Sve što imam od garderobe ne vredi dve felne jednog od desetina džipova Đilasa! Vučić jasan: Kada ne možete nekome da se suprotstavite rezultatima, onda pričate gluposti!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom zvaničnom Instagram nalogu povodom navoda opozicionih i tajkunskih medija o cenama njegove garderobe.
- Sve što imam od garderobe ne vredi dve felne jednog od desetina džipova Dragana Đilasa. Sve što imam nije dovoljno ni da platim prekidače ili tastere za interfone na stanovima i kućama braće Đilas. Kada ne možete nekome da se suprotstavite rezultatima, planovima i programima, onda pričate gluposti - napisao je predsednik Vučić.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas iz Azerbejdžana medijima iz Srbije. Prethodno se šef naše države sastao sa liderom Azerbejdžana Ilhamom Alijevim, kao i sa ministrom finansija ove zemlje, Sahilom Babajevim.
Napadi "blokadera" na predsednika Srbija - Aleksandar Vučić, postali su pravi "državni sport" u Crnoj Gori, budući da deluje kao da se svi silno takmiče u tome ko će više da okalja ime srpskog predsednika.
Predsednik stranke Srbija centar (SRCE) Zdravko Ponoš gostovao je u blokaderskoj emisiji "Utisak nedelje" i prilikom gostovanja, u više navrata, pokao je nesigurnost u njihovu pobedu na izborima, a prema plenumaskoj listi je sve vreme pokazivao prezir.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je svojim saborcima iz Srpske napredne stranke da ne nasedaju na provokacije blokadera i da se sklone od budala, jer, kako je rekao - pametniji popušta.
Okoreli opozicionar i akademik Dušan Teodorović stao je u odbranu najvećeg ustaše Tonina Picule, poznatog po mržnji prema Srbiji. Međutim, to nije sve, Todorović je iskoristio priliku da pozove Evropsku uniju (EU) na uvođenje sankcija našoj zemlji.
Glavna urednica podkasta Oslobođenje, bošnjačka novinarka Vildana Selimbegović sramno je relativizovala pokušaj ubistva Aleksandra Vučića 2015. godine u Potočarima.
Okoreli opozicionar Aleksandar Jovanović Ćuta pohvalio je predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ni manje ni više nego gostujući na blokaderskoj televiziji "N1", što je izazvalo veliku pažnju jer je lažni ekolog poznat kao jedan od najvećih mrzitelja predsednika Vučića i Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, boraveći u Francuskoj, da neko kaže da "studenti" pobeđuju, ali da oni uzvraćaju - Srbija pobeđuje.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas iz Azerbejdžana medijima iz Srbije. Prethodno se šef naše države sastao sa liderom Azerbejdžana Ilhamom Alijevim, kao i sa ministrom finansija ove zemlje, Sahilom Babajevim.
Donald Tramp je u Peking otišao sa namerom da Kinu uvuče u američki pritisak na Iran, ali se iz tog puta vratio sa porukom koja u Vašingtonu zvuči mnogo neprijatnije nego što Bela kuća želi da prizna — Peking više ne želi da bude pomoćni igrač američke politike na Bliskom istoku.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Vlada Srbije donela je odluku o privremenom smanjenju iznosa akciza na naftne derivate koja će važiti do kraja maja, objavljeno je u Službenom glasniku.
U nemačkim supermarketima sve je češća pojava praznih polica sa tofu proizvodima, pa tako naglo rastuća potražnja i problemi u proizvodnji stvaraju ozbiljne poremećaje na tržištu.
Granica konzumiranja elektronskih cigareta i vejpova se spušta – čak i deca od 11 godina konzumiraju ovakve cigarete. Posledice su višestruke, po pluća, ali i centralni nervni sistem.
Građevinski radnik Branko D, koji već 25 godina živi i radi u Beču, ostao je bez posla i bez gotovo 13.000 evra zarađenog novca nakon nesreće na gradilištu i otkaza koji je usledio uprkos njegovoj povredi.
Dragan Vasiljević, direktor policije, izjavio je danas da su se u potragu za telom Aleksandra Nešovića ubijenog 12. maja na Senjaku, uključili i pripadnici Vojske Srbije i Srpske žandarmerije na teritoriji Jarkovačkog jezera kod Inđije.
U ranim jutarnjim časovima došlo je do pucnjave u Kiseljaku, gradu u Bosni i Hercegovini, a sumnja se da je muškarac M.P. (54) ubio taštu i upucao svoju suprugu.
U Belorusiji su počele zajedničke vojne vežbe sa Rusijom posvećene borbenoj upotrebi nestrateškog nuklearnog oružja, saopštilo je Ministarstvo odbrane Belorusije.
Nebo iznad izraelskog grada Bejt Šemeša u subotu uveče odjednom je planulo. Prvo jak bljesak, zatim vatrena kugla i detonacija koja je stanovnike ovog grada kod Jerusalima odmah podsetila na najgore dane rata sa Iranom.
Argentinska pevačica Šakira dobila je konačnu pravnu bitku sa poreskim vlastima u Španiji koje će morati da joj vrate više od 60 miliona evra, koliko su iznosili nametnuti porez i novčani penali, koji su prema mišljenju suda, nezakonito određeni.
Reditelj Džozef Gordon-Levit režira novi triler za Netfliks pod nazivom "2034" u kojem je veštačka inteligencija u središtu priče. Glavna uloga pripala je glumici Rejčel Mekadams koja boravi u Beogradu zbog snimanja ovog filma.
Ovaj jednostavan domaći sos pravi se brzo, a kombinacija kremastih i blago kiselkastih ukusa čini ga savršenim dodatkom uz burgere, sendviče ili pomfrit.
Ulazak Sunca u Blizanci donosi haotičnu i brzu energiju, sve se ubrzava, ljudi više pričaju nego što slušaju, a odluke se donose u sekundi. Evo šta svaki znak može da očekuje, ukratko, ali bez zavaravanja, ništa neće biti dosadno.
Bugarska je odnela pobedu na Evroviziji, a mreže su eksplodirale od komentara, mimova i urnebesnih predloga kako bi mogao da izgleda spektakl naredne godine!
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar