Protivprirodni spoj! Šolakov cirkuzant Kesić i "brat" Topalko ruše vlast zajedno! "Oplakuju poginule", a pevaju "sve u šesnaest" (VIDEO)
Podeli vest
Deo srpske opozicije već godinama pokušava da se na bilo koji način dočepa vlasti jer putem izbora im to nikako ne uspeva. U propagandnoj mašineriji već uveliko su agažovani voditelji, novinari, glumci i druge javne ličnosti, a u poslednje vreme počela je i mobilizacija trećepozivaca sa estrade, pa je tako pevač Milan Topalović postao velika šansa i uzdanica opozicije.
Jedan o poslednjih papazjanija opozicionih stručnjaka je protivprirodna simbioza, jednog čoveka koji misli da je bolji od običnog naroda i smatra da pripada "eliti" i jednog "brata" iz naroda. Na prvi pogled moglo bi se pomisliti da su se udružile "prva" i "druga" Srbija, ali ko ih barem malo zna, ubrzo shvati sa da se radi o običnim mahinacijama i trulim i već oprobanim tajkunskim propagandnim manevrima.
Firma "Imotion" koja je u vlasništvu supruge Zorana Kesića, Ivane, unajmljena je od strane Radio-televizije Srbije povodom njihovog novogodišnjeg programa.
Nakon što je predsednik Srbije Aleksandar Vučić sinoć na Informer televiziji za Milana Topalovića Topalka rekao da je brat, kontaktirali smo pevača koji nam je otkrio da planira da se kandiduje na narednim predsedničkim izborima!
14.12.2024
13:35
Naime, Šolakov cirkuzant Zoran Kesić i "brat" Milan Topalović Topalko zajedno su izveli opozicionu pesmu kojom nameravaju da najpre uzdrmaju, a onda i sruše vlast. Vlažni snovi ovog dvojca su da uz pesmu i komičnim stihovima svoje šefove dovedu na vlast. Neverovatno, ali istinito! I to sve u vreme kada na sva usta pričaju kako oplakuju poginule u Novom Sadu, čija imena ne znaju, al zato žale uz pesmu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je gost Informer televizije, kada je sa glavnim urednikom Draganom J. Vučićevićem prokomentarisao i pevača Milana Topalovića Topalka.
- Jesam brat, ali ako sutra izađem na izbore kao kandidat za predsednika, ja ću da ga pobedim, to ti garantujem. Kada dođe vreme, sam ću da izađem, bez ijedne stranke, nisam političar, ali ću da pokažem da mogu da pobedim sve. Kad budem postao predsednik formiraću zemlju za tri meseca, a nakon toga idem iz politike, da se bavim svojim poslom. Neću biti sve četiri godine na vlasti, meni treba šest meseci i za to vreme završavam sve. Mene opozicija ne zanima, ja čekam izbore da se prijavim sam i pobediću sve, to sada obećavam, to da zapamte svi, a onda neka se drže svi koji su se ogrešili - rekao je Topalko za Informer.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Firma "Imotion" koja je u vlasništvu supruge Zorana Kesića, Ivane, unajmljena je od strane Radio-televizije Srbije povodom njihovog novogodišnjeg programa.
Emisija "INFO JUTRO" jutros je započela podsećanjem na jeziv i zastrašujući zvuk sirene za vazdušnu opasnost, koji je pre 26 godina označio početak NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju. Voditeljka Staša Koprivica podsetila je gledaoce na vest iz 24. marta 1999. godine, kada su avioni NATO snaga izvršili raketne napade na teritoriju Kosova i Metohije.
Dokumentarni film „Anatomija obmane – Račak“, autora Aleksandra M. Gajića, u produkciji Centra za društvenu stabilnost, donosi sveobuhvatnu analizu događaja u selu Račak i njihove uloge u stvaranju izgovora za NATO agresiju na Saveznu Republiku Jugoslaviju 1999. godine.
Predsednik Vlade Miloš Vučević bio je gost Info dana, na Informer televiziji, gde je između ostalog govorio i o stravičnom napadu na studenta Miloša Pavlovića, u Pionirskom parku, gde se nalaze studenti koji žele da uče.
U izmenjenom Pravilniku o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada osnovne škole za školsku 2024/2025. godinu, koji je objavljen u Prosvetnom glasniku, polaganje probnog završnog ispita predviđeno je 25. aprila, umesto 21. i 22. marta.
Tokom agresije protiv SRJ, na današnji dan, 25. marta 1999. godine, NATO avijacija je ciljala oko 40 ustanova i naselja. Vojni garnizoni su bili glavna meta, posebno vojne ustanove gde su vojnici bili smešteni.
Troje pacijenata iz Makedonije zbrinutih u Univerzitetskom kliničkom centru u Nišu nakon požara u diskoteci u Kočanima oporavljaju se i njihovo zdravstveno stanje je bolje!
Republika Šejšeli zvanično je potvrdila učešće na Specijalizovanoj izložbi EXPO 2027. u Beogradu, koja će se održati sa temom ''Igra(j) za čovečanstvo: sport i muzika za sve'', saopštilo je danas preduzeće Ekspo.
Policija u Kraljevu uhapsila je dvojicu muškaraca L.K. (26) i M.M. (27) zbog teškog ubistva u pokušaju. Muškarci se sumnjiče da su nožem povredili dvadesetjednogodišnjaka nakon rasprave na ulici u Kraljevu.
Stefan Filić koji je mučki pretučen u februaru 2020. godine ispred diskoteke “Brodolom” u Velikoj Plani, da je preživeo batinanje nasilnika, danas bi napunio 25 godina.
Fudbalskom klubu Crvenoj zvezdi biće potrebno najmanje 3.000.000 evra da angažuje napadača Intera Marka Arnautovića, koji je nakon meča Srbija - Austrija u Beogradu misteriozno poručio crveno-belima kako se "nada da se vide uskoro". Arnautoviću ističe ugovor sa Interom po završetku sezone, a "delije" se nadaju da će klub sa "Marakane" biti jedan od kandidata za njegov potpis.
Denver ne može da se sastavi bez Nikole Jokića, što ne čudi, jer su njegovi saigrači nezainteresovani, pa je tako Treja Aleksandera tokom jednog tajm-auta u meču sa Čikagom zanimalo koji sat nisi srpski centar, a ne šta prića trener Majk Meloun.
Mesecima se spekuliše o povratku Darka Lazovića (34) u Crvenu zvezdu, a kako trenutno stvari stoje, sve je izvesniji povratak bivšeg kapitena u redove šampiona Srbije.
Očekuje nas teška utakmica! Iako je Virtus na dnu tabele, oni će ovde doći da pobede. Mi smo u dobrom ritmu, igramo sjajno i nadamo se pobedi, poručuju košarkaši Crvene zvezde, Dejan Davidovac (30) i Džon Braun (33).
Rusija će odgovoriti na moguće korake Berlina u cilju militarizacije Nemačke, ali ne namerava da napadne Nemačku, izjavila je danas portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova.
Snimak sa ulične kamere pokazuje kako sredovečni muškarac baca očigledno povređenu mačku u kontejner i ostavlja je, izazvao je bes svih ljubitelja životinja.
Zoran Pejić Peja je rekao kako smatra da je kuhinja namenjena isključivo pripadnicama nežnijeg pola, što je izazvalo lavinu negativnih komenatra na društvenim mrežama. Mnogi su ovo doživeli i kao prozivku na račun poznatih kuvara među javnim ličnostima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar