Vučić o antisrpskoj opoziciji: Zanima ih samo samo kako da dođu do vlasti, ne zanimaju ih žrtve!
Podeli vest
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti, prilikom čega se osvrnuo na nasilje u Narodnoj skupštini.
- Nasilnici se pozivaju na borbu protiv nasilja, nit znaju imena poginulih, sudbine tih ljudi im nisu interesantne, zanima ih samo kako da dođu do vlasti - rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarišući izjavu Dragana Đilasa.
- Nikada nisu ni tražili ništa čime bi mogli tim ljudima da pomognu. Nikakav pijetet prema žrtvama nisu pokazali, ali su zato pokazali da im je stalo do vlasti pa su doveli kamion sa fekalijama, pa su lupali prozore na gradskoj skupštini, skidali zastave, bacali ih na patos i cepali. To im je kao crvena marama, uvek im je posebna vrsta provokacije kada negde više našu trobojku - dodaje Vučić.
Ekipa Informera na čelu sa reporterkom Brankom Lazić nalazi se u Novom Sadu gde šaka jada opozicije blokira sud - među njima su Miloš Parandilović, Borko Stefanović, Srđan Milivojević, Aleksandar Jovanović Ćuta i Marinika Tepić!
Miloš Parandilović, predsednik stranke Novo lice Srbije, pokazao je još jednom zavidan nivo prostakluka i nevaspitanja kada mu je novinarka Informera Branka Lazić dala priliku da se obrati javnosti i kaže zašto je došao da blokira sud u Novom Sadu!
28.11.2024
08:18
Foto: Pink.rs
Vučić ističe da su demonstranti šutirali i napadali policajce, onda su rekli da su to ubačeni elementi, pasu sutradan tražili da ubačeni elementi budu pušteni.
- Evo svi su im ubačeni elementi pušteni - pošto su to toliko tražili koliko sam već čuo, na slobodi su. Nisam siguran da to ima veze sa pravom i nisam siguran da bi to tako nekom drugom bilo ukinuto - rekao je predsednik Vučić i dodao:
- Nemaju pojma ni šta blikiraju. Njih 40, 50 kolko ih se skupi i vi ih sve već znate. Svakog od njih poimence znate.
Podsetimo, predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić gost je Nacionalnog dnevnika TV Pink, a više o tome čitajte u našem BLOGU.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević potpuno je razobličio blokadersku glumicu Anđelku Stević Žugić koja je, podsetimo, otišla u Hrvatsku kako bi gostovala u jednoj tamošnjoj emisiji i na zastrašujuć način, verovali ili ne, pljuvala sopstvenu zemlju.
Najnoviji radarski snimci pokazuju formiranje jakih padavinskih zona nad centralnom i zapadnom Srbijom, dok meteorolozi najavljuju sneg na planinama i prizemni mraz tokom praznika.
Nedaleko od saobraćajne petlje "Autokomanda", u smeru ka Nišu, priključeno na saobraćajnicu "Nova 8", otvoriće se novo autobusko stajalište "Beograd (jug)". Iz tog razloga, biće uspostavljen novi režim rada linija međumesnog, prigradskog i gradskog prevoza.
Osnovno državno tužilaštvo u Kotoru ponovo će ispitivati tragediju u kojoj je prilikom parasejlinga prošle godine u Budvi poginula Novosađanka Tijana R. (19).
Suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, Filipu Ivanovskom, njihovim suprugama i Belivukovoj tašti nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u Beogradu dopunom odbrane Marka Miljkovića i saslušanjem svedoka Igora Arizanovića.
Građevinski radnik star 56 godina zadobio je teške telesne povrede nakon što je juče oko 13 časova pao sa četvrtog sprata zgrade u izgradnji u Dubrovačkoj ulici u Nišu.
Snažnu detonaciju u domaćinstvu G.G. u naselju Bair, koja je jutros uznemirila i preplašila stanovnike Bogatića, izazvala je eksplozija plinske boce, saznaje Informer.
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu obaveštava javnost da je dana 28.4.2026. godine, na osnovu naloga Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije ovog tužilaštva, uhapšen osumnjičeni N.G. zbog sumnje da je izvršio teške prevere.
Veštačka inteligencija mogla bi da predstavlja egzistencijalnu pretnju, sličnu scenariju iz filma Terminator (1984), upozorio je američki milijarder Ilon Mask.
Glumica Đovana Antoneli (50), koju publika širom regiona i danas pamti kao Žade iz serije "Zabranjena ljubav", i dalje privlači veliku pažnju javnosti.
Ulazak u pedesete mnogi stručnjaci opisuju kao važnu životnu prekretnicu, jer se tada jasno vidi koliko su ranije navike i odluke oblikovale svakodnevicu.
Snimak koji se munjevito proširio internetom prikazuje neobičan zadatak koji je deveruša dobila odmah po završetku venčanja, a reakcije publike su podeljene.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar