Potpredsednik Socijalističke partije Srbije Branko Ružić, u skorijoj istoriji poznat kao opozicioni medijski "superstar", još jednom je potvrdio kojoj strani je zaista lojalan.
Ružić će, kako je najavljeno, u petak gostovati kod, ni manje, ni više, nego mafijaške pudlice Dragana Đilasa - Ivana Ivanovića.
Da li će socijalista i tamo pokušavati da iskritikuje i napljuje aktuelnog koalicionog partnera Srpsku naprednu stranku kao što je to činio na tajkunskoj televiziji N1?
Ako uzmemo u obzir šta je sve govorio na tom mediju Dragana Šolaka, ništa ne bi trebalo da nas očekuje ni tokom gostovanja kod Ivanovića, naročito jer se u samoj najavi emisije navodi da će govoriti o "studentskim protestima i predsedničkim ambicijama".
Pored toga, on je krajem prošle godine, nakon što se pojavio snimak opozicionara Đorđa Miketića na kom su se u pojedinim kadrovima na stolu mogli videti praškaste bele supstance nalik na kokain, branio đilasovca ističući da su "privatni život i intima bilo kog pojedinca nešto što ne bi trebalo da bude predmet političke borbe".
Šiptarski političar i predsednik Alijanse za budućnost Kosova Ramuš Haradinaj ucenio je Srpsku listu rekavši da "mora da vodi računa o poštovanju takozvanog Ustava Kosova ukoliko želi da učestvuje na parlamentarnim izborima 9. februara".
Portparol ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je da zapadne zemlje planiraju destabilizaciju unutrašnje situacije u Srbiji, koristeći mehanizme inspirisane "obojenim revolucijama" i vršeći pritisak na legitimne vlasti.
Srpska napredna stranka organizovala je tribinu "Budućnost, a ne prošlost!" u Sava centru. Tribini su prisustvovali predsednik te stranke Miloš Vučević i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji su razgovarali sa mladima.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govori na tribini "Budućnost, a ne prošlost" u Sava Centru gde je rekao da Srbija neće nikada priznati nezavisnost Kosova.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Šiptarski političar i predsednik Alijanse za budućnost Kosova Ramuš Haradinaj ucenio je Srpsku listu rekavši da "mora da vodi računa o poštovanju takozvanog Ustava Kosova ukoliko želi da učestvuje na parlamentarnim izborima 9. februara".
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je 28. juna, u nedelju rano ujutru, prisustvovao potpisivanju ugovora o donaciji za završetak radova na Hramu Svetog Save u Beogradu i tom prilikom istakao kako se "na Vidovdan sve vidi" - i upravo je tako i bilo.
Predsednik SAD Donald Tramp sve je frustriraniji predsednikom Rusije Vladimirom Putinom, dok Ukrajina dubokim udarima po ruskim rafinerijama, Krimu i energetskoj infrastrukturi pokušava da pokaže da Moskva više ne može da vodi rat bez posledica po sopstvenu pozadinu
Kriminolog Ratomir Antonović otkriva za Informer.rs da serijski lopovi svoje mete ne biraju slučajno i da iza svake provale često stoje dani, pa čak i nedelje praćenja, prikupljanja informacija i procene kada je pravi trenutak za upad.
Aleksandar Šaković je uhapšen u mestu Stoliv, opština Kotor, kroz koordinisanu akciju policijskih službenika. Za njim su bile raspisane tri poternice zbog falsifikovanja službene isprave i nasilja u porodici.
Putnički avion kompanije DžetBlu ervejz prijavio je danas da je udario u dron dok se pripremao za sletanje na Međunarodni aerodrom Džon F. Kenedi u Njujorku, saopštila je američka Federalna uprava za vazduhoplovstvo (FAA).
Predsednik SAD Donald Tramp sve je frustriraniji predsednikom Rusije Vladimirom Putinom, dok Ukrajina dubokim udarima po ruskim rafinerijama, Krimu i energetskoj infrastrukturi pokušava da pokaže da Moskva više ne može da vodi rat bez posledica po sopstvenu pozadinu
Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev upozorio je da bi raskid odnosa Jermenije sa Moskvom imao teške posledice po obične građane Jermenije, dok Evropsku uniju, kako tvrdi, za to uopšte nije briga.
Komandant jedne od najvećih ukrajinskih jurišnih jedinica suspendovan je posle medijske istrage u kojoj se navodi da su regruti u toj jedinici bili prebijani, zatvarani, vezivani lepljivom trakom i lisicama.
Crteži na zidovima česta su pojava u domovima sa malom decom, ali pre nego što posegnete za četkom i farbom, isprobajte jednostavan trik sa lakom za kosu koji mnogi roditelji hvale.
Visoke temperature ne znače da morate da birate između udobnosti i dobrog stila, uz lagane materijale, prozračne krojeve i nekoliko pažljivo odabranih detalja možete izgledati elegantno čak i tokom najvećih vrućina.
Muškarci često greše kada su u pitanju erogene zone kod žena, pa zaboravljaju da su ušne školjke i vrat mnogo veći okidač za strast od bilo čega drugog.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.