Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas u Briselu da je važno da se EU proširi na ceo Zapadni Balkan što je pre moguće i ocenila da bi to samo po sebi rešilo mnoga otvorena pitanja u regionu, a pritom je ukazala na rezultate koje je Srbija ostvarila u proteklih 11 godina.
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas u Briselu da je Srbija zaslužila da se otvori Klaster 3 u pregovorima sa EU i poručila da će Srbija nastaviti da se bori za to i da već radi na otvaranju ostalih klastera.
04.12.2024
19:31
Obojici je Vučić odgovarao dok su imali korist, kada je trebao zakon da se poštuje postali su opozicionari.
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić izjavila je danas da je Srbija poptuno drugačija zemlja nego što je bila pre 12 godina, ali da opozicija želi da je drži u permanentno vanrednom stanju i poručila da "nismo ni blizu građanskog rata".
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić razobličila je takozvanu opoziciju.
03.12.2024
12:18
Док @avucic обилази породице трагично страдалих у несрећи на железничкој станици у Новом Саду, овакви згубидани се свађају сами са собом, умишљајући да причају са њим. Туга данашње опозиције. Један упознао председника Вучића тако што га је молио за дозволе за мале хидроелектране,… pic.twitter.com/itXBNcjVcw
— Ana Brnabic (@anabrnabic) December 8, 2024
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić razotkrila je po kom principu rade desna ruka tajkuna Dragana Đilasa Marinika Tepić i antisrspki mediji koji posluju u Beogradu, a nalaze se vlasništvu drugog tajkuna Dragana Šolaka.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u podkastu "Ostalo je politika", koji vode poznati britanski novinari Alister Kembel i Rori Stjuart, gde je otvoreno govorio o najvažnijim političkim temama koje se tiču Srbije.
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas u Briselu da je važno da se EU proširi na ceo Zapadni Balkan što je pre moguće i ocenila da bi to samo po sebi rešilo mnoga otvorena pitanja u regionu, a pritom je ukazala na rezultate koje je Srbija ostvarila u proteklih 11 godina.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević potpuno je razobličio blokadersku glumicu Anđelku Stević Žugić koja je, podsetimo, otišla u Hrvatsku kako bi gostovala u jednoj tamošnjoj emisiji i na zastrašujuć način, verovali ili ne, pljuvala sopstvenu zemlju.
Najnoviji radarski snimci pokazuju formiranje jakih padavinskih zona nad centralnom i zapadnom Srbijom, dok meteorolozi najavljuju sneg na planinama i prizemni mraz tokom praznika.
Nedaleko od saobraćajne petlje "Autokomanda", u smeru ka Nišu, priključeno na saobraćajnicu "Nova 8", otvoriće se novo autobusko stajalište "Beograd (jug)". Iz tog razloga, biće uspostavljen novi režim rada linija međumesnog, prigradskog i gradskog prevoza.
Poslednjih dana zabeležene su vožnje u kontra smeru na auto-putevima Srbije, u kojima su stradale četiri osobe, a glavni uzrok je želja za dokazivanjem i uloga izazova, tvrdi za Informer.rs predsednik Strukovnog udruženja sektora bezbednosti Dejan Milutinović.
Osnovno državno tužilaštvo u Kotoru ponovo će ispitivati tragediju u kojoj je prilikom parasejlinga prošle godine u Budvi poginula Novosađanka Tijana R. (19).
Suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, Filipu Ivanovskom, njihovim suprugama i Belivukovoj tašti nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u Beogradu dopunom odbrane Marka Miljkovića i saslušanjem svedoka Igora Arizanovića.
Građevinski radnik star 56 godina zadobio je teške telesne povrede nakon što je juče oko 13 časova pao sa četvrtog sprata zgrade u izgradnji u Dubrovačkoj ulici u Nišu.
Veštačka inteligencija mogla bi da predstavlja egzistencijalnu pretnju, sličnu scenariju iz filma Terminator (1984), upozorio je američki milijarder Ilon Mask.
Glumica Đovana Antoneli (50), koju publika širom regiona i danas pamti kao Žade iz serije "Zabranjena ljubav", i dalje privlači veliku pažnju javnosti.
Ulazak u pedesete mnogi stručnjaci opisuju kao važnu životnu prekretnicu, jer se tada jasno vidi koliko su ranije navike i odluke oblikovale svakodnevicu.
Snimak koji se munjevito proširio internetom prikazuje neobičan zadatak koji je deveruša dobila odmah po završetku venčanja, a reakcije publike su podeljene.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar