Marinika Tepić radi po sistemu Hitlera i Pavelića! Opozicija želi novo krvoproliće - manipulacije đacima imaće jezive posledice!
Podeli vest
Nakon što su isplivali brojni dokazi u kojima opozicija i profesori koji bojkotuju nastavu targetiraju učenike koji žele da pohađaju nastavu, sagovornici Informera ističu da su ovo delovi novokomponovane fašisoidne akcije čiji je cilj da se razori srpska porodica.
Premijer Miloš Vučević poručio je danas da će biti drugog polugodišta u školama i da sa takvim stvarima nema igre, a da profesori koji neće da predaju neće više ni raditi u prosveti.
Prozapadna propala opozicija, koja samo lešinari na tragedijima i za cilj ima destabilizaciju Srbije, sada namerno targetira đake i studente koji žele da nastave sa nastavom i učenjem!
21.01.2025
11:54
Zatim su u vajber grupama pojedinci zapretili da treba što manje dece da bude u školama, dok je ekološki taliban Bojan Simišić potvrdio da je sve ovre pretnje jer je i sam napisao u jednoj vajber grupi roditelja - da ne zaborave da će deca ići u školu narednih šest i po godina.
- Učenici su dosad korišćeni uglavnom za sportske i humanitarne akcije. Ovakve fašisoidne akcije da se sprečavaju deca, da ne samo da uče nego i da idu na nastavu, može smisliti samo poremećeni um. Zapanjuje i činjenica da pojedini roditelji, valjda instruisani i ostrašćeni od strane Marinike i drugih uličara Srbije podržavaju svoju decu da ne idu u školu i da gotovo fizički ugrožavaju svoje školske drugare - podvlači Spasić.
Advokatski timovi i jedna nevladina organizacija postigle dogovor sa više advokata o pružanju besplatne pravne pomoći roditeljima đaka i studenata kojima su ugrožena prava!
Na tribini političke organizacije "Proglas" u Subotici za reč se javila učenica srednje škole sa pitanjem šta ako zbog akcija "Proglasa" dobiju neopravdane u školi, a onda se moglo samo čuti huškanje dece na kršenje zakona!
18.01.2025
12:56
Prema njegovim rečima, ovde više nije reč o politici, nego o tome da ostrašćeni pripadnici bivšeg režima sa novokomponovanim fašisoidnim elementima napadaju i pokušavaju da razore srpsku porodicu.
- Pitanje koje se postavlja šta da rade deca koja ne idu u školu, jer im to čak i roditelji brane. Pa prepuštaju tu decu ulici, a onda kriminal i mafija znaju šta im je činiti. Korišćenje učenika u antiustavne aktivnosti čak veoma retko su koristili i fašistički ideolozi i vlastodršci. Deca su zapravo najmekši deo društva najpodložniji manipulacijama i u nemoći da na bilo koji način dođu na antiustavni način na vlast takozvana opozicija praktično poteže i koristi dosad nedodirljivi deo društva. Cena ovih manipulacija đacima i društvom imaće dalekosežne posledice koje je teško sanirati - objašnjava Spasić.
Foto: Tanja Andric
Državni sekretar Đorđe Dabić ističe da se opozicija opredelila za najgoru kampanju usmerenu ka najmlađima.
- Opozicija je odbila sve demokratske mehanizme koji su ponuđeni od strane vlasti, a koji bi imali za cilj proveru volje naroda. Umesto toga, opredelili su se za najodvratniju kampanju usmerenu ka najmlađima u cilju izazivanja krize i nemira. Većina roditelja želi da im deca pohađaju nastavu i da se život odvija normalno, ali usled pritiska ekstremne manjine to pravo im se onemogućava. Država ima mehanizme i zaštitiće sve one koji žele da žive i rade i podižu decu u normalnom okruženju - podvlači Dabić.
Foto: Pedja Milosavljević
Analitičar Saša Borojević smatra da smo sve 'bliže šizofrenoj situaciji koja je bila poznata još u vreme Hitlera koji je razdvajao jevrejsku od arijevske dece'.
- Ili Ante Pavelića koji je razdvajao hrvatsku od srpske, romske i jevrejske dece koji su uglavnom završavali u logoru. Ono što sada proizvodi Marinika Tepić su upravo doktrine koje dolaze od zločinaca koji su razdvajali i targetirali decu. Očigledno je nekome potrebno, a pre svega Tepićevoj, da se izazovu krvoprolića, tuče, da se desi neki novi Ribnikar gde bi se deca ubijala zato što pripadaju jednoj ili drugoj grupi. Očigledno je da se radi sa velikom indoktrinacijom spolja, a koja se radi upravo pijuna kakva je Marinika Tepić i oni koji rade na indoktrinaciji i po sistemu Hitlera i Pavelića - upozorio je Borojević.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Premijer Miloš Vučević poručio je danas da će biti drugog polugodišta u školama i da sa takvim stvarima nema igre, a da profesori koji neće da predaju neće više ni raditi u prosveti.
Kazahstan je uveo potpunu zabranu uvoza ruskog žita i stočne hrane, a prvi efekti već su vidljivi – železničke kompozicije sa robom iz Rusije vraćaju se sa granice, dok trgovina trpi ozbiljan udar.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u Dnevniku na RTS i govorio o cenama energenata, savezu Zagreb-Priština-Tirana, kao i o drugim bitnim temama.
Posebno teška emisija, kako za urednika i voditelja Igora Ćurčića, tako i za njegove goste – godišnjica zločinačkog NATO Bombardovanja SRJ, Srbije pre svega.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Zabog radova na rredovnom održavanju u ulicama Dr Žorža Matea i Auto-put za Zagreb, od 26. marta do 9. aprila doći će do izmena u saobraćaju javnog prevoza.
Iz Ministarstva odbrane saopštili su da je u toku realizacija borbene obuke na helikopterima Mil Mi-35, u 714. protivoklopnoj helikopterskoj eskadrili "Senke" Vojske Srbije, stacioniranoj na aerodromu "Morava" u Lađevcima kod Kraljeva.
Državni sekretar u Ministarstvu za brigu o porodici i demografiju Radoš Pejović boravio je danas u Knjaževcu i Boru, gde je razgovarao sa predstavnicima lokalnih samouprava i građanima, a potom obišao više porodica, sa ciljem da se sagledaju njihove potrebe i unaprede mere podrške u oblasti porodice i dece.
Pre skoro 24 godine, Dragan Čedić u Leskovcu ubio je sedmoro ljudi i ranio četvoro, ostavljajući decu bez roditelja, dok tragedija otkriva duboke porodične sukobe i propuste sistema koji nisu sprečili masakr.
Policija traga za nepoznatom osobom osumnjičenom da je u utorak uveče, uz pretnju vatrenim oružjem, pokušala da izvršiti pljačku u trgovini u mostarskom naselju Zalik, pri čemu je došlo i do pucnjave iz automatske puške.
Postupak supruge ukrajinskog predsednika izazvao je burne reakcije u političkim krugovima u SAD nakon događaja u Vašingtonu, ocenio je bivši savetnik Leonida Kučme, Oleg Soskin.
Američka vojska prolazi kroz jednu od najdubljih transformacija u svojoj savremenoj istoriji, napuštajući doktrinu koja je decenijama bila temelj njene dominacije.
Američki strateški bombarder B-52 primećen je sa prototipovima nove krstareće rakete AGM-181A tokom leta iznad pustinje Mohave u Kaliforniji, objavio je avijacijski fotograf Džarod Hamilton, a prenosi portal Vor zon.
Izrael će uspostaviti kontrolu nad „bezbednosnom zonom“ u južnom Libanu sve do reke Litani i zadržaće prisustvo dok se ne ukloni pretnja Hezbolaha, izjavio je ministar odbrane Izraela Izrael Kac.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na Informer TV izazvalo je veliku pažnju javnosti, a jedna od najintrigantnijih tema koja prožima epizode jeste caričin otvoren sukob sa Ruskom pravoslavnom crkvom.
Na prvi pogled, bežični miš izgleda kao savršenstvo moderne tehnologije, nema kablova koji se zapetljaju, a pokreti su slobodni. Kada se sagledaju njegovi nedostaci, slika je manje idilična.
Sidni Svini je istakla svoju figuru u providnom čipkastom bodiju tokom seksi fotografisanja, kako bi promovisala sledeće izdanje svoje linije donjeg veša.
Starleta Stanija Dobrojević odlučila je da tuži Ivanu Šopić zbog uvreda koje su iznete na društvenim mrežama, gde ju je voditeljka optužila da obmanjuje javnost i da proizvode za svoj brend nabavlja preko jeftinih kineskih platformi.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar