Najagresivniji aktivista i intimus Gruhonjićeve sledbenice! Ko je Branislav Đorđević kog je šamarala Mila Pajić? (VIDEO)
Podeli vest
Predstavnici "omladinskih" aktivista Dragana Đilasa sinoć su se fizički sukobili uz međusobne pretnje, a glavni akteri ovog okršaja su jedna od predvodnica nasilnih protesta opozicije, kvazistudentkinja Mila Pajić i aktivan učesnik istih protesta - Branislav Đorđević, sa kojim je ona u emotivnoj vezi!
Sinoć se među „omladinskim“ aktivistima Dragana Đilasa proširio snimak međusobnog fizičkog obračuna predvodnika njima suprotstavljene organizacije „Borba“, koja deluje po direktivama Miroslava Aleksića i Zeleno-levog fronta.
Kao najbolja učenica ustašofila Dinka Gruhonjića, Mila Pajić je pokazala i dokazala i da je osvedočeni zastupnik albanskih interesa u našoj zemlji.
30.11.2024
21:58
Kako smo saznali, Đorđević je neko ko je među spremnijim anarhistima i levo-liberalima iz pokreta "Stav", zajedno sa Milom Pajić, koji bi da prave haos i nasilje po ulicama Novog Sada.
On je, prema saznanjima Informera, neko ko je među najagresivnijim "studentima" koji predvodi proteste, govori protiv vlasti i države i želi anarhiju po ulicama, a za to je i jako dobro plaćen od stranaca.
Đorđević zajedno sa Milom Pajić, studira na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu i oboje su puleni ustaškog profesora Dinka Gruhonjića. I Mila i njen dečko predvodili su nasilne proteste na Filozofskom fakultetu i branili su svog profesora, ideologa opozicije i jednog od najaktivnijih demonstranata na rušilačkim protestima opozicije - Dinka Gruhonjića!
Opozicija je danas ponovo organizovala protest u Novom Sadu i na taj način nastavila da maltretira građane. Ono što je skandalozno, ali i ne toliko neočekivano je to ko predvodi okupljene na skupu.
Ekstremistička organizacija "Sviće", kojom rukovode nasilnici Nikola Ristić i Ivan Bjelić, kao i antisrpkinja Mila Pajić koja tvrdi da su Srbi genocidan narod, javno traže novac od građana Srbije za svoje rušilačke akcije.
Antisrpski ekstremisti, na čelu sa Milom Pajić i Dinkom Gruhonjićem, koji za Srbe kažu da su "genocidni", komanduju srpskom pravosuđu i vrše pritisak na tužilaštvo.
Glumica Jelena Stupljanin poručila je sa blokade ispred Železničke stanice u Novom Sadu da ponašanje onih koji unose neku duhovitost nakon tragedije u tom gradu nije normalno.
Narodni poslanik Nebojša Bakarec oglasio se na mreži Iks povodom današnjeg protesta opozicije u Novom Sadu i ocenio da "se fijasko lešinarske opozicije nastavlja".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sinoć se među „omladinskim“ aktivistima Dragana Đilasa proširio snimak međusobnog fizičkog obračuna predvodnika njima suprotstavljene organizacije „Borba“, koja deluje po direktivama Miroslava Aleksića i Zeleno-levog fronta.
Policijska uprava za grad Beograd saopštava da su 5. decembra, u Beogradu, od 11.50 do 12.08 časova uspostavljene neprijavljene blokade na 18 lokacija, od čega je na 17 lokacija bio blokiran saobraćaj.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Na severu Crne Gore otvoren je rekonstruisani put Mijakovići - Vrulja, zajedno sa dva nova mosta koja, po želji građana, nose imena srpskih kraljeva, simbolizujući istorijsko ujedinjenje Srbije i Crne Gore.
Stenfordski istraživači su otkrili da plinski šporeti izlažu Amerikance iznenađujuće visokim nivoima azot-dioksida, koji često premašuju nivoe zagađenosti na otvorenom.
Manastir Gornjak je jedan od najlepših manastira u istočnoj Srbiji, a mnogi vernici dolaze baš u ovu svetinju zbog brojih legendi koje su nastale o njoj tokom istorije.
U susret novogodišnjim i božićnim praznicima većina Srba uveliko planira svoje zimovanje, a sudeći po popunjenim kapacitetima u našoj državi, čini se da najpre biraju domaće planine.
U jedinom ženskom zatvoru u Srbiji, KPZ Požarevac kaznu trenutno služi 338 osuđenica, od kojih samo jedna kaznu zatvora od 40 godina zbog teškog ubistva.
U jednom restoranu na Novom Beogradu, sinoć je došlo do pucnjave u kojoj je ranjen navijač Partizana N.K. (30), koji je bio u društvu Nenada Alajbegovića zvanog Alibeg.
Na stanici Kovačevac u Mladenovcu pokrenuta je kampanja pod nazivom "Dobro pazi - voz nailazi", a događaju je prisustvovao i Slaviša Lekić, načelnik Uprave saobraćajne policije.
Policija u Beogradu, sinoć je uhapsila Vladimira Ulamu (32) i Igora Tomaševića (28), za kojima su bile raspisane međunarodne poternice NCB Interpola Podgorica.
Češki predsednik Petr Pavel izjavio je za "Sandej tajms" da su ruski avioni i dronovi više puta povredili vazdušni prostor NATO, s ciljem testiranja odlučnosti Alijanse da se suprotstavi ruskom predsedniku Vladimiru Putinu.
Holandiji preti još jedan talas starenja populacije, a najnovija predviđanja ukazuju da bi do kraja ovog veka broj stanovnika mogao da padne ispod 10 miliona, ukoliko se nastavi pad stope nataliteta, prenose danas lokalni mediji.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Nikolina Kovačević, koja je pre tranzicije bila poznata kao Njegoš, otvoreno govori o tome koliko je pogađaju negativni komentari upućeni trans osobama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar