Jedan od predvodnika zloupotrebe tragedije u Novom Sadu, kada je u padu nastrešnice poginulo 14 ljudi, upravo je osoba koja tvrdi da su Srbi u Srebrenici počinili genocid, a koja se, takođe, sprda sa zloočinačkom akcijom "Oluja" u kojoj je proterano i ubijeno oko 250.000 Srba, đilasovka Mila Pajić.
Naime, opozicija još jednom pokušava da nasilnim putem dođe do vlasti zloupotrebljavajući tragedije koje zadese naš narod!
Jedna od glavnih vođa nasilnih, političkih protesta jeste Mila Pajić, poznata od ranije kao neko ko je izuzetno antisrpski nastrojen, i ko nikada ne stoji uz svoj narod.
Pajićeva je poznata po sledećim izjavama:
- Rezolucija o Srebrenici nam je neophodna kako bismo se konačno suočili sa prošlošću.
Takođe, ne tako davno, 6. avgusta 2021, na dan kada srpski narod obeležava godišnjicu etničkog čišćenja zločinačke operacije "Oluja", Mila Pajić postavlja svoju fotografiju iz Zagreba na kojoj nonšalantno puši, uz komentar: "ko ne sluša pjesmu, slušaće oluju", čime poručuje da ne zlo učinjeno našem narodu smešno.
OPOZICIJU PREDVODI OSOBA KOJOJ JE SREBRENICA GENOCID I KOJA JE SLAVILA ETNIČKO ČIŠĆENJE SRBA U CENTRU ZAGREBA!
Današnje nasilne proteste opozicije predvodi Mila Pajić - osoba koja je izjavljivala sledeće:
Nedavni tragični događaji u Novom Sadu su prepoznati od strane antisrpski i antidržavno orijentisanih struktura u zemlji i regionu kao svojevrstan „signal“ da započnu intenzivnu i destruktivnu kampanju protiv vlasti u Srbiji, zasnovanu na brutalnoj zloupotrebi ove tragedije.
Antisrpska aktivistkinja Mila Pajić koja je postala poznata zbog veličanja zločinačke akcije Oluja i nakon što je podržala Rezoluciju o "genocidu" u Srebrenici, jedna je od glavnih organizatora protesta u Beogradu koji organizuje hejterska opozicija želeći bez izbora da sruši predsednika Aleksandra Vučića i otme državu.
Antisrpska aktivistkinja Mila Pajić koja je postala poznata zbog veličanja zločinačke akcije Oluja i nakon što je podržala Rezoluciju o "genocidu" u Srebrenici, jedna je od glavnih organizatora protesta u Beogradu koji organizuje hejterska opozicija želeći bez izbora da sruši predsednika Aleksandra Vučića i otme državu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nedavni tragični događaji u Novom Sadu su prepoznati od strane antisrpski i antidržavno orijentisanih struktura u zemlji i regionu kao svojevrstan „signal“ da započnu intenzivnu i destruktivnu kampanju protiv vlasti u Srbiji, zasnovanu na brutalnoj zloupotrebi ove tragedije.
Pariz je poklekao pred smrtonosnim toplotnim talasom koji je izazvao nezamislivo stanje u mrtvačnicama. Sva mesta su popunjena, a tela se prevoze čak 80 kilometara od grada da bi tamo bila pokopana.
Republički hidrometeorološki zavod Srbije (RHMZ) izdao je crveni meteoalarm zbog visokog UV indeksa za danas i sutra, a u Novom Sadu je već izmereno čak 59,5 stepena.
Dok Srbi strahuju od ujeda opasne ribe-zeća u Pefkohoriju, 15-godišnji Janis u Atini uspešno lovi ove štetočine i sa 158 ulova osvaja prvo mesto na takmičenju.
Tihomir Krstić (45), koji je bio u protvoru zbog sumnje da je 27. decembra, prošle godine na Novom Beogradu napao, izbo nožem I opljačkao S.C., preminuo je u Centralnom zatvoru.
Jednoipogodišnji dečak koji je 23. juna teško povređen u stravičnoj nesreći u Begaljici kod Grocke, kada ga je deda pregazio traktorom, nažalost preminuo je u Univerzitetskoj dečjoj klinici Tiršova.
Ministarstvo unutrašnjih poslova raspisalo je konkurs za prijem kandidata na Selekcionu obuku za Specijalnu antiterorističku jedinicu (SAJ), koji je otvoren do 27. jula 2026. godine.
Portparolka Bele kuće Karolina Levit potvrdila je danas da će se u utorak, 30. juna u Dohi održati sastanak na visokom nivou o Iranu, ali i da će na njemu delegaciju SAD da predvode specijalni izaslanik Stiv Vitkof i Džared Kušner, dok će se paralelno voditi i tehnički razgovori.
Nakon pucnjave u Štadeu u Nemačkoj, u kojoj je ubijeno petoro ljudi, dve osobe su navodno pokušale da pobegnu automobilom, rekao je za nemački portal Focus.de čovek koji živi u blizini mesta pucnjave.
Policija i hitne službe sprovode veliku akciju u Štadeu, dok dva helikoptera nadleću centar grada, a portparol policije potvrdio je da je u napadu život izgubilo pet ljudi.
Ministarstvo spoljnih poslova Azerbejdžana osudilo je danas odluku Izraela da prvi put zvanično prizna genocid nad Jermenima iz 1915. godine, ocenivši da je reč o "iskrivljavanju istorijskih činjenica" i pozvalo izraelsku vladu da preispita tu odluku.
Glumac Predrag Miki Manojlović odbio je reditelja Stivena Spilberga, a francuskom predsedniku Emanuelu Makronu je u lice rekao istinu o Kosovu i Metohiji.
Plaža Glifoneri, koja se nalazi oko 7 kilometara od Limenasa na ostrvu Tasos, predstavlja odličan izbor za sve koji žele da uživaju u mirnom ambijentu i prirodnoj hladovini.
Kamen u bubregu postaje bolan kada se simptomi pojave. Dr Sarbjit Mohapatra deli znake upozorenja na koje treba obratiti pažnju, kao i preventivne korake koje treba slediti.
Luksuzni brend Luj Viton našao se na meti kritika nakon što je u Francuskoj, u okviru promotivne instalacije, postavljen veštački vodopad zbog potrošnje vode tokom perioda visokih temperatura i suše.
Mnoge poznate ličnosti svim silama se trude da sakriju svoj privatan život, a jedna od njih je i pevačica Džejla Ramović, koja je u tajnoj vezi s kolegom Jakovom Jozinovićem.
Pevač Emir Habibović čeka čeka svoje šesto dete sa 15 godina mlađom suprugom Tamarom, a sada je objavio još jednu vest o prinovi u porodici - dobiće i unuče.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.