Planska kampanja mržnje! Islamistička Slobodna Bosna nastavlja Kurtijev započeti prljavi posao!
Podeli vest
U toku je brutalna islamistička kampanja protiv predsednika Aleksandra Vučića i Srbije, a sve kako bi se pomoglo premijeru prištinskih institucija Aljbinu Kurtiju da ostvari svoj cilj i lažnu državu nazove pravom. Da ostvare svoje namere, ne biraju sredstva!
Naime, islamistička Slobodna Bosna je u tekstu sa naslovom "Aljbin Kurti na tečnom engleskom: Premijer Kosova poslao poruku koja se neće svidjeti Vučiću...", prenela reči Aljbina Kurtija koji je rekao da bi, prema njemu, Zajednica srpskih opština, koju traži Srbija, potkopala Ustav takozvanog Kosova i dodao da to važi i za garancije za pravoslavne crkve i manastire.
Ismistička "Slobodna Bosna" samo u jednom danu piše najgore moguće tekstove o Srbiji i napada predsednika Srbije Aleksandra Vučića, dok su im na drugoj strani Nenad Čanak, nekadašnji predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine i tajkunski mediji Dragana Šolaka, veliki uzor.
Ekstremistički portal "Slobodna Bosna" se sa radošću oglasio povodom dolasku ustaše i srbomrsca Tonina Picule na funkciju izvestioca Evropskog parlamenta za Srbiju.
Glasnogovornik opozicije Srđan Milivojević postao je pravi miljenik islamističkog portala ''Slobodna Bosna'', za koji je dao intervju u kojem pljuje predsednika Vučića, Srbe i državu Srbiju!
Islamistička ''Slobodna Bosna'' u novoj antisrpskoj histeriji udara na sve srpsko, podržavajući opoziciju u svojoj nameri da slomi kičmu Srbiju!
15.10.2024
08:28
Kurti je, u svom obraćanju i bezočno slagao, a to odmah prenela Slobodna Bosna.
Lažni premijer nepostojeće države je rekao da na Kosovu i Metohiji "postoji snažna zaštita manjina, uključujući zagarantovana mesta u parlamentu, kao i da manjinske zajednice imaju pravo veta na ključne zakone i ustavne amandmane, te da postoje kvote za sva imenovanja i druge pozicije u javnom sektoru, uključujući policiju".
Islamistička Slobodna Bosna poznata po utemeljenim mrziteljskim tekstovima o Srbiji i predsedniku Aleksandru Vučiću, ne prestaje da propagira besmisleni narativ. Sada u novoj antisrpskoj histeriji napadaju sve srpsko - predsednika Vučića i patrijarha Porfirija, a podržavaju i opoziciju!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ismistička "Slobodna Bosna" samo u jednom danu piše najgore moguće tekstove o Srbiji i napada predsednika Srbije Aleksandra Vučića, dok su im na drugoj strani Nenad Čanak, nekadašnji predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine i tajkunski mediji Dragana Šolaka, veliki uzor.
Kako naša GOSI služba javlja, blokaderi-kapuljaši zajedno sa ekipom antisrpske "N1", odlučili su da posete Orašac i okolinu kako bi pričali sa narodоm. Ipak, realnost ih je brutalno demantovala.
Večeras u 21 čas očekuje vas spektakl na Informer televiziji kada će biti emitovana druga epizoda "Druge strane Exatlona", koja prati takmičare iza kamera rijalitija!
Kapiten Plavih u Exatlonu Nemanja Radovanović istakao je da mu je izletela uvreda koju je uputio Neveni Petrović, ali i da ga je zabolelo što je neko iz Crvenog tima uputio uvredu njegovog saigračici.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici sutra obeležavaju veliki hrišćanski praznik - Bogojavljenja, a mnogi ne znaju da se sutra govori "Bog se javi".
U Opštu bolnicu Novi Pazar primljen je A. I. (52) iz Tutina sa teškim povredama šake, pri čemu su mu amputirana dva prsta, nezvanično saznaje Informer.
Nekoliko iranskih državnih televizijskih kanala koji se emituju preko satelita Badr hakovano je danas, tokom čega su u program puštani snimci protesta i pozivi prognanog Reze Pahlavija građanima da se pridruže demonstracijama.
Startap za korišćenje galaktičkih resursa GRU otvorio je internet stranicu za onlajn rezervacije smeštaja u hotelu na Mesecu, koji bi prve goste trebalo da primi tokom 2030-ih godina, prenose Ars Technica i Futurism.
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski od 2021. godine menja ministre odbrane gotovo na svake dve godine, a uzrok nije neuspeh u sukobu sa Rusijom, već sistemska korupcija unutar ministarstva i upravljanje ogromnim stranim sredstvima.
Džejms Kameron, danas 71-godišnji reditelj poznat po hitovima poput "Terminatora" i "Avatara" frustrirano je reagovao na ponovljeno pitanje o kraju filma "Titanik".
Svi smo barem jednom razlišljali kako da operemo perjanu jaknu kod kuće, a da zadržati joj savršeni pufnasti oblik. Sada postoji trik koji je posato viralan.
Novinarka Mira Adanja Polak otvoreno je govorila o ličnim žrtvama koje je podnosila kako bi mogla da radi intervjue i reportaže koje su je profesionalno ispunjavale.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar