• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

29.09.2024

21:07

Nastavljaju sa lažima! Islamistička Slobodna Bosna udarila na predsednika Vučića, Srbiju i Srpsku! (FOTO)

ATAIMAGES/printskrin

Vesti

Nastavljaju sa lažima! Islamistička Slobodna Bosna udarila na predsednika Vučića, Srbiju i Srpsku! (FOTO)

Podeli vest

Islamistička Slobodna Bosna udarila na predsednika Aleksandra Vučića, Srbiju i Srpsku!

Optužuju bolesnim lažima da se sprema cepanje Bosne i Hercegovine, tako što kukaju preko svog glasila.

Prenoseći izjavu zloglasnog srbomrsca Danijela Servera, secesija, koju traže “neki političari iz Republike Srpske“, ne može se realizovati mirnim putem bez sukoba ili velikih pomeranja stanovništva, te da bi podela Ukrajine ohrabrila “Zagreb i Beograd da razbiju Bosnu i Hercegovinu“, piše Slobodna Bosna.

Ali čekajte, ima još!

Foto: printscreen

 

 

 

Tu su ruski mediji koji se plaćaju iz budžeta Ruske Federacije, a koji u “svesrpskom svetu“ imaju ozbiljnu ulogu korektiva, što podcenjuju i Brisel i Vašington, od kojih ekspresno usledi serija tekstova, komentara, analiza, uz izjave ruskih jastrebova, koji pošalju više nego jasne poruke, tvrdi SB.

Kako se dalje navodi, upravo brojni od tih tekstova i analiza (proizvedeni i objavljeni u ruskim medijima na srpskom jeziku) korištenjem “argumenata“, tvrdnji, teza i hipoteza i koji se navode u “Informaciji o potrebi pokretanja procedure regulisanja odnosa Republike Srpske i Federacije BiH u skladu sa Dejtonskim sporazumom i međunarodnim aktima“ potvrđuju da se radi o zajedničkom, dobro koordinisanom planu, osmišljenom na najvišem rusko-srpskom vrhu.

Ukratko, Beograd, Zagreb i Moskva stoje iza paklenog plana da se rasturi BiH, samo se čeka razrešenje sukoba u Ukrajini (!), da se zaključiti iz kilometarskog i, istinu govoreći, pomalo šizofrenog teksta koji nema nikakve osnove u realnosti.

Očito je da je jedini cilj ovakvog dizanja panike napad na Srbiju, Srpsku i predsednika Aleksandra Vučića. Zapravo, njihova medijska mašinerija neprestano širi dezinformacije, iskrivljuje realnost i podstiče mržnju. S druge strane, Vučić je taj koji neprekidno i neumorno poziva na jedinstvo i saradnju. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set