• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/BLic

28.01.2025

12:08

Uhapšena sva četvorica napadača na studente u Novom Sadu!

Shuterstock

Vesti

Uhapšena sva četvorica napadača na studente u Novom Sadu!

Podeli vest

Uhapšena su sva četvorica osumnjičenih za nasilničko ponašanje i tešku telesnu povredu koji su noćas pretukli studentkinju, saznaje "Blic".

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su D. R. (2003), N. B. (2003) i N. D. (2003) iz ovog grada i S. K. (1995) iz Sremskih Karlovaca, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo nasilničko ponašanje i teška telesna povreda.

Sumnja se da su noćas u Novom Sadu njih četvorica fizički napala dva mladića i tri devojke, te da je, tom prilikom, jedna devojka teže, a jedan mladić lakše povređen. Svoj četvorici je određeno zadržavanje do 48 sati i biće privedeni, uz krivičnu prijavu, osnovnom javnom tužiocu u Novom Sadu.

Povodom događaja u Novom Sadu oglasilo se i Tužilaštvo.

Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić, koji je danas podneo i ostavku, osudio je napad na studente koji se desio noćas, a u kojem je povređeno nekoliko mladih, i istakao da je ovakav incident nedopustiv u Novom Sadu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Dalmacija

pre 1 godinu

E sada da vidimo ko stoji iza svega! Ne puštati dok ne propevaju. Dosta je bilo laži i obmana svog naroda.

Helena

pre 1 godinu

Svi koji izazivaju haos treba da budu privedeni i da odgovaraju

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Danas je svetski dan bezbednog interneta
Hi-Tech

Danas je svetski dan bezbednog interneta

Svetski dan bezbednog interneta (Safer Internet Day) obeležava se svake godine u februaru sa ciljem promovisanja bezbednosti i odgovornog korišćenja interneta, posebno među mladima.

10.02.2026

13:00

Džet set