Đilasovci pozivaju na "mobilizaciju" dece! Nezapamćena zloupotreba maloletnika! (VIDEO)
Podeli vest
Predstavnci antisrpske, đilasovske opozicije ne prestaju sa stravičnom i do sada nezapamćenom zloupotrebom maloletne dece!
Na delu je užasna i neskrivena zloupotreba maloletnika u političke svrhe, a da skandal bude veći, predstavnici đilasovske opozicije to ni ne kriju! Osnovne i srednje škole, koje mahom pohađaju maloletna deca, pozivaju tu istu decu na "mobilizaciju"!?
Opoziciona novinarka Žaklina Tatalović pokazala je potpuno neznanje i da je uopšte nije briga za tragično nastradale u Novom Sadu, jer ne samo da ne zna imena nastradalih, nego ni koliko je prošlo dana od pada nadstrešnice i strašne tragedije u kojoj je poginulo 15 ljudi.
Dok je trajala sednica Drugog redovnog zasedanja Narodne skupštine, na kojoj je jedna od glavnih tema bila predlog budžeta za 2025. godinu sa pratećim zakonima, novinarka antisrpskih medija Žaklina Tatlović pravila je frizuru papilotnom!
27.11.2024
14:39
U svojim odlukama i takozvanim proglasima, đilasovci doslovce govore o "mobilizaciji srednjoškolaca", a da se sve ovo radi iz političkih razloga ukazuju objave opozicije u kojima se hejteri maltene hvale ovim skandaloznim postupkom!
Žaklina Tatalović, novinarka N1 koji se nalazi u vlasništvu tajkuna Dragana Đilasa, napala je svoje kolege, takođe opoziciono nastrojene, Ivana Ivanovića, Antonelu Rihu i Nemanju Rujevića jer su je kritikovali zbog zloupotrebe dece na nasilnim protestima u Novom Sadu.
Skandal epskih razmera desio se na tajkunskoj N1 kada je opoziciona novinarka Žaklina Tatlović intervjuisala maloletnog dečaka, kojiima svega devet godina!
07.11.2024
20:43
Tako se na "mobilizaciju" maloletne dece pozivaju Nataša Kandić, Borislav Novaković, đilasovski botovi na društvenim mrežama.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Opoziciona novinarka Žaklina Tatalović pokazala je potpuno neznanje i da je uopšte nije briga za tragično nastradale u Novom Sadu, jer ne samo da ne zna imena nastradalih, nego ni koliko je prošlo dana od pada nadstrešnice i strašne tragedije u kojoj je poginulo 15 ljudi.
Ekipa Informera posetila je dečaka Andriju Kneževića iz Bajine Bašte, koji je rasplakao i raznežio celu Srbiju, nakon što je iskreno i kroz suze radosnice reagovao na posetu predsednika Aleksandra Vučića.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Licenca za NIS produžena je do 17. aprila, a prema rečima ekonomiste, odluka OFAC-a i aktuelna gasna strategija pokazuju da Srbija uspešno balansira između globalnih energetskih izazova i potreba svojih građana i privrede.
Američki TikToker Kristijan Grosi (27), koji je do sada posetio 105 zemalja i ima plan da obiđe čak 195, nedavno je boravio u Srbiji i istakao da nije mogao da veruje šta sve naša zemlja nudi, dok je nije posetio.
Samo nekoliko kilometara od centra Aranđelovca nalazi se Garaško jezero koje mnogi nazivaju i Garaši, a u čijoj se blizini može noćiti za samo 800 dinara.
Najskuplji i najekskluzivniji automobil na ovogodišnjem Sajmu automobila u Beogradu je "Maserati MC20 Cielo", a cena izloženog modela iznosi neverovatnih 375.440 evra!
Patrijarh srpski Porfirije uputio je čestitku vernicima muslimanske veroispovesti povodom Ramazanskog bajrama, sa najiskrenijim željama da taj veliki praznik proslave u ljubavi, zdravlju i istinskoj radosti.
Županijski sud doneo je nepravosnažnu presudu protiv mesara (26) iz centralne Hrvatske, osudivši ga na 12 i po godina zatvora zbog stravičnog niza zločina nad čak 31 maloletnicom.
Večeras oko 21.40 časova u ulici Džona Kenedija na Vojina L. ispaljeno je nekoliko hitaca iz vatrenog oružja, a kako Informer nezvanično saznaje motiv ubistva je droga.
Na mestu pucnjave na Novom Beogradu, koja se dogodila večeras, nalazi se veliki broj pripadnika policije, a kako saznaje Informer u toku je potraga za napadačem koji je ranio muškarca V.L. (38).
Švajcarska je saopštila da neće izdavati dozvole kompanijama za izvoz oružja u Sjedinjene Američke Države (SAD) zbog tekućih napada na Iran, pozivajući se na svoju politiku neutralnosti.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da bi Vašington želeo da razgovara sa rukovodstvom Irana, ali je dodao da, kako je naveo, "više nema sa kim".
Američki general Dejn Kejn potvrdio je na konferenciji u Pentagonu da je legendarn vojni avion A-10 „Vartog“, umesto planiranog penzionisanja, ove nedelje preuzeo ključnu ulogu u Ormuskom moreuzu.
Tema crnih odnosno velikih boginja (variola vera) tokom vladavine Katarine Velike predstavlja jedan od najfascinantnijih spojeva medicine, hrabrosti i političke propagande u 18. veku.
Neobična biznis ideja iz Velike Britanije podigla je veliku prašinu kada je Džordž Najtingejl iz Eksetera odlučio da napravi alkohol na potpuno nesvakidašnji način, koristeći garderobu zvezda za odrasle.
Ništa ne raduje psa više od boravka napolju i udisanja čistog vazduha. Izlazak u šetnju nije samo prilika da obavi nuždu, već i vreme kada troši energiju, upoznaje svet oko sebe i dodatno se povezuje sa vlasnikom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar