Šolakov novinar kritikuje vlast jer gradi brzo i juri rokove! A kada se prekorači neki rok, oni su prvi koji udaraju na nadležne
Podeli vest
Nema konferencije za medije kada predsednik Vučić otvara neki infrastrukturni projekat a da novinari N1 i Nove S ne skrenu pažnju da je probijen rok za izgradnju tog objekta pa makar i za mesec dana, ali su juče obrnuli ploču!
Naime, u jednoj emisiji na tajkunskim medijima novinar je krenuo da kritikuje vlast jer prebrzo gradi i juri rokove, a to nazvao agresivnim infrastrukturnim narativom.
Ministar Goran Vesić reagovao je na društvenim mrežama povodom sutrašnje naslovne strane tajkunskog lista Nova gde na sebi svojstven način dolazi do svakodnevnog manipulisanja podacima.
Aleksandar Cvetković, SPO, Ljubiša Ristić, režiser i Vladimir Đukanović, filozof, govorili su u novom Info danu o Petom oktobru koji je bio prekretnica u srpskoj istoriji i velika politička promena u unutrašnjoj politici.
06.10.2024
17:50
- Mislite li da ova nesreća u Novom Sadu može da bude tačka preokreta tog agresivnog infrastrukturnog narativa gde mora sve da se stigne, gradi se brzo - kazao je novinar Nove u razgovoru sa gostom emisije.
Mediji pod kontrolom Dragana Šolaka po svemu sudeći dobili su direktan zadatak da po svaku cenu umanje značaj dobijanja investicionog kreditnog rejtinga Srbije, o čemu svedoči i tekst koji je objavljen na portalu tajkunske televizije N1.
05.10.2024
12:10
NOVINAR NOVE S KRITIKUJE ŠTO VLAST GRADI BRZO I JURI ROKOVE A KAD SE PREKORAČI NEKI ROK ONI SU PRVI TI KOJI NAPADAJU VLAST!
Nema konferencije za medije kada predsednik Vučić otvara neki infrastrukturni projekat a da novinari N1 i Nove S ne skrenu pažnju da je probijen rok za… pic.twitter.com/tgv0Ft1QA0
— Detektor laži (@LaziDetektor) November 2, 2024
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Džabe sva međusobna ohrabrivanja na N1 i Novoj S, džabe tlapnje da je Vučić nikad slabiji, da se ljulja, da je na kolenima... kad ne smeju ni da pomisle na izbore! Zašto ako će Vučić da padne?
Ministar Goran Vesić reagovao je na društvenim mrežama povodom sutrašnje naslovne strane tajkunskog lista Nova gde na sebi svojstven način dolazi do svakodnevnog manipulisanja podacima.
Rusija se pripremala za izvođenje diverzionih operacija protiv Sjedinjenih Američkih Država, postavljajući eksplozivne naprave u teretne pošiljke i šaljući ih avionima. Kao odgovor, Sjedinjene Države su upozorile predsednika Rusije Vladimira Putina na posledice zbog „podrške terorizmu“, prenosi Njujork tajms, pozivajući se na anonimne izvore.
Novoizabrani predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp mogao bi ponuditi Rusiji obnovu saradnje u svemirskoj industriji, uključujući njeno uključivanje u međunarodni program „Artemida“, u zamenu za brzo okončanje sukoba u Ukrajini, piše The Hill.
Srbija je započela pregovore sa SAD o sankcionisanoj Naftnoj industriji Srbije. Još je nepoznanica kako će se rešiti problem ruskog vlasništva ovog nekadašnjeg državnog giganta, ali i koja je najbolja opcija da građani Srbije prođu kroz sve ovo sa što manje posledica.
U Srbiji bi moglo da se glasa na referendumu o poverenju predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. Poslanici SNS su izašli sa inicijativom za raspisivanje savetodavnog referenduma na kome će se glasati o poverenju predsedniku države.
Emisija "Rat uživo" na Informer televiziji bavila se krucijalnim geopolitičkim temama, fokusirajući se na rusko-ukrajinski sukob i severnokorejske vojnike koje su ukrajinske snage zarobile.
Gosti večerašnje emisije "Otvoreni studio" na Informer televiziji bili su prof. dr Miloje Pršić, pukovnik u penziji i Radomir Bata Počuča bivši protivterorista.
U drugom izdanju “Nova TV Zvezda - Upoznajte kandidate” voditelj šoua Aleksandar Baošić razgovarao je sa kandidtkinjom Jelenom Matić, koja je prošla u naredni krug takmičenja.
Predstavnici sindikata prosvetnih radnika održali sastanak sa predstavnicima Vlade i premijerom i tom prilikom postigli određeni dogovori o povećanju plata i izjednačavanju osnovne plate nastavnika sa republičkim prosekom.
Beograđanka je doživela neprijatnu situaciju nakon poručivanja hrane putem aplikacije, kada joj je ostavljač poslao uznemirujuću fotografiju polnog organa nakon dostave!
U Kruševcu se večeras oko 18:30 časova desio veliki požar u blizini FAM-a. Intervesnisali su VSJ Kruševac, 15 vatrogasaca-spasilaca sa 5 vatrogasnih vozila sa opremom. Kako prenosi Informerov izvor, požar je većih razmera.
Ispred zgrade Policijske uprave u Novom Pazaru, došlo je do incidenta u kojem je upotrebljeno hladno oružje. Tom prilikom povređen je T.R. iz Novog Pazara, kojeg je nožem ubo H.Z.
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je Ð.M. zbog postojanja osnova sumnje da je 21. decembra 2024. godine izvršio krivično delo Teško ubistvo u saizvršilaštvu na štetu oštećenog Nikole Stankovića.
Nemački Volfsburg razmatra srpskog reprezentativca Kostu Nedeljkovića (19) kao opciju za pojačanje na desnom boku, ali tek ukoliko propadnu pregovori sa Klub Brižom oko danskog fudbalera Andreasa Skov Olsena (25), piše ugledni nemački list "Bild".
Kada je Isak Bonga potpisao za Partizan, obradovali su se "grobari" što su crno-beli doveli jednog igrača od poverenja, vrhunskog defanzivca, ali i igrača koji zna da ima ozbiljan učinak i u napadu. Međutim, on ima 25 godina, dok prema mišljenju velikog broja navijača izgleda dosta starije, a sada je isplivala njegova fotka iz detinjstva i izazvala niz komentara.
Legendarni kondicioni trener Crvene zvezde Mihailo Bata Radulović biće sahranjen u rodnom Baru, u subotu 18. januara 2025. godine, na gradskom groblju Gvozden Brijeg, saopštila je njegova porodica.
Pored Majka Dauma, koji je nedavno imao operaciju kolera, meč protiv Fenerbahčea propustiće Nemanja Nedović i Branko Lazić, dok ćemo ponovo na terenu videti Miloša Teodosića.
Ruski predsednik Vladimir Putin je u utorak imenovao bivšeg direktora FSB-a i bivšeg sekretara Ruske veće za nacionalnu sigurnost Nikolaja Patruševa za savetnika predsednika, kao deo svoje kontinuirane reorganizacije osoblja nakon inauguracije.
Kako hrvatski portal 24sata nezvanično saznaje, nekoliko ekipa Hitne pomoći juri kroz grad i upućene su na različite lokacije duž toka reke Save u Zagrebu, kako bi pronašli dete koje je navodno majka udavila u reci.
Sjedinjene Države nameravaju da se pod predsednikom Donaldom Trampom usredsrede na izgradnju sistema za obuzdavanje „kineske agresije" u indo-pacifičkom regionu, rekao je glavni kandidat za šefa Pentagona Pit Hegset.
Rusija i Belorusija započele su pripreme za strateške vojne vežbe „Zapad 2025“, koje će se održati na teritoriji Belorusije ove godine. Ministarstvo odbrane Republike Belorusije objavilo je 14. januara da je počela obuka osoblja Zajedničkog komandnog štaba Regionalne grupe trupa Rusije i Belorusije.
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan pozvao je sve zemlje da "sklone ruke" od Sirije, jer Turska ima kapacitet i sposobnost da uništi sve terorističke organizacije u toj zemlji, uključujući kurdsku militantnu grupu i Islamsku državu.
Džejms Din davno je priznao glumici Elizabet Tejlor da ga je u detinjstvu seksualno zlostavljao metodistički sveštenik, a sada se smatra da je upravo izgubio nevinost sa čovekom kojeg su lokalni meštani zvali „Dr Čudni“.
Glumci Metju Peri i Pol Voker na bizaran način predvideli su sopstvene smrti, izgovarajući rečenice kojih nisu bili ni svesni, a koje su nakon tragedija postale jedna vrsta jezivog proročanstva.
Saradnja Telekoma Srbija i Pelicula production, nakon velikog uspeha na projektima "Oluja" i "Nedelja" donosi novu dramu napisanu po istinitom događaju – seriju "Otmica".
U Pirotu se poslednjih godina snima sve veći broj filmova svetskih ali i vodećih domaćih produkcija. Poslednje ostvarenje koje večeras ima premijeru u Beogradu je film "Kult mrtvih".
Veterinarska sestra Eva navela je da je najviše uznemirava pas rase border koli, kao i da njen strah potiče od inteligencije i brzih refleksa ove rase.
U novoj epizodi "Nova TV Zvezda - Upoznajte kandidate" voditelj šoua Aleksandar Baošić razgovarao je sa kandidatkinjom Zlatom Jokić, koja je izborila mesto u narednom krugu takmičenja.
Proročica Kleopatra pre više od 30 godina predvidela je Siniši Mihajloviću da će postati bogat i slavan, da će imati mnogo dece, ali i da će oboleti od leukemije.
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.