Pritisak antisrpskih medija sve žešći! Vučića napadaju sa TV N1 jer nije okrenuo leđa Vladimiru Putinu! (VIDEO)
Podeli vest
Napadi i pritisci tajkunskih, antisrpskih medija na predsednika Srbije Aleksandra Vučića zbog toga što nije uveo sankcije Rusiji i okrenuo leđa Vladimiru Putinu postaju sve jači i žešći!
Sjedinjene Američke Države uvele su sankcije "Gazprom njeftu" koja je i većinski vlasnik Naftne industrije Srbije, a reč je o paketu mera protiv Rusije, koji je najteži do sada. Islamistički portal "Slobodna Bosna" jedva je dočekao da se nešto ovako dogodi, pa je brže-bolje počeo da likuje zbog toga.
Sankcije Sjedinjenih Američkih Država (SAD) prema Naftnoj industriji Srbije (NIS) usmerene su prema Rusiji, a ne prema Srbiji - izjavio je danas zamenik američkog državnog sekretara za upravljanje i resurse Ričard Verma na zajedničkoj konferenciji sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem!
- On je Srbiju uterao u tor, u ćorsokak, da se graničimo sa NATO paktom, a junači se da ćemo mi ući u BRIKS! Odnosi između Srbije i Rusije su iracionalni, to što mi mislimo da ćemo dobiti od njih, nećemo dobiti! Mislili smo kad su došli na aerodrom u Prištini da je stvar rešena, pa su otišli posle sedam dana! Vučić kaže da neće otimati NIS jer je pun dobrote i on to ne bi otimao, ali kako će platiti Rusima kad su ruske devizne rezerve i njihova imovina pod embargom, kad im jahte lutaju po svetu? - izjavio je Mikodrag Zec.
Premijer Srbije Miloš Vučević poručio je da će država naći rešenje vezano za američke sankcije NIS-u i da predstoje teški dani za predsednika Reublike i Vladu, ali da se za građane ništa neće menjati.
Šta će nova američka administracija na čelu sa Donaldom Trampom uraditi povodom uvođenja sankcija NIS-u naša voditeljka Katarina Odalović u Info jutru je razgovarala sa profesorom doktorom Mihajlom Rabrenovićem, ekonomistom i novinarom Politike Željkom Šajnom.
11.01.2025
12:11
VUČIĆ POD ŽESTOKIM NAPADIMA SA N1 JER NIJE OKRENUO LEĐA PUTINU: "Okruženi smo NATO zemljama a on bi u BRIKS! Odnosi sa Rusijom su iracionalni!"
Miodrag Zec za N1 o sankcijama NIS-u i odbijanju Vučića da otme tu kompaniju Rusiji:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sjedinjene Američke Države uvele su sankcije "Gazprom njeftu" koja je i većinski vlasnik Naftne industrije Srbije, a reč je o paketu mera protiv Rusije, koji je najteži do sada. Islamistički portal "Slobodna Bosna" jedva je dočekao da se nešto ovako dogodi, pa je brže-bolje počeo da likuje zbog toga.
Beskrajno poštovanje među narodima koji čine Rusiju bilo je ključno za nastanak i očuvanje multinacionalne države, izjavio je predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin, obraćajući se na svečanosti povodom početka Godine jedinstva naroda.
Jelena Zorić, novinarka tajkunskog Vremena, stavila je tačku na pokušaje hejterskih medija da zaplenu pet tona marihuane u Konjuhu povežu sa lažnom aferom Jovanjica.
Nakon što je razotkriven pakleni plan Anabele Zonai koji je skovan protiv Sanje Kalinović, kapitenka Plavih pokušala je da opravda sebe, međutim, Aleksa Erski je odmah žestoko reagovao.
Takmičar Crvenih Aleksa Erski otkrio je da postoji zavera protiv Sanje Kalinović iz suprotnog tima, međutim, kako je sam naveo to polazi od Anabele Zonai.
Aleksandar Miljević, koji je eliminisan iz Exatlona, osudio je postupak Jovana Radulovića Jodžira, koji je tokom sinoćne borbe tražio da se igra, sa Jovanom Ikićem, ponovi.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Kinezi uvode zabranu skrivenih ručki na vratima električnih automobila i time zadaju ozbiljan udarac dizajnu koji je uveo Ilon Mask. Kako navode, odluku su doneli iz bezbedonosnih razloga.
Prema podacima Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut", svaka peta osoba u Srbiji je gojazna, dok svaka treća ima prekomernu telesnu masu.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović razgovarala je danas sa rukovodstvom naftne kompanije ADNOK iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, Omarom Al Suvaidijem i Naserom Al Muhairijem, o budućoj saradnji u naftnom sektoru Srbije.
U nastavku akcije na suzbijanju distribucije droge, UKP, PU za grad Novi Sad i Više javno tužilaštvo u Beogradu uhapsili su u Surčinu više osoba i zaplenili više od 80 kilograma droge, kao i dva automobila i veću količina novca za koji se sumnja da potiče od prodaje droge.
Grupa Aleksandra Aleksića, poznatog pod nadimkom Kravica, duži vremenski period sprovodila je brutalno reketiranje vlasnika restorana i firmi, koristeći pretnje smrću, ucene i zastrašivanje kao osnovni metod pritiska.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije Policijske uprave za grad Beograd, u saradnji sa Trećim osnovnim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su L. M. (22) zbog sumnje da je izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti u saizvršilaštvu.
Bankarska službenica D. I. uhapšena je danas u Novom Sadu zbog sumnje da sa računa svojih klijenata neovlašćeno prebacivala novac na svoj bankovni račun i tako pokrala više od 10 miliona dinara.
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je državljanin Crne Gore Vukašin M. (20) zbog sumnje da je 30. januara u ulici Ratka Mitrovića, na Čukarici, na podmukao način pokušao da liši života oštećenog D.S. i jer je neovlašćeno nosio pištolj sa pripadajućom municijom, za čije nabavljanje i držanje nije imao odobrenje nadležnog organa.
Tvrdnje o navodnoj povezanosti slučaja finansijera Džefrija Epstin sa ruskim specijalnim službama se mogu komentarisati na različite načine, ali ne na ozbiljan način, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Ruska vojska započela je serijsku isporuku novog teškog udarnog FPV-drona na optičkom vlaknu pod nazivom „Provod“, izjavio je glavni projektant bespilotnih letelica kompanije „Ovod“ Andrej Ivanov.
Oko dva miliona barela venecuelanske teške sirove nafte isporučuje se rafinerijama španske naftne kompanije Repsol, pokazuju rasporedi isporuke u koje je imala uvid agencija Rojters.
Moldavija bi, u slučaju da uz podršku Ukrajine krene u provokacije u Pridnjestrovlju, mogla da se suoči sa razaranjem energetske, lučke i druge ključne infrastrukture, dok bi Ukrajina rizikovala invaziju severnokorejskih trupa iz Belorusije, upozorio je ruski ratni izveštač Aleksandar Koc.
Retka fotografija kompletne glumačke ekipe iz osmog nastavka serijala "Lude godine" probudila je snažnu nostalgiju i oduševljenje među fanovima, vraćajući u fokus kultnu "Drugu Žikinu dinastiju" i legende domaćeg filma.
Popularna pevačica Adison Rej nastupala je na dodeli Gremi nagrada i iiako joj je nagrada izmakla, ipak je ostala upamćena, i to po nastupu u pelenama.
Talula Bankhed, jedna od najskandaloznijih zvezda zlatnog doba Holivuda, vodila je krajnje razuzdan život, a brojne veze sa muškarcima i ženama, zavisnost od alkohola i cigareta, kao i polne bolesti, dovele su do toga da sa samo 31 godinom ostane bez materice.
Pevačica Jelena Karleuša našla se na teškim mukama kada je u igrici Informera morala da otkrije šta joj prvo pada na pamet kada čuje određene pojmove ili imena.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar