Kolumnista tajkunskog "Danasa" očajan: Polagali smo nade da će Hil da sruši Vučića, a on mu postao partner
Podeli vest
Kolumnista opozicionog lista "Danas" Nikola Krstić priznao je na tajkunskoj televiziji da su im propale sve nade koje su polagali u to da će američki ambasador Kristofer Hil da sruši predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Prljava kampanja opozicije i medija pod njenom kontrolom protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića dobija na intezitetu, a sada se vest da predsednik Vučić neće ići na samit BRIKS u Rusiji u tajkunskim medijima veštački forsira kao glavna politička tema u Srbiji, ali sa strašnom dilemom.
Poljski premijer Donald Tusk i grčki premijer Kirjakos Micotakis večeras će biti gosti na večeri kod predsednika Srbije Aleksandra Vučića u Beogradu.
23.10.2024
08:21
- Ja bih samo podsetio kako su se velike nade polagale u trenutnog ambasadora SAD Kristofera Hila kada se najavilo da će da dođe, da je on jedna udarna pesnica u vreme Miloševića bio, da sada konačno dolazi tenk iz SAD-a...i evo šta se dešava, Kristofer Hil je maltene koalicioni partner Aleksandru Vučiću! - glasio je komentar opozicionara Nikole Krstića.
Nakon što je lider opozicije Dragan Đilas više puta prizivao izbore nakon 17. decembra 2023. i 2. juna 2024. godine, predsednik Aleksandar Vučić nije odbacio tu mogućnost, a upravo taj stav Vučića je prokomentarisao i Nikola Krstić, kolumnista opozicionog lista "Danas"
Ekstremistički portal "Slobodna Bosna" se sa radošću oglasio povodom dolasku ustaše i srbomrsca Tonina Picule na funkciju izvestioca Evropskog parlamenta za Srbiju.
22.10.2024
17:46
KOLUMNISTA "DANAS"-a OČAJAN: POLAGALI SMO NADE DA ĆE HIL DA SRUŠI VUČIĆA KAD ONO HIL POSTAO VUČIĆEV KOALICIONI PARTNER!
Nikola Krstić - kolumnista opozicionog lista "Danas":
"Ja bih samo podsetio kako su se velike nade polagale u trenutnog ambasadora SAD Kristofera Hila kada se… pic.twitter.com/zCUi19hcm4
— Detektor laži (@LaziDetektor) October 22, 2024
Dokaz za ovu tvrdnju su i dva teksta objavljen na portalu tajkunskog megafona Danas, koji na udarnom mestu drži naslov: "Ulizivanje Putinu" i "Slanjem Vulina Vučić ponizio Putina".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Prljava kampanja opozicije i medija pod njenom kontrolom protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića dobija na intezitetu, a sada se vest da predsednik Vučić neće ići na samit BRIKS u Rusiji u tajkunskim medijima veštački forsira kao glavna politička tema u Srbiji, ali sa strašnom dilemom.
Predsednica Skupštine Ana Brnabić poručič je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić kriv jer je medijalna zarada sada duplo veća nego što je bila prosečna zarada pre 11 godina.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Udruženja za zaštitu potrošača već godinama upozoravaju na prevare u turizmu, ali turističke agencije i dalje nesmetano posluju, ostavljajući putnike bez novca, ali i onoga što je najvažnije, a to je zaštita.
Novo istraživanje naglašava da se Antarktik ne topi samo odozgo, pod uticajem zagrevanja atmosfere, već i odozdo, u kontaktu sa toplom dubokom morskom vodom.
Članovi Vlade saglasili su se na današnjoj sednici, da do kraja 2025. godine i u 2026. godini direktori zdravstenih ustanova, u kojima se sprovode poslovi u cilju smanjenja liste čekanja, donesu odluku o preraspodeli radnog vremena.
Na deonici zlatiborske magistrale, u ataru sela Draglica, večeras je došlo do saobraćajne nezgode, u kojoj su, prema našim saznanjima, učestvovala dva automobila.
Goran L. (46) je, tri dana pre nego što je ubijen na brutalan i jeziv način u Savinom selu u Vrbasu, na svom Fejsbuk profilu objavio da ima "problem" sa nekim osobama, kao i da će to da reši.
Pripadnici policijske stanice Voždovac uhapsili su juče D.G. (42) zbog sumnje da je u javnom prevozu polno uznemiravao i fizički maltretirao dve devojke.
Iako danas u svetu besni više sukoba nego ikad od Drugog svetskog rata, na Filipinima postoji tradicija božićnog primirja u najdugotrajnijoj komunističkoj pobuni na svetu.
Kijev je praktično potvrdio dileme koje je ranije izneo ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov o načinu na koji bi eventualni izbori u Ukrajini bili organizovani i međunarodno podržani.
Grčka ne predstavlja pretnju nijednoj državi, ali će odlučno braniti svoja suverena prava, izjavio je grčki ministar odbrane Nikos Dendias povodom optužbi Ankare u vezi sa tenzijama u vazdušnom prostoru nad Egejskim morem i u regionu Istočnog Mediterana, prenose grčki mediji.
Diskusija o seriji "Tvrđava" održana je juče, a u razgovoru su učestvovali autori i saradnici jednog od najzapaženijih domaćih televizijskih ostvarenja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar