Severina podržava nasilne proteste u Srbiji! Priželjkuje rušenje Vučića, a redovno se čuje sa antisrpskim ekstremistima! (VIDEO)
Podeli vest
Na bosanskoj državnoj televiziji najveća srbomrziteljka Severina Vučković rekla da je u stalnom kontaktu sa Jevđenijem i Sofijom Todorović, koji je obaveštavaju o svim nasilnim protestima koje opozicija sprovodi u Srbiji.
Naime, pevaljka Severina koja voli Srbiju samo kada uzima pare od iste za svoje javne nastupe, još jednom je ponovila da su Srbi genocidni, pa poručila:
Severina Vučković sastala se sa gradonačelnicom Sarajeva, Benjaminom Karić, povodom pevačicinog nastupa u glavnom gradu Bosne i Hercegovine za doček 2025. godine, za koji će biti izdvojeno čak 400.000 evra. Ona je fotografije susreta objavila putem društvene mreže Fesjbuk, samo nekoliko dana nakon sramotnih izjava na račun Srba, Srbije i predsednika Aleksandra Vučića.
Zorica Marković je u intervjuu za Informer iskreno, bez ikakve zadrške, komentarisala sva aktuelna dešavanja na estradi i u rijalitiju.
29.11.2024
08:02
- Desila se istorijska činjenica, desio se genodicid. To su nesporne činjenice. Ima jedan Jevđo, pa oni meni sve šalju ovo kad su ovi njihovi protesti. Prekrasna je isto cura, Sofija Todorović koja se bori za ljudska prava mladih, koja me je zvala sada u Tiranu, ali ne mogu doći - izjavila je Severina.
Istakla je da sebi zabranjuje da uđe u našu zemlju dok je "ovaj" na vlasti, aludirajući na predsednika Aleksandra Vučića na vrlo bezobrazan način.
Pevačica i osvedočena mrziteljka Srba Severina Vučković besprizornim izjavama godinama unazad vodi antikampanju protiv našeg naroda, a ovo su neke od najkontroverznijih.
Pevačica Severina Vučković u najnovijem intervjuu koji je dala jednom bosanskom portalu poznatom po antisrpskim stavovima uporedila je Srbiju sa logorom, a Srbe okrivila za sve ratove kojima je poslednjih decenija region bio pogođen.
23.11.2024
08:31
Foto: printscreen
Severina
Severininu izjavu pogledajte na snimku u nastavku:
Todorovićeva je poznata i po tome što tvrdi da je KiM za nju nazavisna država, a "istakla" se i po tome da je organizovala protest Proglasa, inicijative koja stoji rame uz rame sa liderom Stranke slobode i pravde Daganom Đilasom i njegovom desnom rukom Marinikom Tepić, ali i ostatkom opozicije koja tvrdi da je Kosovo nezavisno, a Srbi genocidni.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Severina Vučković sastala se sa gradonačelnicom Sarajeva, Benjaminom Karić, povodom pevačicinog nastupa u glavnom gradu Bosne i Hercegovine za doček 2025. godine, za koji će biti izdvojeno čak 400.000 evra. Ona je fotografije susreta objavila putem društvene mreže Fesjbuk, samo nekoliko dana nakon sramotnih izjava na račun Srba, Srbije i predsednika Aleksandra Vučića.
Ruski sistem protivvazdušne odbrane S-400 nadmašuje američki Patriot po mobilnosti i raznovrsnosti ciljeva, navodi se u analizi Centra za analizu svetske trgovine oružjem (CAMTO) u ruskom časopisu Nacionalna odbrana.
Rat između blokadera i opozicije ušao je u novu, radikalnu fazu i više se ne zna ko je protiv koga. Izborni krah na lokalnim izborima u Negotinu, Sečnju i Mionici do koske je ogolio pravo stanje stvari unutar blokaderskog pokreta i na površinu izbacio blato u koje su blokaderi u proteklih 13 meseci pokušali da gurnu celu Srbiju.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Sve više roditelja svakog dana dovozi decu u školu, što je pomodarstvo, tvrde korsnici društvenih mreža. Upravo ova tema zapalila je internet, jer mnogi tvrde da je to nekada bio blam, a danas trend sa Zapada.
Povodom aktuelnih sankcija Naftnoj industriji Srbije oglasio se i generalni sekretar Udruženja naftnih kompanija Srbije Tomislav Mićović i otkrio da je trenutna situacija prilika da se rafinerija u Pančevu vrati u srpske ruke!
Studentski centar Novi Sad juče je objavio preliminarnu listu za smeštaj studenata starijih godina u studentskim domovima u Novom Sadu, Somboru i Zrenjaninu, a konačna lista biće objavljena 15. decembra.
U Mašinsko-saobraćajnoj školi u Čačku otvorena je izložba pod nazivom „Moja ćirilica”, autorke Olgice Stefanović, akademske slikarke i ikonopisca iz Novog Sada.
Čačak je potresao jeziv masakr u jednoj porodičnoj kući, a u kojoj su pronađena tela majke, oca i sina. Komšije stradalih otvorile su dušu za Informer.
Kao odgovor na napade Ukrajine, ruska vojska je pokrenula masovni udar raketama "Kinžal" na ukrajinske vojno-industrijske komplekse i energetska postrojenja, saopštilo je rusko ministarstvo odbrane.
Najmanje 11 osoba je ubijeno, a više od deset povređeno u masovnoj pucnjavi u hostelu u Ateridžvilu, u blizini Pretorije, saopštila je južnoafrička policija.
Izaslanici i savetnici američkog predsednika Donalda Trampa i ukrajinski zvaničnici saopštili su da će se u subotu sastati treći danzaredom, nakon što su postigli napredak u definisanju bezbednosnog okvira za posleratnu Ukrajinu.
Bezbednosni štit iznad nuklearnog reaktora u Černobilju, u Ukrajini, koji je u februaru pogođen dronom, više ne može da obavlja svoju primarnu funkciju blokiranja radijacije!
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Privatni detektiv Rejmond Rano, koji više od 30 godina prati bračna neverstva, tvrdi da postoji jedan vrlo jasan znak koji često otkriva muškarce koji varaju, a to je stanje njihovog automobila.
Nova 2026. godina se bliži, a evropske metropole već spremaju spektakl kakav se pamti. Ovo je lista gradova koji su uvek rasprodati i poznati po dočeku o kom se priča mesecima.
Pevačica Vesna Zmijanac oglasila se putem svog Instagram profila i otkrila da joj treba vremena da se oporavi zbog čega je pomerila svoj naredni nastup.
Veljko Kuzmančević, suprug modne dizajnerke Verice Rakočević, ispričao je kako se odrekao potomstva i da nakon očeve smrti nikada nije posetio njegov grob.
Bivši partner pevačice Katarine Grujić, Kosta Obradović, uhapšen je u Podgorici zbog sumnje da je pretio jednoj devojci objavljivanjem intimnog snimka.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar