Kako vas, bre, nije sramota da lažete?! Kamera N1 zabeležila brutalan napad Dragane Rakić na policajca, a Marinika i voditeljka TV Nova S bez blama obmanjuju narod! (VIDEO)
Podeli vest
Novinarka Nove S i perjanica Dragana Đilasa Marinka Tepić optužila je jednog od policajaca koji je juče obezbeđivao zgradu Suda u Novom Sadu da je tukao članicu Demokratske stranke Draganu Rakić. Međutim, istina o ovom incidentu je potpuno drugačija i jasno je zabeležena kamerama, i to njihovih kolega sa opozicione N1 televizije.
Na pitanje voditeljke televizije Nova S "šta se dogodilo da je u jednom momentu izgledalo da je policija odustala od tako silne akcije prema poslanicima?", Đilasova Marinika Tepić je izjavila da "ne može da shvati "šta je tom policajcu trebalo da na koleginice tako krene".
U prvim redovima današnjih nasilnih protesta u Novom Sadu je bio i Stefan Janjić, poslanik stranke Zdravka Ponoša koji je poznat po izjavi da je Srbija sama kriva za to što je bila bombardovana od strane NATO alijanse.
20.11.2024
15:30
Ipak, istinu su zabeležile kamere N1 i njihova reporterka koja je ovako videla situaciju:
Tonino Picula, novoizabrani izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju, srbomrzac i skutonoša tajkuna Dragana Šolaka i Dragana Đilasa danas se uključio uživo u program antisrpske televizije u Beogradu N1 gde je komentarisao i odobravao napade huligana na policiju i novinare.
U Novom Sadu, ispred Tužilaštva, došlo je do nasilnih sukoba između demonstranata i policije tokom protesta organizovanih od strane opozicije. Jedan od predvodnika je i lider Ekološkog ustanka Aleksandar Jovanović Ćuta koji je tokom protesta huškao okupljene siledžije na nasilje i okršaj sa policijom, a potom se kao najveća kukavica povukao i pustio druge da obavljaju njegov prljav posao.
20.11.2024
11:31
Foto: Tanjug/Nenad Mihajlović
Dakle, na snimku se jasno vidi da je upravo Dragana Rakić, koja sada pokušava da srpske policajce predstavi u lošem svetlu i od sebe napravi žrtvu, bila ta koja je u Novom Sadu napala policajca pokušavajući da mu skine opremu - šlem, rukavice, štit, i u tom naletu besa fizički nasrnula na njega.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Američki predsednik Donald Tramp započeo je pregovore sa Rusijom kako bi izbegao dalje zaoštravanje sukoba u Ukrajini i sprečio potencijalni nuklearni rat, izjavio je bivši američki obaveštajac Skot Riter u emisiji na YouTube kanalu India & Global Left.
Američki Stejt department ukinuo je inicijativu Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID), koja je uložila stotine miliona dolara u obnovu ukrajinske energetske mreže nakon ruskih napada, potvrdila su za NBC News dva zvaničnika USAID-a koji rade na misiji u Ukrajini.
Emisija "Rat uživo" na Informer televiziji bavila se krucijalnim geopolitičkim temama, a ove večeri u fokusu je bio rusko-ukrajinski sukob i perspektiva Evrope nakon krucijalnih globalnih dešavanja.
Večeras od 18,05 na Informer televiziji, domaćin otvorenog studija, Igor Ćurčić, ugostiće dr Minu Zirojević iz Instituta za uporedno pravo, lidera radikala Vojislava Šešelja, kao i pukovnika u penziji Sretena Egerića.
Emisija "Rat uživo" na Informer televiziji bavila se krucijalnim geopolitičkim temama, a ove večeri u fokusu je bila presuda Miloradu Dodiku i destabilizacija regiona.
Kako bi se zaštitili od lažnih rezervacija, puno elitnih restorana u Londonu odlučilo je da uvede pravilo minimalne potrošnje po osobi, pa se postavlja pitanje: da li će se trend proširiti Evropom i doći do Srbije?
Petar Arsić Peka (38) ubijen je pre tačno sedam godina, 28. februara 2018. godine, oko dva sata posle ponoći, u bašti kafića "3K" na Vidikovačkom vencu u Beogradu.
Nenad Opačić (54), vođa "veterničkog klana", ubijen je u Novom Sadu sa tačno deset metaka koje mu je napadač iz neposredne blizine ispalio u glavu, a potom jednim hicem u obraz hladnokrvno likvidirao i njegovu suprugu Jasminu (47)!
Bojan Petrović (36), pripadnik "voždovačkog klana" i jedan od najopasnijih momaka "s one strane zakona", izrešetan je u svom "jaguaru" u centru Beograda, zajedno sa prijateljem Zoranom Bogdanovićem Kepom (30)!
Na predlog Tužilaštva Brčko distrikta BiH, Osnovni sud Brčko distrikta BiH je dana 28.02.2025.godine u 16:30 sati odredio pritvor za dva lica: Z.Đ. (72) i A.Đ. (38), zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo "Zapuštanje ili zlostavljanje deteta".
Specijalni sud je danas u procesu protiv Veljka Belivuka i njegove grupe optužene za sedam ubistava i otmice ukinuo pritvor Senadu Rešoviću, Draganu Mitroviću i Marku Andriću i odredio im kućni pritvor uz nošenje elektronske nanogice.
Košarkaši Crvene zvezde i Partizana vodiće u preostalih sedam kola Evrolige neverovatnu borbu za plasman u plej-of, a trenutno stanje na tabeli nagoveštava veliku neizvesnost i praktično pravi košarkaški rat do kraja ligaškog dela takmičenja.
Najbolji košarkaš današnjice Nikola Jokić u noći između petka i subote predvodio je Denver do pobede nad Detroitom u gostima 134:119, a meč je završio novim tripl-dablom - 23 poena, 17 skokova i 15 asistencija.
Košarkašima Partizana biće potrebno najverovatnije pet ili možda čak šest pobeda u narednih sedam kola Evrolige ako žele da se domognu nekog od prvih šest mesta, koje direktno vode u plej-of Evrolige! Partizan je posle 27 odigranih kola na skoru 15-12, a sudeći po rezultatima iz prošlih sezona, 20 pobeda bilo je dovoljno za to famozno šesto mesto, koje svi priželjkuju.
Poznati košarkaški analitičar Vlade Đurović kaže da ga je mnogo iznervirao poraz Crvene zvezde od Žalgirisa u Evroligi u četvrtak veče, a posebnu poruku imao je za krilnog centra Crvene zvezde Džona Brauna, koji je ponovo odigrao loš meč.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski dao je intervju za Foks njuz nakon žestoke rasprave sa američkim predsednikom Donaldom Trampom u Beloj kući. Tokom razgovora, Zelenski je jasno poručio – ne planira da se izvinjava Trampu.
Ruske snage su 28. februara napale teritoriju Ukrajine kamikaza dronovima. Prema poslednjim informacijama, u Harkovu i Odeskom okrugu zabeleženi su novi udari, a potvrđeno je da je jedna osoba poginula u napadu na Odesu.
Američki predsednik Donald Tramp trenutno nije zainteresovan za obnovu ili ponovno razmatranje sporazuma o ukrajinskim mineralnim resursima, izjavio je visoki zvaničnik Bele kuće za Rojters.
Tokom mirovnih pregovora između Rusije i Ukrajine u Istanbulu 2022. godine, Zapad je naložio Kijevu da ne potpisuje sporazum jer bi to značilo kraj zapadne hegemonije, izjavio je američki ekonomista Džefri Saks tokom govora u Evropskom parlamentu, čija je snimka objavljena na YouTube-u.
Velimir Bata Živojinović stekao je reputaciju glumca sa najviše gledalaca na planeti zahvaljujući ulozi Valtera u kultnom filmu "Valter brani Sarajevo", koji je u Kini pogledalo skoro milijardu ljudi.
Poznati glumci Žarko Laušević, Marko Nikolić, Miša Janketić i Miki Manojlović bili su putnici u Jatovom avionu koji je 1981. godine otet, a tokom dramatične otmice leteli su preko više kontinenata pre nego što su svi spaseni.
Oskari, iako predstavljaju najprestižniju dodelu nagrada u svetu filma, često ne prolaze bez kontroverzi i skandala koji privlače veliku pažnju javnosti.
Džared Leto, Bredli Kuper, Ešton Kučer i drugi glumci koristili su šokantne i opasne metode da bi se što bolje uživeli u svoje likove, od zastrašujućih poklona do ozbiljnih zdravstvenih problema tokom snimanja.
Truet Hejns (28) iz SAD objavio je video na kom je pokazao kako mu izgledaju ruke posle oborenog svetskog rekorda u broju urađenih zgibova u jednom danu.
Bivša rijaliti učesnica Aleksandra Nikolić objavila je na svom Instagram profilu fotografiju sa ćerkicom Leonom i pokazala koliko ju je majčinstvo prolepšalo.
Sanja Stojanović proslavila se u takmičenju "Zvezde Granda", a kasnije je učestvivala i u rijalitiju "Farma". Međutim, pevačica se povukla iz javnosti, a sada je otvorila dušu i otkrila sve detalje stravičnog udesa.
Pevač Stefan Zdravković, poznatiji kao Princ od Vranje, pobedio je na ovogodišnjem takmičenju "Pesma za Evroviziju", a kako kaže, bilo je trenutaka kada nije verovao da može da uspe.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar