• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

05.11.2024

23:40

Đilasovci, znate li za sram? Napadali policiju, urinirali po Gradskoj kući, pljunuli na žrtve tragedije, pa objavili nov zahtev!

printscreen

Vesti

Đilasovci, znate li za sram? Napadali policiju, urinirali po Gradskoj kući, pljunuli na žrtve tragedije, pa objavili nov zahtev!

Podeli vest

Nakon stravičnog nasilja u režiji opozicije koju predvodi tajkun Dragan Đilas, umesto stida i srama od stranke pomenutog tajkuna stigao je nov zahtev!

Umesto da pognu glave od stramote zbog jednog pokušaja zloupotrebe tragedije, oni bahato nove zahteve isporučuju:

- Posle večerašnjih događaja u Novom Sadu zahtevima za smenu gradonačelnika, ministara i premijera neophodno je dodati još jedan -  smenu načelnika novosadskog MUP-a Gorana Radonjića koji je prihvatio nalog da policija ne reaguje i tako postao deo Vučićevog plana da se protest pokaže kao nasilan - zahtevaju iz Đilasove Stranke slobode i pravde.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set