.

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)
Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)

Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.

06.12.2025

17:22

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set