Pošteno se obrukali! Lovreković: Evo dokaza da je Bora Solunac trbuhozborac, a Nova gebelsovski medij (FOTO)
Podeli vest
Danas smo na delu videli ono što godinama znamo, da Bora Novaković nije nikakav hrabri opozicionar, već trbuhzborac i politički kmet Šolaka bez prava na mišljenje, a da u feudalni posed istog gospodina spada i gebelsovska Nova S.
Niko ih ne može pokopati kao sami seb, kaže novinar Tomislav Lovreković i dodaje da su uspešno razotkrili sami sebe, po ko zna koji put, dok dave floskulama kako sunezavisni i objektivni.
Pred sutrašnji protest koji je zakazan najpre za sredu, pa ponedeljak, pa su se jedva dogovorili oko termina, opozicionari su se toliko unervozili da su krenule svađe i gola borba da se pojedini od njih istaknu kao vođe.
Iako su se razne opozicione perjanice prethodnih dana utrkivale u izrazima podrške i pompeznom najavljivanju protesta koji će sutra, 11. novembra, biti održan ispred Vlade Srbije, a koji predstavlja ništa drugo do par ekselans političku zloupotrebu nedavne tragedije na Železničkoj stanici u Novom Sadu, stvari unutar opozicije uoči ovog okupljanja uopšte ne stoje dobro.
Donald Tramp je nedavno ponovo postao predsednik Sjedinjenih Američkih Država, a sada se postavlja pitanje koga će postaviti na mesto generalnog sekretara.
10.11.2024
14:31
Naime, u intervjuu koji je za portal Nove dao opozicioni prvak Borislav Novaković, potkrala se greška koja otkriva pravi način medijsko-političke hobotnice usmerene protiv Srbije: na pitanje zašto opozicija tek u sredu organizuje miting, ostala je sugestija gazde: “TREBA DA DOSTAVI ODGOVOR POSLE SASTANKA, JER ĆE SE MOŽDA NEŠTO MENJATI”.
Foto: printscreen
Prvo, nije napisano “trebam”, nego “treba” što sugeriše da novinar nije ni pričao ni dopisivao se sa Novakovićem, već je išlo preko posrednika, trećeg lica, koji diriguje i medijima i političkom scenom.
Foto: printscreen
Borislav Novaković
Drugo, činjenica da taj posrednik zna da će se posle sastanka nešto možda menjati, pokazuje još jednom spregu tajkunskih medija i tajkunskih piona koji glume velike vođe i lidere, a ne pitaju se ni kada smeju u toalet da odu, ističe Lovreković i dodaje da kao što u fikciji neki prodaju dušu đavolu, tako neki u realnosti ustupaju mišljenje, stav i savest tajkunima za šaku dolara, dok nezavisni mediji bivaju zavisni od naručenih pitanja i naručenih odgovora.
Inače, pošto je Nova S shvatila sopstvenu blamažu i promašaj, ali i kada je gazda pitanje procenio kao škakljivo, ono je prosto izbačeno iz teksta - eksplicitan primer cenzure i autocenzure!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pred sutrašnji protest koji je zakazan najpre za sredu, pa ponedeljak, pa su se jedva dogovorili oko termina, opozicionari su se toliko unervozili da su krenule svađe i gola borba da se pojedini od njih istaknu kao vođe.
Plavi tim je u 24. epizodi Exatlona najpre pobedio u borbi za prednost, a zatim to odlično iskoristio i trijumfovao u borbi za eliminaciju ubedljivim rezultatom 8:3.
Nakon što je razotkriven pakleni plan Anabele Zonai koji je skovan protiv Sanje Kalinović, kapitenka Plavih pokušala je da opravda sebe, međutim, Aleksa Erski je odmah žestoko reagovao.
Takmičar Crvenih Aleksa Erski otkrio je da postoji zavera protiv Sanje Kalinović iz suprotnog tima, međutim, kako je sam naveo to polazi od Anabele Zonai.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Prema poslednjim objavljenim podacima Republičkog geodetskog zavoda (RGZ), za upis bespravnih objekata po Zakonu o posebnim uslovima za evidentiranje i upis prava svojine na nepokretnostima nazvanom "Svoj na svome" do 4. februara u 19.00 časova pristiglo je 2.026.310 prijava građana.
U Šumadijskoj Ulici u Rekovcu događa se, slobodno se može reći, svojevrsna magija. Pre 2020. godine u njoj, ali i u okolnim ulicama beba nije bilo gotovo petnaestak godina.
Ujutru se na severozapadu Vojvodine, u Podrinju, jugozapadnoj, južnoj i istočnoj Srbiji očekuju magla i niska oblačnost, navode iz RHMZ-a. Najniža temperatura biće od 0 do 6 stepeni, a najviša od 8 do 14.
Nišlija koji je dobro poznavao pokojnu Aleksandru Š. (43) koja je jutros ubijena u Nišu, tvrdi da joj je D.G., za kojeg se sumnja da je pucao, dugo pretio.
Prvi suprug ubijene Aleksandre Š. u Nišu, Dejan Š. slučajno se razneo 2017. godine tempiranom bombom koja je bila na suvozačevom mestu njegovog automobila.
Danas se u Omanu održavaju pregovori Irana i SAD o teheranskom nuklearnom programu. Tok dođagaja koji bi mogao da odredi dalju sudbinu Bliskog istoka pratite uživo na Informer.rs.
Ruski general Vladimir Aleksejev, upucan jutros u Moskvi, odigrao je jednu od ključnih uloga u pobuni Vagner grupe u leto 2023. godine u jeku Specijalne vojne operacije Rusije u Ukrajini.
Osuđeni seksualni prestupnik Džefri Epstin platio je genetsko testiranje u pokušaju da iskoristi sopstveni genetski materijal za regenerativnu medicinu, pokazuju mejlovi u nedavno objavljenim Epstajnovim dosijeima.
Susret Merjem Uzerli, čuvene Hurem iz serije "Sulejman veličanstveni", i srpske ministarke Tatjane Macure na samitu u Dubaiju pokrenuo je pitanje koje zanima mnoge: da li omiljena glumica publike sa Balkana uskoro stiže u Beograd.
Ispucale pete nisu samo estetski nedostata, a mnoge prirodne namirnice koje već imate u kuhinji mogu značajno poboljšati stanje kože ako se koriste redovno.
Zdrava i negovana koža predstavlja osnov svake beauty rutine, ali i važan deo brige o sebi, posebno tokom zimskog perioda kada je koža izložena hladnoći, suvom vazduhu i dodatnim spoljašnjim uticajima.
Iskusni baštovani znaju da februar igra ključnu ulogu u tome kako će biljke napredovati tokom cele godine, pa samim tim daju savete kako da bašta u proleće izgleda savršeno.
Margo Robi još jednom je potvrdila status modne ikone. Na londonskoj promociji filma "Orkanski visovi" pojavila se u pravom modnom raritetu, Diorovoj kreaciji iz arhive, koju je još 1992. godine osmislio Džon Galijano.
Pevačicu Milicu Todorović godinama prati imidž vedre i nasmejane devojke, ali njen emotivni život često je bio daleko od idiličnog. Iako je nastojala da privatnost sačuva od očiju javnosti, brojne veze i raskidi dospevali su u fokus medija.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar