Opozicioni brojači protesta koji sebe nazivaju 'Arhiv javnih skupova' razmontirali su takozvane studente i potvrdili činjenicu da ih predvode opozicione stranke.
Incident na uglu ulica Ruzveltove i Kraljice Marije u Beogradu, inače, skrivio je Marko P. (38), koji je svojim kolima pregazio devojku koja je učestvovala u blokadama. Marko P. je odmah uhapšen i protiv njega je podneta krivična prijava i određen mu je pritvor. On je odranije poznat policiji, ima sedam krivičnih prijava i registrovani je heroinski zavisnik.
Redakcija portala Informer došla je u posed jezivih snimaka iz Novog Sada gde su takozvani demonstranti linčovali baku nasred ulice koja je samo išla svojim putem.
16.01.2025
15:33
Foto: Informer
Kolima udario devojku na protestima - M. P.
Devojka koju je Marko P. udario kolima teško je povređena, napukla joj je lobanja, ali prema prvim informacijama, nije životno ugrožena.
Osim što opet lešinari, Đilas je juče napao i svog nekadašnjeg stranačkog kolegu Dragana Šutanovca, koji bi uskoro trebalo da postane ambasador Srbije u SAD.
"Pošto su se lojalisti na krvi zakleli da neće sa 'žutim ološem' očekuju se ozbiljni sukobi unutar SNS-a...", napisao je Đilas na društvenoj mreži Iks.
Komentarišući sve ove navode Ivana Vučićević, direktorka i glavna urednica Studija B, kaže da je Đilas sklon izbegavanju tema na koje nema odgovore.
- Poznato je koliko je Đilas sklon manipulacijama i izbegavanju za njega teških tema na koje nema odgovore. Razoružan stavom predsednika Vučića da je spreman da se na savetodavnom referendumu suoči sa besmislenim rezultatima istraživanja 'Crte', Đilas 'hrabro' preskače temu koju je sam nametnuo i umesto Vučića za protivnika bira novog ambasadora Srbije u Vašingtonu - kaže Vučićevićeva.
Foto: Foto: Miloš Rafailović
Prema njenim rečima, Đilas je shvatio da mu Vučić neće dozvoliti da tek tako u javnosti prođe još jedna laž, kao što je ova koju je plasirala 'Crta'.
- Zato je brže-bolje počeo sa skretanjem pažnje. Javno se deklarisao kao kukavica i pokazao da nije u stanju da se do kraja izbori sa sopstvenim lažima - naglašava Vučićevićeva.
Politička hulja
Foto: Tanja Andric
Narodni poslanik Dejan Bulatović ocenjuje da ne iznenađuje činjenica da je Đilas imao komentar za Šutanovca i da je prirodno to što ćuti kao zaliven na ponudu predsednika Vučića o održavanju referenduma.
- On je izlaskom na proteste pokazao da je politička hulja. Jedino što mu je preostalo, kad su njegovi bivši saborci u pitanju, jeste da puca od zavisti i zeleni od muke, jer su oni prepoznali gde leži patriotizam, za razliku od njega, koji je uradio sve što je mogao da naudi ugledu i politici naše zemlje i naroda. Prirodno je da Đilas ćuti kao zaliven na ponudu predsednika Srbije Aleksandra Vučića o održavanju savetodavnog referenduma, zna vrlo dobro da je svesno plasirao laž o tome kako je podrška predsedniku Vučiću u opadanju - zaključuje Bulatović.
Graovac: Priželjkuje sukobe
Foto: Zoran Sinko
Srđan Graovac iz Centra za društvenu stabilnost kaže da ovo potvrđuje da Đilas ne računa da pobedom na izborima može doći na vlast.
- Priželjkuje sukobe unutar SNS i raskol koji bi mu omogućio da se dokopa vlasti - ističe Graovac.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Opozicioni brojači protesta koji sebe nazivaju 'Arhiv javnih skupova' razmontirali su takozvane studente i potvrdili činjenicu da ih predvode opozicione stranke.
Promenu strategije nacionalne bezbednosti administracije američkog predsednika Donalda Trampa, koja više ne naziva Rusiju "direktnom pretnjom" i čak poziva na saradnju sa Moskvom u oblasti strateške stabilnosti, Kremlj smatra pozitivnim korakom, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
U susret novogodišnjim i božićnim praznicima većina Srba uveliko planira svoje zimovanje, a sudeći po popunjenim kapacitetima u našoj državi, čini se da najpre biraju domaće planine.
U Srbiji danas oblačno i hladno, mestimično sa kišom, na visokim planinama kratkotrajno i sa slabim snegom, i s najnižom temperaturom od tri do šest, a najvišom od sedam do 10 stepeni.
Sinoć oko 21 čas u poznatom restoranu na Novom Beogradu upucan je navijač Partizana N.K. (30) dok je sedeo za stolom sa bivšim vođom navijačke grupe "Zabranjeni" Nenadom Alajbegovićem Alibegom.
U jednom poznatom restoranu na Novom Beogradu, večeras oko 21 čas upucan je navijač Partizana N.K. (30), koji je bio u društvu Nenada Alajbegovića zvanog Alibeg.
Policija u Beogradu uhapsila je večeras u Beogradu Vladimira Ulamu (32) i Igora Tomaševića (28), visokopozicionirane pripadnike škaljarskog klana, za kojima su raspisane Interpolove međunarodne poternice za ubistva, kao i krivična dela u vezi sa oružjem i organizovanim kriminalom.
Jelena J. (22) sa Zlatibora preminula je juče u 10.40 časova u Beogradu, nakon što se mesec dana borila za život, posle naizgled rutinske operacije vađenja umnjaka u jednoj stomatološkoj klinici u Užicu.
Glavnokomandujući ukrajinske vojske, general Oleksandr Sirski, poručio je za Skaj njuz da je predaja ukrajinske teritorije neprihvatljiva i da se Ukrajina upravo zato bori.
Kineski vojni avioni su u subotu usmerili radar na borbene avione japanskih Snaga za samoodbranu (SDF) jugoistočno od glavnog ostrva Okinave, izjavio je danas japanski ministar odbrane Šindžiro Koizumi.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Na svom Instagram profilu, popularni lekar i nutricionista dr Poma nedavno je objavio listu ulja za koja smatra da su najzdravijim izborima u ishrani. Istakao je tri namirnice: goveđi loj, ulje oraha makadamije i kokosovo ulje.
Nikolina Kovačević, koja je pre tranzicije bila poznata kao Njegoš, otvoreno govori o tome koliko je pogađaju negativni komentari upućeni trans osobama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar