Premijer Miloš Vučević odgovorio je na sramne optužbe Marinike Tepić koje je uputila putem društvenih mreža.
Premijer Vučević je istakao da Marinika opet halucinira, kao onda kada je od koka nosilja u Moroviću videla marihuanu.
- Da odgovorim preletačici koja opet halucinira, kao onda kada je od koka nosilja u Moroviću videla marihuanu. Dakle, nigde nisam "otrčao", već sam u Šangaj otputovao da predstavljam našu državu na jednom od najvažnijih političko-privrednih skupova u Aziji, na kojem sam imao više važnih sastanaka. Nikoga nisam poveo, a posebno ne osobu koju spominje jer je punoletna i može sama da ide i putuje gde hoće. Niti mi je to kum, niti sam ja njemu ili nekom u njegovoj porodici kum. Tako da je sve proizvod halucinacija Marinike Tepić - napisao je Vučević na nalogu "X".
Vučević se dotakao i navoda Marinike Tepić kako on ima kuću na Mrtvoj Tisi.
- Što se tiče navoda da imam kuću na Mrtvoj Tisi, njoj lično ću je pokloniti ako dokaže da je u pravu. Od žene koja slaže svaki put kada nešto izgovori, ne možete ništa drugo očekivati osim laži. I opet se zapetljala u sopstvenoj fantazmagoriji, pa je pomešala firmu koja se bavi čišćenjem tepiha i ulica sa građevinskom operativom, kao što je onda koke nosilje pomešala sa marihuanom. Šta ona zna šta je čast i moral. Ostali joj kod kokošaka u Moroviću - stoji na Iks nalogu premijera.
Да одговорим прелетачици која опет халуцинира, као онда када је од кока носиља у Моровићу видела марихуану. Дакле, нигде нисам “отрчао”, већ сам у Шангај отпутовао да представљам нашу државу на једном од најважнијих политичко-привредних скупова у Азији, на којем сам имао више… pic.twitter.com/TBeFeO4p1g
— Милош Вучевић (@milos_vucevic) December 10, 2024
Predsednik Vlade Miloš Vučević i patrijarh Porfirije posetili su danas predsednika Republike Srpske Milorada Dodika, koji se oporavlja u bolnici u Beogradu nakon uspešne operacije.
Premijer Srbije Miloš Vučević oglasio se danas na Iksu i istakao da to što radi Goran Ješić nije politička borba i pozvao nadležne da zaštite profesora Borisa Dumnića i njegovu porodicu.
Američki milijarder Ilon Mask, jedan od najbližih saradnika novoizabranog predsednika SAD Donalda Trampa, ima poslovne planove za Srbiju i nadamo se saradnji!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Vlade Miloš Vučević i patrijarh Porfirije posetili su danas predsednika Republike Srpske Milorada Dodika, koji se oporavlja u bolnici u Beogradu nakon uspešne operacije.
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
Ruski zagovornici najtvrđe linije traže od predsednika Rusije Vladimira Putina da odustane od diplomatije i drastično pojača rat protiv Ukrajine, piše Rojters, posle serije ukrajinskih napada dronovima na Moskvu, Sankt Peterburg i Krim, kao i smrtonosnih napada na putničke autobuse.
Osmaci i maturanti koji nisu zadovoljni rezultatima završnog ili prijemnog ispita ove godine imaju više konkretnih opcija, a vreme za akciju je upravo sada.
U Grčkoj su saobraćajni prekršaji strogo kažnjivi, a među najskupljima su prekoračenje brzine čija kazna može dostići i do 8.000 evra, kao i prolazak kroz crveno svetlo zbog čega možete biti kažnjeni sa čak 4.000 evra!
Digitalizovani auto-put je savremeni auto-put koji, pored standardne putne infrastrukture, koristi napredne digitalne tehnologije za upravljanje saobraćajem, povećanje bezbednosti i efikasnije održavanje puta.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Andrije S. (20) zbog sumnje da je 10. decembra 2025. godine u jednom ugostiteljskom objektu na Vračaru, pokušao da ubije Vuka Bajruševića, i jer je neovlašćeno nosio vatreno oružje i municiju.
Više javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istragu protiv četvorice muškaraca zbog postojanja osnova sumnje da su 5. juna 2026. godine izvršenjem različitih krivičnih dela učestvovali u bacanju bombe na porodičnu kuću S.Č. na teritoriji opštine Novi Beograd.
Posle objavljivanja uznemirujućeg snimka prebijanja dečaka (13) na parkingu tržnog centra u Kruševcu, oglasio se osumnjičeni Predrag Marković (50), koji je priznao svoju krivicu i otkrio šta ga je isprovociralo da digne ruku na dete.
Iznoseći svoju odbranu pred Višim tužilaštvom u Beogradu, Danka Vuković, supruga Saše Vukovića Bosketakoji se sumnjiči da je 12. maja u restoranu "27" na Senjaku ubio Nešovića, ispričala je da je izričito bila protiv druženja njenog muža sa Aleksandrom Nešovićem.
Pristalice Hezbolaha izašle su tokom noći na ulice Bejruta nakon što je objavljen dogovor između Izraela i Libana, prema kojem bi dve zone na jugu zemlje trebalo da pređu pod kontrolu libanske vojske, dok bi izraelska vojska ostala na ostalim teritorijama.
Venecuelu su pogodila dva izuzetno snažna zemljotresa u razmaku od samo nekoliko minuta, ostavljajući iza sebe pustoš, stotine mrtvih i desetine hiljada nestalih, a prema rečima zvaničnika, reč je o jednoj od najvećih prirodnih katastrofa u istoriji ove zemlje.
U Poltavskoj oblasti, u centralnom delu Ukrajine, izgubljen je ukrajinski lovac MiG-29 koji je izvršavao borbeni zadatak, ali se pilot uspešno katapultirao, saopštile su Vazduhoplovne snage Oružanih snaga Ukrajine.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski zapleo se u sopstvenim pretnjama Belorusiji i njenom predsedniku Aleksandru Lukašenku, ocenio je kiparski novinar Aleks Hristoforu, tvrdeći da takva retorika ne pokazuje snagu Kijeva, već očaj.
Slavni glumac i reditelj Radoš Bajić odlučio je da svoj godišnji odmor provede u Srbiji, tačnije u svom voljenom zavičaju, selu Medveđa kraj Trstenika.
Promene u učestalosti mokrenja kod pasa mogu ukazivati na probleme sa bubrezima, dijabetes ili bolesti mokraćnih puteva, zbog čega ih ne treba ignorisati.
Neverovatni podvizi kojima se pomeraju granice ljudske izdržljivosti ne prestaju da iznenađuju, a jedan Nemac sada je postavio rekord koji je mnoge ostavio bez reči.
Starinski kolač sa orasima, mekanom korom i laganim kremom od slatke pavlake godinama se priprema za slave i porodična okupljanja, a krasi ga jednostavna izrada i elegantan izgled.
Pravilna nega stopala, dobra hidratacija i nekoliko trikova pri lakiranju dovoljni su da nokti izgledaju besprekorno, a sandale nosite sa više samopouzdanja.
Orkestar Perice Jaćimovića nastupio je na velikom narodnom veselju u Kraljevu, organizovanom povodom otvaranja auto-puta, a svečanosti je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Iako je Miloš Teodosić rođen u Valjevu, njegovu suprugu, od koje se razvodi, Jelisavetu Orašanin, Valjevci su retko kad mogli da vide u gradu, o čemu su sad i govorili.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.