Opoziciji ponovo smeta srpska trobojka, a to su javnosti jasno stavili do znanja i juče, kada je u uključenju novinarka tajkunske televizije N1 Lea Apro kazala da srpske zastave "uznemiravaju" građane Limana koji su "opoziciono orijentisani".
Naime, sa jučerašnjeg protesta opozicije u Novom Sadu u program se uključila reporterka pomenute televizije koja je podsetila na oslikavanje srpskih trobojki u gradu, a potom je "otkrila" da zastave smetaju opozicionim glasačima:
- Ono što je zanimljivo to je da sada plakati stoje na zastavama koje su farbane tokom godina ovde na Limanu po raznim zgradama, a to je u suštini činjeno zbog toga da bi se Limanu, koji je pretežno opoziciono opredeljen, na neki način pravio problem i uznemiravali građani! - sramno je izjavila tajkunska novinarka.
REPORTERKA N1: SRPSKE ZASTAVE U NOVOM SADU UZNEMIRAVAJU OPOZICIONE GLASAČE!
Sa jučerašnjeg protesta opozicije se javila reporterka N1 koja je podsetila na oslikavanje srpskih trobojki po Novom Sadu:
Rade Marković, kolumnista niskotiražnog tabloida "Danas", koji se nalazi u vlasništvu tajkuna Dragana Šolaka, brutalno je izvređao predsednika Srbije Aleksandra Vučića tokom govora koji je držao na političkom protestu u Novom Sadu, što je još jedan dokaz da opoziciju ne interesuju žrtve, već isključivo obračun sa šefom srpske države.
Okorela opozicionarka i profesorka Filozofskog fakulteta u Beogradu Radina Vučetić bila je gost u emisiji na tajkunskoj televiziji N1, gde je vređala naš narod.
Drekavac Srđan Milivojević trenutno se nalazi u Meku, gde uživa u toplom ambijentu, dok se ljudi koje je okupio zbog protesta u Novom Sadu, smrzavaju na ulici.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Rade Marković, kolumnista niskotiražnog tabloida "Danas", koji se nalazi u vlasništvu tajkuna Dragana Šolaka, brutalno je izvređao predsednika Srbije Aleksandra Vučića tokom govora koji je držao na političkom protestu u Novom Sadu, što je još jedan dokaz da opoziciju ne interesuju žrtve, već isključivo obračun sa šefom srpske države.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa najvećim badminton igračem svih vremena, dvostrukim olimpijskim šampionom i petostrukim svetskim prvakom Lin Danom.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Vrnjačka Banja ove sezone nudi budžetski odmor, pa domaći turisti u privatnim apartmanima mogu boraviti za manje od 20 evra, koristeći i državne vaučere.
Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) izdao je hitno upozorenje da se u naredna dva sata na području Vojvodine, Beograda, u delu zapadne Srbije i Šumadije očekuju obilni pljuskovi
Кroz dijalog, pitanja i konkretne predloge za rešavanje problema penzionera, tribine Fonda PIO i Saveza penzionera Srbije nastavljene su 11. juna u Aleksandrovcu i Kruševcu.
U selu Škrijelje na području opštine Tutin večeras je život izgubio E.S. (2009), nakon što je, prema prvim informacijama, došlo do slučajnog opaljenja lovačke puške tokom njenog čišćenja.
Smiljana R. (27), državljanka Srbije, poginula je u nesreći na Prokletijama kada je pala sa litice u provaliju duboku 250 metara nakon što je pokušala da zaobiđe stenu. Njena sestra se od nje oprostila potresnim rečima na Fejsbuku.
Trgovinske i političke tenzije između Rusije i Jermenije dodatno su eskalirale nakon što je ruska savezna služba za veterinarski i fitosanitarni nadzor donela odluku o uvođenju radikalnih ekonomskih mera protiv ove kavkaske države.
Velika porodična tragedija dogodila se u okolini grada Arada u Rumuniji, gde je dečak (8) izgubio život utopivši se u vodi na prostoru bivše šljunkare.
Pitanje prava LGBT osoba ponovo je došlo u fokus ukrajinske i regionalne javnosti nakon najnovijih izjava predsednika Volodimira Zelenskog, koje su odmah izazvale oprečne reakcije i žestoke kritike sa ruske strane.
Istaknuti srpski kompozitor, muzički urednik i stvaralac, Vladimir Milačić umro je u 65. godini, a iza sebe je ostavio neizbrisiv trag u domaćoj muzici, pozorištu i na televiziji.
Par trikova zahvaljujući kojima će baterija telefona trajati duže na svim prazničnim putovanjima, i dati priliku za beleženje nezaboravnih i magičnih trenutaka.
Vrahos je mirno letovalište smešteno na obali Jonskog mora, koje poslednjih godina postaje sve popularnije među turistima iz Srbije. Mesto je poznato po dugoj peščanoj plaži, izuzetno čistom moru i opuštenoj atmosferi, što ga čini idealnim izborom za porodice sa decom.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.