Nasilje opozicije je pokušaj obojene revolucije! Oglasio se bivši telohranitelj Dragana Đilasa i otkrio šokantne informacije! (VIDEO)
Podeli vest
Bivši šef obezbeđenja tajkuna Dragana Đilasa, Vladimir Savić uključio se u program Informer televizije i tom prilikom otkrio gnusne detalje o životu i političkom načinu rada ovog opozicionara, batinaša i nasilnika.
U četvrtak uveče Dragan Đilas i Marinika Tepić, shvatajući da Đilasov rejting propada brzinom svetlosti i svesni da narod ne želi da podrži njeno ludovanje na ulici, dolaze na “genijalnu ideju”: da napadnu omladince SNS koji su obavljali redovne stranačke aktivnosti, lepili plakate, a da onda celu stvar predstave kao napad na mučenog Dragana, kako bi ga predstavili kao žrtvu.
Lider tajkunske opozicije Dragan Đilas prvi je napao aktiviste Srpske napredne stranke a potom pokušao sebe da predstavi kao žrtvu!
22.12.2024
11:18
- Na vezi je bivši šef obezbeđenja onog ološa Dragana Đilasa. Objavio sam video, jer Dragan Đilas mnogo laže! Laže da nikad nema telohranitelje! Dejan Bulatović vrlo dobro zna, i baš iz tog perioda moji momci i ja smo obezbeđivali Dragana Đilasa, ali nismo štitili njega od drugih, već druge od Đilasove agresije, štitili smo druge od njegovih incidenata - rekao je Savić.
Kako je naveo bivši šef obezbeđenja tajkuna Đilasa, protesti su potpuno izrežirani od strane opozicije, a jedini cilj organizovane nasilničke rulje jeste izazivanje incidenta.
- Ono nasilje koje se dogodilo pre neki dan je bilo pokušaj obojene revolucije, ovo na Slaviji je pokušaj da dođe do incidenata. Oni politiku definitivno nemaju, ono na šta se ide, ide se na nasilje. Ovo što se danas radi u Srbiji je prevazišlo svaku borbu i zahteve koji su ovim studentima odavno ispunjeni. Ovo samo ne vidi onaj koji ne želi da vidi da su ovde jedino u pitanju politički zahtevi, korišćenje omladine za ono što oni ne smeju da urade! - ističe Savić i dodaje kako na proteste dolaze isključivo plaćenici:
Vladimir Savić, Bivši telohranitelj Dragana Đilasa, koji ga je obezbeđivao pet godina, oglasio se na društvenim mrežama povodom Đilasovog napada na mlade aktiviste SNS.
Voditelj i reporterka Nove S su presrećni objavili vest da se i Državni univerzitet u Novom Pazaru priključio blokadama od 15 minuta a kao organizatora tih blokada su predstavili i intervjuisali "studenta" Enisa Mašovića.
22.12.2024
07:48
- Prepoznajem lica sa onih ranijih protesta! Prave se da su građani, ali to nisu građani, već politički aktivisti. To su ljudi koji su na platnom spisku, oni su profesionalni demonstranti.
Kompletno uključenje Vladimira Savića pogledajte u videu ispod:
Podsetimo, nasilje nad aktivistima SNS-a samo je jedno u nizu nasilja Dragana Đilasa koji je u prethodnoj deceniji bio akter u mnogo incidenata, a više o tome PROČITAJTE OVDE.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U četvrtak uveče Dragan Đilas i Marinika Tepić, shvatajući da Đilasov rejting propada brzinom svetlosti i svesni da narod ne želi da podrži njeno ludovanje na ulici, dolaze na “genijalnu ideju”: da napadnu omladince SNS koji su obavljali redovne stranačke aktivnosti, lepili plakate, a da onda celu stvar predstave kao napad na mučenog Dragana, kako bi ga predstavili kao žrtvu.
Ideolog blokadera i jedan od najostrašćenijih kritičara vlasti i predsednika Srbije Aleksandra Vučića, Čedomir Stojković, na najstrašniji način je napao svoje zgubidane i to zbog verskih obeležja koja nose tokom okupljanja na javnim mestima.
Dok Zapad raspravlja o novim merama protiv Moskve, Kina je pažnju usmerila na potpuno drugi trend: eksplozivan rast vrednosti ruskog zlata, koje je probilo istorijski prag od više od 300 milijardi dolara.
Prema izveštajima Republičkog hidrometeorološkog zavoda Srbije, vreme će danas biti maglovito, uz pojavu niske oblačnosti i sipeće kiše na lokalnom nivou.
Dragan Čavić (58) nestao je 2. decembra u Zemunu, gde je poslednji put viđen u Prvomajskoj ulici. Njegova supruga Suzana navodi da je njegov nestanak praćen neuobičajenim i zabrinjavajućim okolnostima.
Telo S. J. (37) pronađeno je juče ujutru na jednom stovarištu u naselju Kotlujevac u Zaječaru, a kako su na glavi nesrećnog muškarca bile vidljive povrede odmah se posumnjalo da je reč o ubistvu.
Velibor Vučurović (31), kompozitor iz Feketića, ubijen je 2010.godine na ulici u Novom Sadu i do danas nije poznato ko je i zbog čega u njega ispalio smrtonosni hitac.
Lana Bijedić (19) brutalno je ubijena, a njeno telo izvučeno je iz reke Studenčice 6. oktobra 2019. godine. Međutim, prema poslednjim poznatim informacijama iz istrage, ubica tinejdžerke još uvek nije uhapšen.
Krađa ruske imovine bila bi objava sukoba između EU i Rusije, izjavio je mađarski premijer tokom mitinga u Mohaču, a video snimak njegovog govora objavio je na društvenoj mreži Iks portparol vlade Zoltan Kovač.
Iako je publika pamti po duhovitim i toplim ulogama, glumica Ružica Sokić je ceo život nosila teška sećanja na rat, siromaštvo, strah i bolest, o čemu je retko govorila.
Otac pevačice Selene Kintanilje umro je u 86. godini. Čovek koji je sahranio ćerke i tri decenije nosio teret jednog od najpotresnijih ubistava u muzičkoj istoriji.
Glumica Nikolina Friganović kaže da su njeni roditelji bili mladi tokom ratova devedesetih i pogroma Srba iz Hrvatske za vreme ustaške akcije "Oluja" i da je u svoj lik Nade u "Tvrđavi" utkala mnogo ličnih emocija i sećanja na taj nemili period.
Glumac Ivan Bosiljčić kaže da je 1997. godine umalo mogao da pogine u saobraćajnoj nesreći kada je mini-bus u kojem se vozio skrenuo s puta i zaustavio se na samoj litici.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar